Sari la conținut

Honda AfricaTwin - XRV650/750


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa o fac? sa n-o fac? :)

da mai bine dau al cezarului ce e al cezarului! ai mai convertit unu "Profesore" ! :D

:) to the club ! Si pe mine m-a convertit d-l profesor ( si eu chiar am derapat rau ) ! :D

Editat de RusuArthur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scos db-killer-ul de pe toba... Inca o data ii multumesc lui Cstelia pentru sunetul pe care il cautam de multa vreme... Acum canta exact melodia care imi place. V-as mai tine de vorba, dar ma duc sa dau o tura cu gagicile pe deal. Intre timp am mai lucrat la chestii adiacente garajului, adica o soba mai smechera (cautati pe youtube sau google "rocket stove mass heater") sa stea si Africana si fundul meu la caldura pe perioada transformarilor.

Ma duc sa imi caut o caciula de mos care sa incapa peste casca, si sa dau diseara bombonele la pitici prin oras. Sarbatori fericite si Mos bogat!

P.S. Stiu vreo 3 afrikane de vanzare, la diverse preturi, insa una e mai presus de toate. O sa pun ceva linkuri mai tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a incercat cineva CASTROL OEL GRAND-PRIX 4L. e oferta la louis si nush ce sa fac! nici nu vad pe el daca e full sau semi!

Mesaj completat

merjem pe procycle si schimbam mai des!

antigelul de la afrikana tre sa fie cumva fara nitrati sulfati etc. merje de golan? ce specs are?

mc de raspunsuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facui o proba, sea de DR BIG ,pusa pe africana, buretel este net superior fata de a noastra la modul ca este mai moale la buci.

Hai sa fie craciun fericit la toata lumea si sa dea al de sus un an mai bun.

post-39145-1293227439_thumb.jpg

post-39145-1293227456_thumb.jpg

Editat de pedros
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani tuturor!

sa ne vedem sanatosi in 2011!

cnd va veti uita la dakar sa va aduceti aminte de basca -lacul vulturilor rally :)

 

http://www.dakar.com/2011/DAK/presentation...s-sportifs.html

Mesaj completat

la multi ani, Galen! mai tarziu dar ce sa fac intru mai rar. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau cam putin pe-acasa in ultima vreme. Ma tin astia la munca silnica... Dar cum aflu ceva sigur, va chem la un gratar, sa ascultam iar piese celebre cantate la tobe de Africane :))

La multi ani sa traim, sanatosi sa fim, mereu legati de o prietenie adevarata, de pasiunea comuna pentru motociclism, sosea, off-road, noroaie, praf si Africane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau cam putin pe-acasa in ultima vreme. Ma tin astia la munca silnica... Dar cum aflu ceva sigur, va chem la un gratar, sa ascultam iar piese celebre cantate la tobe de Africane :))

La multi ani sa traim, sanatosi sa fim, mereu legati de o prietenie adevarata, de pasiunea comuna pentru motociclism, sosea, off-road, noroaie, praf si Africane!

 

asteptam invitatia :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca nu v-a ajuns noroiul, cazaturile si apa de la Lacul Vulturilor? Foarte bine. Ma bucur. Anul ce vine o sa pregatim un traseu mai frumos, asa ca sa fiti sanatosi si cuminti, sa va lase sotiile sa plecati de-acasa, sau sa va insoteasca in calatorie, sa aveti mai multi bani pentru cauciucuri si benzina, ca bautura si mancare o sa avem noi. La multi ani prieteni dragi, si sper sa ne revedem cat mai curand!

Din mijlocul marii, am transmis in direct. Over and out! La multi ani! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani si sa avem parte de un an cu impliniri pe toate planurile :cheers:

 

Si in special:

... Sa ne vedem cu bine in 2011 la Nadrag si Valeni!

Asa sa ii ramana numele :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit si eu cu vaca, imi curgea nasu, mi-au inghetat miinile, noroc ca bagasem la "bord" ceva stalinskaia.

post-39145-1293977508_thumb.jpg

post-39145-1293977537_thumb.jpg

post-39145-1293977556_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem un africanist nou printre noi? BINE AI VENIT !!!

 

Multumesc de urare :D

 

Inca nu sunt africanist, dar pe viitor sigur. Alta mobra ca Africana nu s-a inventat sa-mi gadile atat de tandru privirea si simtirea.

 

 

Mesaj completat

Avem un africanist nou printre noi? BINE AI VENIT !!!

 

Multumesc de urare :cheers:

 

Inca nu sunt africanist, dar pe viitor sigur. Alta mobra ca Africana nu s-a inventat sa-mi gadile atat de tandru privirea si simtirea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, ne bucuram ca v-a placut, cu locatia este in regula, deja ati invatat drumul pana la Basca. Am un traseu fain la care m-am gandit, "elegant".

Stergem glilimele dupa ce ii vom vedea starea :D vom fixa din timp si data, vedem ce zice si Cstelia. Daca aveti idei, propuneri sunt bine venite.

Sa ne vedem sanatosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...