Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Care aveti cunostinta de un teren de casa prin oras dati de veste. Front stradal de la minim 16m in sus. Cu facilitati de curent, apa, canal. Exclus Bujac, Gai, Sanicolau. Mersi! Astept PM cu un telefon de legatura!

gradiste 775mp

16000 euro

pe site la imobiliarearad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

waii da logic :( cat timp pot sa imi reinstalez windowsul da ,cand si unde ne vedem?

Mesaj completat

 

 

nu,am doar probleme cu pc-ul , am uitat trapa deschisa de la dvd-writer si am cam luat-o din plin ca m-am grabit sa plec

 

La multi ani inca 1 data si iesi odata cu mobra ca plange in garaj ;)

 

:wink: am avut un sofer care a rupt trapa de la tahograf cu capul ; a sarit in picioare sa ia telefonul si aia era tot asa deschisa.... :cheers:

=ciubuc de 22 de mil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) am avut un sofer care a rupt trapa de la tahograf cu capul ; a sarit in picioare sa ia telefonul si aia era tot asa deschisa.... :cheers:

=ciubuc de 22 de mil.

 

:( o avut ghinion saracul

 

GIV : in legatura cu Trip-ul tau de la sfarsitul lui August...Treseu,Km ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde gasesc domnilor (si doamnelor) in arad sa cumpar bete pt. cort din fibra de sticla, ca ale mele s-au rupt unele la imbinari.

Betele sunt de 8 mm in diametru si lungi de cca. 3,5-4 m.

Tnx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde gasesc domnilor (si doamnelor) in arad sa cumpar bete pt. cort din fibra de sticla, ca ale mele s-au rupt unele la imbinari.

Betele sunt de 8 mm in diametru si lungi de cca. 3,5-4 m.

Tnx

I-ati alt cort ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde gasesc domnilor (si doamnelor) in arad sa cumpar bete pt. cort din fibra de sticla, ca ale mele s-au rupt unele la imbinari.

Betele sunt de 8 mm in diametru si lungi de cca. 3,5-4 m.

Tnx

eu am patit la fel si miam cumparat un cort nou cu 40lei de vara fara prelata da la urma urmei aveam nevoie doar de bete,verifica dimensiunile cortului sa fie aprox.cat cel vechi sa nu te trezesti ca sunt mai scurte hai ca daca sunt mai lungi mai poti taia din ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum e apa la Ghioroc? :D

 

 

P.S.

Ma refer la temperatura daca e de baie... :lol:

norock,doar ce am ajuns eu de acolo,apa e ok,numai buna sa te racoresti putin dar plaja.........praf,cred ca s-a plimbat astia cu tractoarele pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

norock,doar ce am ajuns eu de acolo,apa e ok,numai buna sa te racoresti putin dar plaja.........praf,cred ca s-a plimbat astia cu tractoarele pe acolo

 

 

Poate pana pe week o mai niveleaza cat decat. Vom vedea noi. In plan e o baie acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vine pe oras cu bicicleta in seara asta?..

eu ies dupa 7 si ne vedem pe centru!.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cum de, dar in seara asta l-am vazut pe Sergiu (JVC) la lebada oprit langa un logan rosu (AR 09 TRN), si baietii cu ochii albastri erau in masina si scriau ceva... poate ne spune Sergiu mai exact ce a patit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...cica m-au luat cu radaru pe bulevard cand am plecat de la stop inspre podgoria si cica in podgoria chiar in drept cu statia de tramvai adica exact cand te pregatesti sa treci linile de tramvai am avut 106 la ora !!!!!!!!!!!!!!!!

 

NICI VORBA ...asta inseamna minim 110 la mine pe ceas la motor ..NICIODATA nu trec cu atata pe acolo..mai ales ca eram cu prietena mea pe motor sa ne plimbam si chiar mi-a zis ca nu am avut 110...cred ca mai mult de 70-80 nici vorba

 

si inca ceva..de la teatru am venit cu un alt motor langa mine (nu conteaza cine) care exact peste linilie de tramvai ma depasit de TEO (prietena) sa si speriat de motorul care ne-a depasit....ca am auzito in casca :lol:) ...

 

deci cum naiba sa imi spui mie ca aveam 106 cand dupa 2 secunde pe filmare apare celalalt motor cum ma depaseste de imi pica si oglinzile de la motor...

 

au zis ca motoru ala a luato in gradiste pe pod (ASTA A FOST EXPLICATIA) de parca nu stiam...

 

si m-au urmarit pe mine si ma oprit la lebada la semafor...

 

ma interesez ce inseamna sa depun contestatie si voi vedea ce am sa fac..... dao naibii de treaba..NICIODATA nu am avut 110 in intersectia de la podgoria.... :D

 

 

PS..Culmea este faptul ca , chiar ieri am inceput sa scriu un mesaj aici (dar nu l-am mai postat)care suna a invitatie de mers cu bicicleta la munte !!! -_-

e vorba sa mergem cu masinile la arieseni cu bicicletele pe masina si de acolo sa coboram pe ele pana in varfuri..tocmai a fost un prieten si e superb....deci cine vrea...cam in 1-2 saptamanii poate facem o treaba d'asta...

mda.

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog spune-mi cam pe unde a fost radarul(locatie,pozitie ... ex: din sens spre micalaca indreptat spre intim) si daca a fost radar mobil sa stiu ca pe acolo mai trag de gaz din cand in cand :D

Multumesc anticipat

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost radar mobil si ma urmarit de la DACIA pana in VLAICU unde ma oprit.

 

ma luat cu 106 !!!!! cica chiar in PODGORIA inainte cu cativa metrii de liniile de tramvai :D cum vi de la dacia ...

ce conteaza ca zic eu ca nu am avut 106 ci maxim 70 ...(posibil sa fi luat radaru pe celalalt motor care ma depasit si a urcat podul la gradiste) ca eu amenda tot tre sa o platesc si stau o luna pe margine si voi da si examen...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

habar nu stiu sa spun costuri ca ar fi prima data cand voi merge si eu..

 

trebuie sa ne strangem mai intai.....si sa mai fac rost de bikeuri :D)) si o sa merrg cu bicicleta cu 106 prin podgoria cum zice ala ca mergeam prin intersectie ( ce aberatie) si sa vad ce imi ia daca sunt cu bitzicleta :lol:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama lor de țicniți ... si de mine au vrut sa se ia ca mergeam in spate la o duba care avea ~70 km/h ... daca baietii citesc aici tin sa le multumesc ca m-au lasat sa scap ... si daca se poate sa-mi spuna cat e "dedicatia" pentru abaterea viitoare :lol:

PS: @papa : nu mi se incarca pozele , mai incerc si maine

PPS: nu stiu exact care era viteza dubei fiindca eu mergeam in spatele ei cu 40-50 km/h :D

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...