Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

Varianta finala si de pus in rama, pe motor, in garaj sau sub perna a afisului. Mai e mult pana marti? Ca o iau razna aici, in mijlocul marii... Abia astept intalnirea.

post-3626-0-40199700-1313112787_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am vazut si la Hepco&Becker ceva interesant, dar nu gasesc pret, ca site-ul lor e doar de prezentare

 

Gasesti pret numai daca navighezi in limba germana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu gasesti crashbar, rezolvam dupa intrunire. Te costa decat materialul.

 

Haha, tot intre ploiesteni se rezolva problemele.

Daca reusesc sa eliberez week-ul ala o sa plec din Ploiesti spre Valeni, poate mergem impreuna.

 

Andrei..

Editat de namaste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac. crashbar-uri, cricuri centrale, suporti de coburi, masti de protectie farurui, si cam orice e nevoie. dar nu am facut in scop comercial inca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am montat noul parbriz, se vede o imbunatatire - minima, stie cineva unde gasesc un inaltator ca cel din imagine ?

 

multumexxxx

post-54569-0-16225800-1313249056_thumb.jpg

Editat de kyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cu parbizul acela tot minima o sa fie imbunatatirea daca esti inalt. Se numeste varioscreen, si costa o caruta de bani. E mai simplu sa il faci singur din niste plexiglas. Daca vrei te pot ajuta, dar rezultatul nu o sa fie deloc spectaculos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la intalnirea de la Nadrag 2011 mai am ramase cateva tricouri. Marimile disponibile sunt:

- M de dama - 2buc

- S de dama - 1 buc

- XS de dama - 1 buc

- XXL de barbati - 4 buc

- Xl de barbati - 2 buc

- L de barbati 2 buc

- M de barbati 1 buc

 

De la intalnirea de la Nadrag 2010 mai am ramase 3 tricouri XL barbatesti.

 

Daca sunt doritori, va rog PM.

Editat de cstelia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am si eu tricouri cu Lacul Vulturilor 2010, si ceva stickere. O sa le iau la intrunire, in caz ca mai sunt amatori. Inca nu stiu exact ce marimi sunt, dar le face Roxy un inventar si o sa pun lista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Dat fiind ca Valeniul e cam aproape de Brasov, vineri ridic ancora pe la 5 dimineata cu directia Bacau, Vaslui, Husi, Albita, Chisinau...pauza de o cafea,retur pri Galati, Focsani, Rm. Valcea, Buzau, Valenii de Munte. Daca cineva e interesat de tura...e loc :-)

Sunt cam 1000km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Dat fiind ca Valeniul e cam aproape de Brasov, vineri ridic ancora pe la 5 dimineata cu directia Bacau, Vaslui, Husi, Albita, Chisinau...pauza de o cafea,retur pri Galati, Focsani, Rm. Valcea, Buzau, Valenii de Munte. Daca cineva e interesat de tura...e loc :-)

Sunt cam 1000km.

de la focsani la rm valcea este ceva de mers :cheers: poate ai vrut sa zici rm sarat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Dat fiind ca Valeniul e cam aproape de Brasov, vineri ridic ancora pe la 5 dimineata cu directia Bacau, Vaslui, Husi, Albita, Chisinau...pauza de o cafea,retur pri Galati, Focsani, Rm. Valcea, Buzau, Valenii de Munte. Daca cineva e interesat de tura...e loc :-)

Sunt cam 1000km.

daca se respecta programul piatra-neamtul se uneste cu vasluiul vineri in jur de ora 17 la bacau...numai ca traseul e prin onesti brasov....din cate tin eu miunte...suntem cam dezoraganizati asa :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...