Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Tot se vorbeste de ceva zile incoace despre motopolitistul care a murit in timpul coloanei lui Oprea, se tot gandesc la actiuni de protest, comemorare, etc.

 

M'am gandit sa incercam sa facem o chestie in fata sediului UNPR Iasi. Din moment ce nu se poate ajunge cu motocicleta si multe sunt la iernat, ce ar fi sa aducem niste casti si o poza a motopolitistului si sa le lasam acolo?

 

Eu ajung pe Stefan in jur de ora 6 si am sa vin cu casca pe care nu o mai folosesc dupa mine. Daca reusim sa ne strangem mai multi, putem face macar ceva simbolic.

 

Facem o incercare?

 

Daca nu.astazi, maine sau in alta zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Intrebare: Oare e o idee inteleapta sa trec de la Bandit la Hornet ?!

As opta pentru Hornet pentru ca e mai usurel un pic tinand cont ca am 70 de kg si 1.75...

Bandit-ul mi se pare cam greoi uneori :)

Pe Hornet am facut scoala si mi s-a parut mai manevrabil cel putin din punctul meu de vedere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Salutare.

Prietena mea vrea să facă școala de șoferi, deocamdată doar B-ul. Cum eu am făcut școala la Rădăuți, nu cunosc nici o școală sau un instructor bun din Iași?

 

Ceva sugestii?

 

Știu de Șoferul Amator, AutoVIP (parca), Sigur la volan, Respect în trafic, Viovas, dar nu știu care ar fi varianta cea mai bună.E clar că fiecare școală are instructori și mai buni și mai puțin pregătiți sau care nu știu să instruiască cum trebuie.

 

Mersi mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auto Fany - e scoala lui Stefan Burlacu, ma cunosc personal cu el, e o persoana la locul ei si este si motociclist.

http://www.autofany.ro

 

apoi

 

Auto Criss - scoala lui Cristi Racovita, la fel ma cunosc si cu el, si el tot motociclist, evita sa discuti politica cu el :)))

http://www.autocriss.ro/

 

Poti sa le spui ca de la mine ai recomandarile. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Prietena mea vrea să facă școala de șoferi, deocamdată doar B-ul. Cum eu am făcut școala la Rădăuți, nu cunosc nici o școală sau un instructor bun din Iași?

 

Ceva sugestii?

 

Știu de Șoferul Amator, AutoVIP (parca), Sigur la volan, Respect în trafic, Viovas, dar nu știu care ar fi varianta cea mai bună.E clar că fiecare școală are instructori și mai buni și mai puțin pregătiți sau care nu știu să instruiască cum trebuie.

 

Mersi mult!

pentru fete instructor bun si vechi in bransa TEO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Colegul care era pe Pacurari in seara asta pe la ora 22:00 cu o Honda cu pasagera in spate, daca esti pe aici ce model era motorul, eram cu masina, am vrut sa te intreb dar am eu am intrat prin pasaj la fundatie si tu te-ai dus spre rapa galbenă, nu mai retin numărul de înmatriculare.

Daca esti pe aici zi si mie:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare. Revin din nou cu o întrebare: vreau sa înfoliez geamurile de la un Opel Astra, varianta break.

 

Asta mi-a atras atenția http://www.folieri.ro/contact/. Știți ceva de ei? Sau alte recomandări?

 

Mersi mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Salutare.

 

Trebuie sa plec până în Germania și voiam să-mi iau stația cu mine pe mașină mică. A mai fost cineva cu CB prin vest? Îți este interzis pe undeva să nu o ai pe mașină? Stația este de 4 watti, se încadrează în reglementări

 

Mulțumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic,e topic de off-topic si pur si simplu recomand OsmAnd+. :) @sorin.iasi stie de ce!

Pentru radare,folosesc Speedcams PRO Europe.

Altceva?

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Austria este interzisa prin lege, in Germania nu stiu. Mergi fara ea, oricum nu-ti trebuie.

 

Am de mers mai mult prin Romania și mergem două mașini. Mi se pare mai ușor de comunicat cu stația decât la telefon sau waze. Ești sigur că este interzisă în Austria? În cazul ăsta, dau jos antena și o pun înapoi în Ungaria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...