Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai sunt motoare de inchiriat in arad? acum 2\3 ani o fost o firma de inchirieri auto\moto , mai au deschis aia? sau nu are nimeni de inchiriat motoare?

 

vrea un prieten din alta tara sa inchirieze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt motoare de vanzare, si nu oricare, chiar cele ale politiei http://www.aradon.ro...citatie/1117315

 

Mda...

Aradon loveste din nou:

" Âşi 19.55 Âşi 1.734 de lei pentru cele două motociclete"

deci una costa 19 lei si 55 bani iar cealalta...

dar sa presupunem ca sunt 1955 lei si 1734 lei (adica undeva la 300-400 euro), iti dai seama in ce hal sunt?

Iti spun eu cum se face: "mecanicii" chelesc motocicleta de tot, se scoate la licitatie, dar fiind efectiv niste epave nu le va cumpara nimeni, se face a doua licitatie si le cumpara cei care au piesele lipsa, desigur la niste preturi de nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hallo,

 

 

Scuze ca imi bag nasul asa aiurea in tramvai, dar...Tocmai am ramas fara bicicleta. furata din fata blocului, evident cu lantul cu care era legata taiat. Daca o vedeti pe undeva va rog sa imi dati de stire, nu e cine stie ce valoare, dar am ramas fara mijloc de locomotie acum in plin proces de recuperare, plus ca ma serveste de 15 ani. Bicicleta a fost "colectata" din zona Micalaca 300, langa Maranata, azi-noapte.post-64979-0-03624900-1338649113_thumb.jpg

 

Numai bine,

Rog moderatorii sa stearga postul daca nu e locul lui aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa fac, de cand am vazut-o "plecata" dar momentan situatia fiananciara nu ne permite alta, asa cum nu ne permite repararea " mobrei" dupa ce ne-a "rebutat" un doctor....In fine sa nu ne mai plangem! :) Have fun !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, planul era sa merg pe motor :grinbandit:

 

Intrebarea mea e aceeasi: ce are asta cu ploaia? :)

Doar esti motociclist, nu papusa Barbie

 

Nu mai ploua azi, poti merge linistit :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea mea e aceeasi: ce are asta cu ploaia? :)

Doar esti motociclist, nu papusa Barbie

 

Nu mai ploua azi, poti merge linistit :ok:

 

 

Ai dreptate, un pic de apa nu strica, doar ca e uda si intra peste tot :lol:

Am rezolvat-o, fara sa astept prea mult. Nu mai era nimeni inaintea mea cand am ajuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, un pic de apa nu strica, doar ca e uda si intra peste tot :lol:

Am rezolvat-o, fara sa astept prea mult. Nu mai era nimeni inaintea mea cand am ajuns.

Ai rezolvat treaba rapid pentru ca a plouat si nu s-a ingramadit lumea. Vezi? Noroc cu noi ca ti-am spus:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai rezolvat treaba rapid pentru ca a plouat si nu s-a ingramadit lumea. Vezi? Noroc cu noi ca ti-am spus:))

 

Nu a plouat, a fost numai bine, nici macar nu a fost excesiv de cald. De fapt am simtit lipsa cagulei, a fost cam racoare. S-au aranjat toate la fix ca sa-mi faca ziua :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este bun kato la masini cu motoare mai mari,unde consumul zboara lejer peste 10,dar la consum sub 10 nu se prea simte,sa nu mai vb de consum sub 5,poate mai reduci vreo 10 grame:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este bun kato la masini cu motoare mai mari,unde consumul zboara lejer peste 10,dar la consum sub 10 nu se prea simte,sa nu mai vb de consum sub 5,poate mai reduci vreo 10 grame:)))

Nu ma incanta teoria asta. Ce naiba, doar tot fluid trece prin furtun, ori ca ai 3000cm3 ori 600. Asa zisele molecule, etc, etc... mai dati cu parerea. De azi pana duminica, targ. http://www.expoarad.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste tot reclama asta cu dispozitivul minune. Nu prea cred. Are cineva asa ceva pe masina sau mobra? http://combustibil.info/

 

 

:wave:

 

uite nii aici ceva asemanator, un nene facea reclama la el pe tv:

 

My link

 

:smoke:

Editat de vest
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave:

 

uite nii aici ceva asemanator, un nene facea reclama la el pe tv:

 

My link

 

:smoke:

Din astea-s destule. Culmea ca niciunde nu te lasa sa comentezi asa zisele benificii ale acestui aparat. Un site, ceva cu recenzii, nu este. Daca produsul ar fi fiabil ar lasa naibii loc de concluzii pe saitul respectiv. Ca si chestia aia ridicola cu economizatorul de curent. http://www.secretul.ro/economiedeenergie.html . Un mare c...t. Cum puii mei sa economisesti curent cand mai bagi ceva in priza. Cum le am cu curentul vorbind si cu alti din bransa asa ceva nu exista. Deci dupa mine doua rahaturi care practic iti scot banii din buzunar. Sa ma contrazica cineva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...