Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O recomandare pentru un detector de radar decent? O sa fie cadou acum de 21 mai pentru cineva, pretul sa fie in jur de 350 ron (nu mai mult).

Am gasit cateva modele pe emag, las linkurile mai jos, insa parerile sunt impartite. Avand in vedere faptul ca nu am folosit niciodata asa ceva nu prea stiu la ce sa ma uit. O parere, un sfat (care sa se incadreze in buget) e bine venit.

http://www.emag.ro/detectoare_radar/detector-de-radar-cobra-xrs9445--pXRS9445 Cobra

http://www.emag.ro/detectoare_radar/detector-de-radar-cobra-esd-7000-7100--pESD7000ESD7100 Cobra

http://www.emag.ro/detectoare_radar/detector-de-radar-whistler-xtr-330--pXTR330 Whistler

http://www.emag.ro/detectoare_radar/detector-de-radar-cobra-xrs-9340--pXRS9340 Cobra

http://www.emag.ro/detectoare_radar/detector-de-radar-whistler-xtr-130--pXTR130 Whistler

o statie cb e mai utila, "colegu"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Efectuez reincarcarea instalatiei de aer conditionat cu freon la orice marca si model de masina.

Pretul variaza intre 60-80RON. TEL : 0757 204 089.

 

Cine are xenon h3 , pe masina sau pe motocicleta si ma poate ajuta sa verific ce e dus mai exact la al meu. Adica sa imi dea putin becul lui sa-l pun la mine. Fac o cinste :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Efectuez reincarcarea instalatiei de aer conditionat cu freon la orice marca si model de masina.

Pretul variaza intre 60-80RON. TEL : 0757 204 089.

 

Cine are xenon h3 , pe masina sau pe motocicleta si ma poate ajuta sa verific ce e dus mai exact la al meu. Adica sa imi dea putin becul lui sa-l pun la mine. Fac o cinste :cheers:

treci pe la mine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut.

Am vazut in Iasi (sau mi s-a parut ca am vazut) un BMW F800S (visiniu parca).

Il cunoaste cineva pe proprietar,si-mi poate furniza niste informatii de contact,ma intereseaza niste detalii despre acest model.

Sau daca e vreun alt posesor de BMW F800 S in Iasi?

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Sunt din Botosani, dar fac facultatea in Iasi.

Unde pot sa fac ITP in Iasi, de preferat aproape de Tudor ca nu am fost atent si mi-a expirat ieri.

 

langa fosta fabrica coca cola e RAR Iasi acolo poti face ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, multumesc mult motociclistului cu "creasta", CBR (cred) si partenera pentru avertizari.

(sper ca am retinut bine semnalmentele)

Era un cbr galben,casca galbena cu creasta neagra ? Chucky era ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era un cbr galben,casca galbena cu creasta neagra ? Chucky era ;)

bine ca l-am demascat! apai mai Chucky, tu erai baiat bun, cum sa avertizezi tu' omu asa, ce ti-a facut? apai nu-i pacat? iar zice lumea de noi ca sintem satanisti si avertizam aiurea oameni nevinovati. tie ti-ar placea sa fii avertizat? da' se poate? cere-ti scuze si promite ca nu mai avertizezi oamenii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, multumesc mult motociclistului cu "creasta", CBR (cred) si partenera pentru avertizari.

(sper ca am retinut bine semnalmentele)

 

 

Nu ai pentru ce... eram ingrijorat daca ai priceput semnalele sau nu... sau sa ma fi crezut nebun

Editat de CHUCKY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari. Are idee cineva unde pot incarca o butelie de co2 (de paintball) in Iasi.

 

Numai bine

Eugen

 

La Moldova Mall la magazinul AIrsoft .. etajul 3 sau 4 pe langa scarile rulante

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Moldova Mall la magazinul AIrsoft .. etajul 3 sau 4 pe langa scarile rulante

 

Dap, la aia speram si eu, dar din pacate sunt doar airsoft, n-au treaba cu paintball-ul, deci nu incarca butelii, am intrebat. Multam oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am văzut prin minunata urbe a Iașiului un dita trike-ul din acela cu 3 roate, cu număr de Germania. Ne-au invadat nemții din nou? Are idee cineva a cui e?

Oricum arata tare interesant jucăria aceea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci revin cu chestiunea cu CNC-ul. deci la de-alde BMT nu m-am sinchisit sa ma duc ca nu ma astept sa se incurce cu o lucrare de 5 lei.

deci am cautat ca disperatu' da' nu gasesc decit in lemn sau plastic, aluminiu de nici o culoare. deci am intrebat absolut toti oamenii care ar putea sti si nu am gasit nik. deci help!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...