Sari la conținut

SMAEB 2009 Fetele de la SMAEB


Hellryder
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cei de la Piaggio&Vespa au avut cele mai superbe fete, de departe....si decent imbracate, si scumpe la figura!Mai mare dragul sa le privesti...nu indecenta, nu vulgaritate...zambete frumoase, imbracaminte ok...

 

True , true :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

True , true :)

:) Iti dai seama ca in trei zile petrecute acolo am avut timp sa le observ atat mutrele/imbracamintea cat si caracterul....Si fetele alea chiar erau faine....Nu stiu de ce, mi-au dat impresia de studente care si-ar mai fi dorit sa mai faca si ele bani de o iesire, si nu sa-si etaleze formele siliconate, publicului dornic sa le vada :P

Ma rog, mai erau cateva la Kawa si BMW, dar cele mai sus mentionate ar merita premiu

 

I-ote si Cricket-ica :D

post-12624-1239578500_thumb.jpg(careia ii si multumesc pt prezenta la standul nostru :) )

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A dracu gravitatia asta cum se baga ea si strica tot ce-i frumos.

Sa nu uitam ca timpul si gravitatia nu iarta.

 

Cele mai frumoase (parerea mea) :

 

SMAEB_DSC_2461.JPG

 

SMAEB_DSC_2404.JPG

 

SMAEB_DSC_2432.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fete de stand vs. fete motocicliste 0-1

 

aceasta este de departe cea mai reusita reprezentanta a fetelor de stand. 1-0 pentru Honda

DSCF8558.jpg

 

Pentru feministe: exemplu clar in care bicicleta ia fatza cu brio unei purtatoare de XX

DSCF8559.jpg

 

Deloc rea domnisoara :) un punct si pt kawa

DSCF8569.jpg

 

si cu inca doua, in total 3 puncte pentru kawa

DSCF8570.jpg

 

aici sunt doua perechi care ies in evidenta. Identificati perechile

DSCF8583.jpg

 

Fetele de stand si-au luat liber. 8servati traiectoria privirii brunetei

DSCF8621.jpg

 

Si o singura poza cu motoriste. Femei naturale. Firesti. Expresive. :D

DSCF8624.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul asta dezamagire totala!

daca m-am dus sa vad conturile bine definite ale motocicletelor

"formele" pitipoancelor a cam lasat de dorit

langa jucaria de 100.000 Euro statea o forma rotunjita (am presupus eu luna a 3-a)

 

se pare ca si feltele la cum aratau erau tot de criza

 

inafara de 3-4 care aratau super ok in rest - criza

in plus nu mi-am gasit manusi decente :D)

 

Asfalt Uscat!

 

semnat delu de pe contul scorpiutei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aceasta este de departe cea mai reusita reprezentanta a fetelor de stand. 1-0 pentru Honda

DSCF8558.jpg

Cu margele, bratari si sanadale roz + rochia aia intr-adevar sugereaza clar o imagine de motociclizda tru. :D

La cum e aia imbracata i-ar fi stat foarte bine la 1 stand Acasa Tv. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetele de la SMAEB sunt rapitoare. Cine a ajuns acolo nu stia unde sa se uite: la motociclete sau la fete??! Pe langa ca iti distargeau privirea ti-o mai violentau si cu forme in ciuda ... mea. Si nu numai privirea... ci si simtirile inimii din piept si pantaloni...

Au nelinistit mintile unor oameni inocenti!

 

........asa ca alde mine ca nici nu mai stiu sa mai scriu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu! Fiu-meu a insistat sa-l pozez cu toate "mami" de la SMAEB :

Riiiiiiiiiight.. :)

 

Io catre duduia respectiva nici nu m-am obosit sa indrept aparatul, iar poze cu DN-0 ala nu ar merita puse pe net, tratament de care ar trebui sa beneficieze si Moto Guzzi Stelvio si poate si alte mobre la care marii expozanti s-au gandit sa nu dea voie fraierilor de vizitatori sa le "atinga".

Exceptand (cum a zis si Esesu') accesoriile roz, duduia avea prezenta. E una din putinele fomei pe care chiar le-as fi fotografiat. Cu toate ca a fost "depusa" pe cea mai urata motocicleta din salon. E o kezdie de gusturi, asa ca fiecare e liber sa pozeze ce doreste.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Iti dai seama ca in trei zile petrecute acolo am avut timp sa le observ atat mutrele/imbracamintea cat si caracterul....Si fetele alea chiar erau faine....Nu stiu de ce, mi-au dat impresia de studente care si-ar mai fi dorit sa mai faca si ele bani de o iesire, si nu sa-si etaleze formele siliconate, publicului dornic sa le vada :P

Ma rog, mai erau cateva la Kawa si BMW, dar cele mai sus mentionate ar merita premiu

 

I-ote si Cricket-ica :D

post-12624-1239578500_thumb.jpg(careia ii si multumesc pt prezenta la standul nostru :) )

 

Gen , aparuse unu cu un aparat de fotografiat , cu par mult , gen emo... cu niste toale de firma care s-a dus la o fata de la Vespa , i-a bagat trei vorbe , patru chiar cand treceam pe langa si reactia ei a fost : " Scrie , 074... " . Atunci m-am simtit prost. :)

Editat de Thug-R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetele de la SMAEB sunt rapitoare. Cine a ajuns acolo nu stia unde sa se uite: la motociclete sau la fete??! Pe langa ca iti distargeau privirea ti-o mai violentau si cu forme in ciuda ... mea.

pe cale de consecinta, tu = .....? :D

 

Ei bine, asta numesc eu o pereche de tzatze strashnice!

mai degraba un tuning de aerodinamica! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tind sa cred ca nu sunt tunate, doar push-up-uite nitel. Dar either way sunt extrem de generoa$$e :D In sprijinul acestei afirmatii sustin ca daca, asa cum banuiesc, nu este fana Sillicon Valley, este exact motivul pentru care si-a pus sutien. In caz contrar pot sa jur ca nici prin cap nu ii trecea sa isi monteze unul.....

Editat de Carturaru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gen , aparuse unu cu un aparat de fotografiat , cu par mult , gen emo... cu niste toale de firma care s-a dus la o fata de la Vespa , i-a bagat trei vorbe , patru chiar cand treceam pe langa si reactia ei a fost : " Scrie , 074... " . Atunci m-am simtit prost. :D

Buna, vroiam sa te intreb daca te-ar interesa o sedinta foto pentru o revista mondena.

ea: da

Da-mi numarul tau te rog sa te sun.

Ea: 074....

 

Nu m-ar mira sincer...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gen , aparuse unu cu un aparat de fotografiat , cu par mult , gen emo... cu niste toale de firma care s-a dus la o fata de la Vespa , i-a bagat trei vorbe , patru chiar cand treceam pe langa si reactia ei a fost : " Scrie , 074... " . Atunci m-am simtit prost. :)

D-aia e bine sa ai aparat smecher si prestanta de fotograf profesionist...macar atat...daca mai ai si o vesta cu un ecuson la gat, clar sansele cresc :P

 

Imi iau Dslr :D

 

tind sa cred ca nu sunt tunate, doar push-up-uite nitel. Dar either way sunt extrem de generoa$$e In sprijinul acestei afirmatii sustin ca daca, asa cum banuiesc, nu este fana Sillicon Valley, este exact motivul pentru care si-a pus sutien. In caz contrar pot sa jur ca nici prin cap nu ii trecea sa isi monteze unul.....

Salve bre Carturare....ai fost sa le vezi pe viu pe caprioare? :)

 

Tin sa specific ca l-am chemat si pe fratimiu, care nu are el treaba cu fenomenul moto, si ii plac manelistele imbracate sexos cu accesorii roz, etc....pfff, l-au bagat in boala, fetele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve bre Carturare....ai fost sa le vezi pe viu pe caprioare? :D

 

Bre, daca iti vine sa crezi, nici macar nu am fost la 1 km apropiere de SMAEB. Ce rost avea? Era ca data trecuta, cu niste variatzii mici pe aceeasi tema. Cocalareala peste limita admisa, tarpfe cat cuprinde, panarame de mashini tunate cu prost-gust....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...