Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

Salut. Nu-ti trebuie capac monopost ca sa mergi pe Selena ci echipament(manusi, geaca, genunchiere, casca si ghete)si bineinteles motor. Tarifele nu le stiu dar din auzite ultima data era 50 ron / 2 ore. Repet e doar din auzite. Si eu as vrea sa ajung macar odata acolo sa ma dau in siguranta.

De obicei se aduna mai multi adepti ai circuitului..se face programare la Selena si apoi se mere acolo si iti faci de cap.

Daca va ganditi sa mergeti dati un semn..poate reusesc sa vin si eu. :burnout: :moto:

Editat de Calin26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cristi..eu m-am saturat de drumurile proaste din oras..asa ca daca e sa merg..plimbarea o voi face pana acolo....iar acolo ma voi da cu genunchii pe jos :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine-ar fi sa ne vedem la un pahar de vorba.Stiu ca-s varza...tocmai ce-am schimbat semeringurile si uleiul la furca. Ma tuf pe ele drumuri de kakat maro.

Editat de Calin26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa schimb si eu ceva la a mea dar nu mai am ce :laugh:

as fi vrut sa prind deschiderea showroom-ului ducati dar din nefericire pt multi se tine sambata...duminica doar ne plimbam, nu admiram nimic, dar e excelent si'asa. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma feresc de femeile care poarta fuste crete, nu isi educa puradeii si vorbesc rromanes. Asa ca, tigane, slabe sanse.

 

Pentru userul Tank, poti sa ma zici lu' mama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auleu, manca-ti-as, tigane, e-fec-tiv nu te ajuta bibilica sa scoti ceva amuzant din tine. Tot ce poti e sa injuri si nici macar acolo nu te pricepi, tigane. Lasa, tigane, o sa vina si momentul tau de glorie, ca doar nu degeaba ai gixxer.

 

Vezi ca ai mamaliga intre dinti si puti,incearca ceva mai serios.

Editat de Tank
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auleu, manca-ti-as, tigane, e-fec-tiv nu te ajuta bibilica sa scoti ceva amuzant din tine. Tot ce poti e sa injuri si nici macar acolo nu te pricepi, tigane. Lasa, tigane, o sa vina si momentul tau de glorie, ca doar nu degeaba ai gixxer.

Vazi ca daca iti gasesc en-ul nu apuci sa-l mai vinzi, il fac mai multe tigai

Poate cand te faci si tu mare te lasa mama t sa iti iei gixxer :makeout:

Editat de Alex_gsxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tigane, ne porcaim cat vrei, da' hai sa facem asa: eu nu te injur de mama, tu nu ma injuri de mama. Tu nu ma ameninti pe mine si / sau proprietatile mele, eu promit ca nu-ti rup capul tigane. Ce zici tigane?

 

In rest, la alte vorbe fac fata tigane, da' fara amenintari, chit ca-s legate de meseriile poporului tau, tigane.

 

Vazi ca daca iti gasesc en-ul nu apuci sa-l mai vinzi, il fac mai multe tigai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tigane, ne porcaim cat vrei, da' hai sa facem asa: eu nu te injur de mama, tu nu ma injuri de mama. Tu nu ma ameninti pe mine si / sau proprietatile mele, eu promit ca nu-ti rup capul tigane. Ce zici tigane?

 

In rest, la alte vorbe fac fata tigane, da' fara amenintari, chit ca-s legate de meseriile poporului tau, tigane.

,

Nu am zis eu ca mama ta e piranda, in fine, tipic moldovenesc, ne amenintam, ne rupem, ne bagam aiurea

 

Tigane, ne porcaim cat vrei, da' hai sa facem asa: eu nu te injur de mama, tu nu ma injuri de mama. Tu nu ma ameninti pe mine si / sau proprietatile mele, eu promit ca nu-ti rup capul tigane. Ce zici tigane?

 

In rest, la alte vorbe fac fata tigane, da' fara amenintari, chit ca-s legate de meseriile poporului tau, tigane.

Daca vrei poti sa vii sa imi rupi capul, nu-s din sticla, nu ma sparg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tigane, tu ai bagat-o pe maica-ta in discutie, nu eu. Tu mi-ai zis ca-s moldovean, de unde mi-am dat seama ca esti tigan, tigane.

 

N-am de ce sa-ti rup capul tigane si nu-mi pasa din ce esti facut, da' materialul pare foarte asemanator cu materialul din care-s facuti toti tiganii, tigane.

 

Si n-am amenintat pe nimeni tigane, tu ai facut-o.

 

,

Nu am zis eu ca mama ta e piranda, in fine, tipic moldovenesc, ne amenintam, ne rupem, ne bagam aiurea

 

 

Daca vrei poti sa vii sa imi rupi capul, nu-s din sticla, nu ma sparg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tigane, tu ai bagat-o pe maica-ta in discutie, nu eu. Tu mi-ai zis ca-s moldovean, de unde mi-am dat seama ca esti tigan, tigane.

 

N-am de ce sa-ti rup capul tigane si nu-mi pasa din ce esti facut, da' materialul pare foarte asemanator cu materialul din care-s facuti toti tiganii, tigane.

 

Si n-am amenintat pe nimeni tigane, tu ai facut-o.

Hai sa nu ne mai dezicem, uite ma gasesti in fundatie, vii si imi rupi capul, imi faci ce vrei, nu e problema. Daca zici ca is tigan normal ca iti fac din troaca aia de motoreta tigai

Apropo, nu te fac eu moldovean, chiar esti, te bagi aiurea si dupa o dai cu mame si amentari

Crezi ca ai trei bilute??

Amuzant forumul, scrii co99ie si apare bilute

Editat de Alex_gsxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tigane, nu am amenintat pe nimeni, n-am pomenit eu nimic de mame pana n-au zis altii de mame. Asa ca, tigane, daca esti tigan, stai la tine la scara cu baietii si mananca seminte.

 

Hai, du-te in fundatie tigane si asteapta-ma acolo.

 

Hai sa nu ne mai dezicem, uite ma gasesti in fundatie, vii si imi rupi capul, imi faci ce vrei, nu e problema. Daca zici ca is tigan normal ca iti fac din troaca aia de motoreta tigai

Apropo, nu te fac eu moldovean, chiar esti, te bagi aiurea si dupa o dai cu mame si amentari

Crezi ca ai trei bilute??

Amuzant forumul, scrii co99ie si apare bilute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tigane, nu am amenintat pe nimeni, n-am pomenit eu nimic de mame pana n-au zis altii de mame. Asa ca, tigane, daca esti tigan, stai la tine la scara cu baietii si mananca seminte.

 

Hai, du-te in fundatie tigane si asteapta-ma acolo.

Vrei si tu niste seminte, nu iti fie rusine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar daca promiti ca nu-ti scapi tigara pe plasticul ala despre care zici tu ca e motocicleta ta, tigane. Ca ar fi pacat, se topeste.

 

K, mergi si lustruieste-ti tricicleta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar daca promiti ca nu-ti scapi tigara pe plasticul ala despre care zici tu ca e motocicleta ta, tigane. Ca ar fi pacat, se topeste.

M-am lasat special pentru asta,nu as vrea sa topesc nimic, da sa stii ca are si parti de aluminiu poti sa ma ajui sa-i dau un luciu

Editat de Alex_gsxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi poate te ajuta tuciuriii tai, tigane, ca am inteles ca e traditionala treaba.

 

M-am lasat special pentru asta,nu as vrea sa topesc nimic, da sa stii ca are si parti de aluminiu poti sa ma ajui sa-i dau un luciu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi poate te ajuta tuciuriii tai, tigane, ca am inteles ca e traditionala treaba.

trebuie sa imi arati, tarane :cheers:

ai mai prins glas dupa ce s-a bagat sss si te-am lasat in pace pe topicul de vanzari, in fine du-ti tricicleta la fier vechi, poti sa ramai si tu acolo

Editat de Alex_gsxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fim seriosi, tigane, porcaiala se face in topicuri de porcaiala. De aia am spus ca-mi vanezi posturile, tigane. Daca ai ceva de porcait, baga mare in topicurile diverse.

 

Succese, tigane.

 

trebuie sa imi arati, tarane :cheers:

ai mai prins glas dupa ce s-a bagat sss si te-am lasat in pace pe topicul de vanzari, in fine du-ti tricicleta la fier vechi, poti sa ramai si tu acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...