Sari la conținut

Intalnire Pe 2roti. Arc De Triumf, Sambata 18 Feb 2006


horiabt
 Share

Postări Recomandate

Heh frumoase poze .........abia acum am vazut cat de urat sunt :yikes: ........poate o facem si azi inca o data.Bafta tinere si multumim pentru poze :yikes: ........dar totusi sa pui si chestiile care le tii acasa ....intelegi tu :yikes: .Salutare!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bueeeeeey, cine a facut pozele pe drum, ha? :eek: Dar tu nu apari pentru ca ba data treceai pe langa noi de nu te mai vedeam, ba mergeai ca melcul...

 

Oricum, multumesc Cobra ca m-ai luat. :yikes: . Si chiar imi pare foarte rau pentru accident :yikes: Sper sa nu fie foarte grav si sa se rezolve repede.

Dar totusi esti de admirat pentru curaj si ambitie. :yikes:

Editat de Josephine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sper sa ajung si maine la arc dar acum nu stiu ca mai am niste treaba si nu stiu cum sa fac :eek:

Despre accidentul meu neplacut sa ziceam ca sunt ok si eu si motoru :eek: Cert este ca m-am dus pe jos taras metri buni si motoru se invartea in fata mea ca un titirez :yikes:

Oricum multumesc tuturor care au participat la aceasta mica plimbare :eek: si imi pare rau ca nu am ajuns unde ne-am propus sa ajunge :yikes: pacat ca s-a lasat frig dintr-o data!

Sa auzim de bine!

Ride Safe! :yikes:

Editat de CobraArt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost vineri in Buc si nu prea erau motoristi. Ce-i drept am fost cu treaba adica sa duc CBR-ica la customizat..... o fac enduro. :yikes: As fi venit daca as fi avut cu ce.... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super fain ! Offfffffffffffffffff.....cat am cautat pozele astea ! :yikes: Dar poza cea mai "grea" este cea in care apar eu si Lary....Deh, oameni cu greutate .....la figurat vorbesc! Merci Josephine ! :eek: Cobra,ma bucur ca esti bine,am auzit ca in tot Ploiestiul ,nu exista gheata decat acolo unde ai avut evenimentul :yikes: Oricum e bine ca e bine.. te asteptam la :yikes:

Sa auzim de bine ! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

heh cred ca Stege mai avea nevoie si de niste pedale :yikes: sau macar inca un cal in spate.Scuze ca ti-am facut inima rea dar nu m-am putut abtine :yikes: .Bafta si la mai mare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar poza cea mai "grea" este cea in care apar eu si Lary....Deh, oameni cu greutate .....la figurat vorbesc!

 

Cea mai tare poza e asta :yikes: am pus-o pe destkop...

 

Camera lu'cobra distorsioneaza imaginile...? :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super fain ! Offfffffffffffffffff.....cat am cautat pozele astea ! :yikes: Dar poza cea mai "grea" este cea in care apar eu si Lary....Deh, oameni cu greutate .....la figurat vorbesc!

Motociclisti adevarati domnule, motociclisti cu greutate :eek: :eek: nu ca noi :yikes: :yikes: Bafta si numai bine Dn Horia :eek:

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Darkule, vine 1100-le. Sa te vad atunci. Ca duminica nu ai prea fost in forma pe shicanele alea. :eek:

Cr cum unde care 1100 :yikes: muaaaaa, pai mai muncesc 2 ani la nemtzi si imi iau Hayabuse si te fac :eek: :yikes: .In fine sa nu exageram imi iau doar o aripa de Busa :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...