Sari la conținut

cutii de aluminiu


Postări Recomandate

daca iti convine iti dau un set de cuti fara inchizatori si balamale,,,sorry da stau rau la acest capitol

nu costa nimic iti platesti transportul.Ele sunt gata dar lipsesc balamalele si inchizatorea.Aaaaaaaa si sunt din vechiul model

pe care practic nu il mai fac dar mi-au ramas vreo 5 seturi pe care nu am mai vrut sa le vand fiind inlocuite cu noul model.Daca iti convin iti trimit 2 no stres.

 

vreau si eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am si eu nevoie de un set de cutii laterale...In cat timp fac cei de la HD un set de cutii laterale, si cat costa ultimul model?

Sau... daca nu reusesc sa le cumpar, inchiriaza cineva un set de cutii pentru inceputul lui septembrie?

 

eu as inchiria...dar tre sa vedem daca s-ar potrivi, sa ai ceva suporti... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Expediate toate 5 plus Stefan Rotaru.Unele sunt aproape gata altele tre sa montati voi coltarele care vi le-am pus in cutii sau ma rog.Un pic de lucru manual nu va strica

 

VLD mai am un set da la care o geanta e neagra una e gri.

Le poti vopsi eventual

sau.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No stres

 

n-ar fi mai simplus sa faci toata buza superioara dintr-o singura bucata de plastic?

 

ma gandesc ca e si mai simplu pentru etansare si pt tine ca montaj si proces de fabricatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-ar fi mai simplus sa faci toata buza superioara dintr-o singura bucata de plastic?

 

ma gandesc ca e si mai simplu pentru etansare si pt tine ca montaj si proces de fabricatie

 

 

Ba daaaaaaaaa dar costa matritza peste 20.000eu si sincer sa mai fac si aia si sa aud povesti cu babe si arici de mare si alti papagali vopsiti.........o las asa deocamdata.

Celalalt e jumi juma plastic si alu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stau foarte bine :banana:.sant superbe ca de obicei si nu sant modelele cele mai vechi ,ci acelea cu imprimeul acela lateral si imbinate in 2 locuri doar ,asta a fost surpriza cea mai placuta :bounce:.

 

deci nu ai cuvinte sa multumesti cuiva pt. asa gest(+ ca nu este prima oara cand ma ajuta) si nu am sa o mai fac pt ca nu vreau sa par exagerat ,am facut treaba asta cu nenumarate okazii ,stie dansul. multa sanatate si putere de munca ii doresc si noi sa ne bucuram de ele pt ca avem de ce!!!!:cheers:

Editat de ow3x3xpr3ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stau foarte bine :banana:.sant superbe ca de obicei si nu sant modelele cele mai vechi ,ci acelea cu imprimeul acela lateral si imbinate in 2 locuri doar ,asta a fost surpriza cea mai placuta :bounce:.

 

deci nu ai cuvinte sa multumesti cuiva pt. asa gest(+ ca nu este prima oara cand ma ajuta) si nu am sa o mai fac pt ca nu vreau sa par exagerat ,am facut treaba asta cu nenumarate okazii ,stie dansul. multa sanatate si putere de munca ii doresc si noi sa ne bucuram de ele pt ca avem de ce!!!!:cheers:

 

De acord. Ce sa mai zic... Pe mine m-a uimit... eram putin suparat pentru ca eu ma gandisem sa imi iau de la el cutii, am vorbit in privat dar nu i-am dar comanda si intre timp el a renuntat.... eram suparat ca n-am si eu parte de niste cutii de la el.. ca nu mai vinde la romani.... si uite ca omul le da gratis!

 

Colturile de plastic si tablele de aluminiu le am in pachet.. o sa le montez usor.. cu nituri si silicon.. cred...

In rest trebuie sa gasesc niste incuietori si cheder., si sistem de fixare. Poate o sa le iau de la baietii de la HD, ca vad pe site la ei ca au de vanzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa te descurci cu siguranta! pt ca cel mai complicat era cu cutia,da si mie mi-au venit cu coltare si "clemele" de ancorare care vin pe "usa". ideea ca eu am deja de la dansul de prin martie un set care sant pe moto (sant poze cu ceva posturi in urma) acestea mai mult de rezerva am vrut sa le tin daca trantesc mobra, dar la cum arata poate am sa le montez pe acestea pt ca mie imi este mai usor ,dau jos de le cealalta ce imi trebuie si gata ,mai putin garnitura de etansare pt usa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ lauramarginea m-a sunat fratemiu si mi-a zis ca au venit cutiile. Abia astept sa ajung acasa sa le vad. Ceilalti cum stau cu livrarile? Multumesc inca o data!

 

 

Neata!

Vazand ca voi ati primit cutiile, am sunat la fancourier. Mi-au zis ca le au in sediu si vor ajunge in cursul zilei de astazi. Logic n-am avut rabdare si am mers eu la ei. Sunt superbe. :bounce: Am scapat de legat rucsaci pe motor. Voi reveni saptamana viitoare cu fotografii (dupa ce le voi monta).

Categoric raman dator!!! :cheers:

Editat de petrilacocuz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...