Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

Vizitator _Raul_

Faceam asta de cand am semnalat prima oara problema cu papat ulei + fum, insa ma lovesc de 2 mari incoveniente (de fapt 3):

 

Va fi din ce in ce mai liniste prin service-uri cat de curand. Du-te cu ea la un mecanic bun (care nu o sa mai fie asa acaparat de pe la 1 nov aprox) si cere o evaluare. In fct de ce iti va spune ca are vei putea decide dacă o repari sau o dezmembrezi/vinzi. Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chichitele costa "scump", fratica :)

Or costa,da' asta nu inseamna ca nu poti sa pui niste poze calumea si sa dai niste detalii ca nu te costa nimic pe OLX.

 

P.S. e Japanese Twin in cel mai bun caz :blbl:

Editat de Samo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte misto filmuletul.

M-a dus cu gandul la taica-meu care la peste 70 de ani, saptamana trecuta si-a incheiat sezonul moto cu o tura facuta din Brasov peste munti prin trecatoarea de la Ojdula spre Focsani cu retur prin Adjud-Onesti calare pe Mobra lui din '70. In vara a mai facut cate o tura de Transalpina si una de Transfagarasan...tot cu aceiasi Mobra :-) Bineinteles si o tura de Techirghiol, la namol :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ajung acasa, ii arat poza si ii si dau sa citeasca :-)

 

Oricum, multumesc pt urari! In vara asta m-a facut cu turele, eu lucram in weekend la casa iar el venea sa-mi spuna dimineata pe unde o taie cu Mobra lui. Seara venea rupt de oboseala dar cu zambetul pana la urechi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ma bate gandul sa-mi vand motoreta pt ca nu am bani sa o repar acum si oricum nu mai e sezon de mers. Intereseaza pe cineva un RD03? (cu ceva probleme la motor, ce are concret, inca nu stiu,dar am fost suficient de sincer pe topic).


Daca nu, o dezmembrez, dar nu dau piese decat daca dau odata cateva, nu vreau sa incep sa vand 2-3 piese si sa raman cu restul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...