Sari la conținut

Prima intalnire de amploare a posesorilor Honda Dominator - 2009!


Dominator72
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 491
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitari pentru initiativa! N-as putea sa ratez asa o intalnire, asa ca ma inscriu si eu, insotita de cornelijus (Transalp). Cazare la cort. Probabil o sa venim sambata dimineata, direct la locul de desfasurare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru initiativa! N-as putea sa ratez asa o intalnire, asa ca ma inscriu si eu, insotita de cornelijus (Transalp). Cazare la cort. Probabil o sa venim sambata dimineata, direct la locul de desfasurare.

Va asteptam :moto:

 

Eu unul recomand cu caldura plecarea de vineri seara. Zona Sibiului e absolut superba si fara mobra... nu ne-ar ajunge cinci zile sa ne bucuram de ea, daramite si de mobre si de companie :D :D

 

Dragi dominatori... pana acum s-au anuntat asa:

 

1. N-X-R - cort

2. Domi'72 (+1) - cort

3. switch - cort

4. Naadi (+1) - cort

5. DarkDarc? (+1?) - cazare?

6. harciogu' ? - cort

7. raven ?

8. Dan_Dumitrescu (+1) - cazare?

9. ser79ban?

10. moto-spider?

11. Storm_Rider (+1) - cazare?

12. stifferu - cazare?

13. motorina (+1) - cort

 

 

 

Va rog sa ma corectati daca gresesc pe undeva. Nu stiu sigur de unii dintre noi, in special legat de preferintele de cazare. De principiu majoritatea ar merge cu cortul, dar exista si pensiuni in zona (vezi postul de mai sus).

 

Daca mai stiti dominatori de i-am uitat, dati-le de stire!

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mai Swichule voi veniti vineri sa ma trezesc cu noaptea-n cap sa urc prin padure la 12 noaptea dupa lemne?

 

:D

 

pai haidati mah macar pana mai e lumina , ca de nu ne vedem la lumanare. poate dimineata ne trezim ca-s altii decat cei care au zis ca vin sau cei pe care i-am intalnit seara :moto:

 

si daca veniti de la bucuresti aduceti si ceva lemne daca veniti cand e intuneric :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate pune cineva o harta? cu locul de campare si traseul de sambata. nu cu valea oltului, fireste.

 

nu stiu altii cum sunt dar eu pe soselele Romaniei nu prea sunt un fan al mersului in grup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate pune cineva o harta? cu locul de campare si traseul de sambata. nu cu valea oltului, fireste.

 

nu stiu altii cum sunt dar eu pe soselele Romaniei nu prea sunt un fan al mersului in grup.

 

 

 

inainte de Sibiu , cand treci pe sub podul ala neterminat de la centura, se face la stanga spre Cisnadie. mergi inainte intri in orasul Cisnadie inainte(1,5 km) pana dupa biserica cu turn din centru. faci chiar dupa biserica la stanga si mergi tot inainte pana la comuna Sadu. intri in Sadu si faci dreapta si mergi pe drumul ala asfaltat si intri pe valea Sadului, apoi mergi tot inainte vreo 10 km si inainte de o cascada mare( iti pun poza cu ea) , acolo ne gasesti pe partea stanga.

post-44663-1244788053_thumb.jpg

post-44663-1244788067_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E obligatoriu drumul prin Sibiu pentru bucuresteni ca GOGuMap arata altceva?

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inainte de Sibiu , cand treci pe sub podul ala neterminat de la centura, se face la stanga spre Cisnadie. mergi inainte intri in orasul Cisnadie inainte(1,5 km) pana dupa biserica cu turn din centru. faci chiar dupa biserica la stanga si mergi tot inainte pana la comuna Sadu. intri in Sadu si faci dreapta si mergi pe drumul ala asfaltat si intri pe valea Sadului, apoi mergi tot inainte vreo 10 km si inainte de o cascada mare( iti pun poza cu ea) , acolo ne gasesti pe partea stanga.

Daca veniti pe Valea Oltului, decat sa ocoliti prin Cisnadie mai bine intrati din Talmaciu:

 

post-42114-1244789026_thumb.jpg

Editat de Doctor X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca veniti pe Valea Oltului, decat sa ocoliti prin Cisnadie mai bine intrati din Talmaciu:

 

post-42114-1244789026_thumb.jpg

 

sau asa ca am uitat ca si de acolo se ajunge in sadu :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau asa ca am uitat ca si de acolo se ajunge in sadu :bounce:

 

Toate bune si frumoase pana acum. Insa trebuie sa mai lamurim cateva aspecte suficient de importante, zic eu, respectiv:

- cand facem aprovizionarea?

- de unde facem aprovizionarea?

 

Poate ne ajuta dl N-X-R cu informatii privind aceste aspecte, respectiv: avem de unde sa ne aprovizionam cu de-ale gurii din Talmaciu sau Sadu? Asta asa, pe fuga, la ora la care presupun ca vom ajunge, destul de tarzie.

 

Ca sunt convins ca bere gasim fara prea mare alergatura :D

 

In plus, ar fi bine sa ne intalnim cat de curand, poate chiar saptamana viitoare, cei care suntem din Bucuresti si vrem sa ne intalnim, sa ne cunoastem, sa mai schimbam idei, bem un suc etc. Eventual miercuri, la Arc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca pot sa le car pe toate le iau eu. daca nu, putem da o oprire pe la magazinele mari ca-s toate gramada

 

daca pot sa le car pe toate le iau eu. daca nu, putem da o oprire pe la magazinele mari ca-s toate gramada

 

sau sa va astept cu cosul plin si sa impartim bagalul ca sa nu mai stam toti sa cautam prin magazine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca pot sa le car pe toate le iau eu. daca nu, putem da o oprire pe la magazinele mari ca-s toate gramada

 

sau sa va astept cu cosul plin si sa impartim bagalul ca sa nu mai stam toti sa cautam prin magazine

Cred ca e mai simplu sa dam o fuga la magazine, dar depinde cati si cand ne vom aduna toti. Trebuie sa discutam acest aspect cu prioritate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca pot sa le car pe toate le iau eu. daca nu, putem da o oprire pe la magazinele mari ca-s toate gramada

 

 

 

sau sa va astept cu cosul plin si sa impartim bagalul ca sa nu mai stam toti sa cautam prin magazine

 

 

bagajul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca o sa votez cu:

sambata dimineatza (desi sambata dimineatza e mirifica dupa o petrecere pina-n zori inceputa vineri seara dupa munca dar asta e, o ratez; nu ma puneti dupa 8-9 ore de munca sa conduc vreo 4-5)

singurel (pe drum)

cazare la cort

 

Ce ziceati de plimbareala pe drumuri forestiere? :bounce:

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi dominatori... pana acum s-au anuntat asa:

 

1. N-X-R - cort

2. Domi'72 (+1) - cort

3. switch - cort

4. Naadi (+1) - cort

5. DarkDarc? (+1?) - cazare?

6. harciogu' ? - cort

7. raven ?

8. Dan_Dumitrescu (+1) - cazare?

9. ser79ban?

10. moto-spider?

11. Storm_Rider (+1) - cazare?

12. stifferu - cazare?

13. motorina (+1) - cort

 

 

 

Va rog sa ma corectati daca gresesc pe undeva. Nu stiu sigur de unii dintre noi, in special legat de preferintele de cazare. De principiu majoritatea ar merge cu cortul, dar exista si pensiuni in zona (vezi postul de mai sus).

 

Daca mai stiti dominatori de i-am uitat, dati-le de stire!

 

this stuff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...