Sari la conținut

ACCIDENTE - cazaturi - julituri - busituri


ACHIMOTO
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 391
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sincer .... nu l-am cunoscut personal , dar urez Sincere Condoleante familiei si prietenilor care i-au fost aproape !!!

Sper ca lumea din jurul lui ( prietenii apropiati ) sa invete ceva din aceasta tragedie , si sa o lase putin mai ursor cu spectacolul si viteza .....acestea nu duc la nimik bun .

 

ASFALT USCAT TUTUROR !!! si drumuri fara evenimente nedorite !!!

 

RIP ! :goodposting:

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il chema bogdan zis si gabau statea in dorobantzi deva,barman la barul reno il stiam pe baiat dar din pacate viteza ucide si pe cei buni si pe cei rai nu face diferente.....r.i.p.

duminica a avut loc mormantarea si bravo celor ce au participat ma refer la bikeri au fost din deva orastie deva tm...in orice caz multi in legatura cu born-outurile si pocnitorile cam rusinica era frumos un mars in liniste...

Editat de calutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa fac un scurt filmulet ca omagiu pentru cei care l-au cunoscut ..... pentru cei care vor sa vada filmuletul aveti linku

 

Se vede ca ati fost buni prieteni , bravo pentru realizarea filmului ,

 

Am mai pierdut un biker :blink: dintre noi pamantenii ....... cutremurator ........... RIP :goodposting:

 

 

 

RESPECT

Mesaj completat

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

RESPECT Timisoara Bikers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Cu tristete va anunt ca a mai disparut un byker dintre noi,e vorba de Sandu, (san dul) motociclist adevarat, gata oricand sa dea o mana de ajutor la nevoie,condoleante familiei. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu tristete va anunt ca a mai disparut un byker dintre noi,e vorba de Sandu, (san dul) motociclist adevarat, gata oricand sa dea o mana de ajutor la nevoie,condoleante familiei. :)

 

Sa nu-mi spui ca e vorba de sandu din deva? :D .Ce s-a intamplat?

R.I.P. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

** Din pacate , Sandu avea de mult problem cu inima , care se pare ca acum cateva zile , a inceput sa ii joace feste rau , moment in care el s-a internat la spital , iar azi noapte , undeva in jurul orei 2.am , inima i-a cedat .

** Din cate am inteles , azi a fost tinut la spital pt autopsie , iar maine ii dau drumul .

** Maine seara , am inteles ca la cimitirul de la Bejan , in Deva , la capela de acolo , va avea loc priveghiul.

 

Cand aflu mai multe detalii , le postez aici pe forum !!! RIP Sandul !!!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ASA imi amintesc de Sandu .......un om de milioane ............ Odihnestete in Pace prieten Motociclist !!!

 

post-11187-1293385782_thumb.jpg

 

post-11187-1293385795_thumb.jpg

 

post-11187-1293385810_thumb.jpg

 

Si tot timpul , facea si nazbatii .........poanta cu poseta .....Prietenii stiu de ce !

 

post-11187-1293385802_thumb.jpg

 

RIP :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...