Sari la conținut

Prima intalnire de amploare a posesorilor Honda Dominator - 2009!


Dominator72
 Share

Postări Recomandate

rechinulalb (zis si Sharky) nu mai vine din pacate...

 

In schimb, s-ar putea sa mai vine Ramirez (bun transplantist) impreuna cu Doctoril si motorina (e nevoie de confirmare aici, dar zicea ca l-ar tenta).

 

Btw, a luat cineva un plastic mare sau ceva similar in caz ca ploua sa avem un loc de shezut la comun?

 

AMR 12 h:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 491
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

acum am ajuns acasa de la munca, bag un somn concentrat si apoi plec sa imbarc bagajele. Ne vedem pe A1.

Ce plastic?

Swich-ule,.. nu da in goarna ca oricum o sa ne ajungi din urma, cel tarziu in parcare la hipermarket. Nu uitati de incarcatoarele de tel speciale pt masina(cei care v-a stiti ca nu tin 2zile bateriile).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In schimb, s-ar putea sa mai vine Ramirez (bun transplantist) impreuna cu Doctoril si motorina (e nevoie de confirmare aici, dar zicea ca l-ar tenta).

Ramirez TRANSPLANTISTUL sau Sancez Dominatoristu? Pe Sancez l-am invitat eu dar n-a zis nici da nici ba.

 

 

BooBoo!!!!!!! Matale ce astepti?

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iote ce de lume citeste la ora 8,25 colea la intrunire: dsorinmihail, cimpeanualexandru, vrajitoru, harciogu, BooBoo.

ATI DECIS? VENITI ORI BA?

AMR 6 ore si 30 min pana la ora decolarii.

URRRAAAAAAAA!!!!!!!!

 

sa nu tipati dupa cratima lui iote ca nu mai am.:)

Editat de dsorinmihail
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai si-a (re)confirmat sosire la Sibiu si Tracul care, din pacate, are Dominatorul cu mici probleme, astfel ca va sosi cu conserva din dotare, pe inserat. :)

 

Noi plecam pe la ora 17 din Cj. O sa ajungem la voi pe intuneric.

Am nr. tau de tel.

Drum bun tuturor!

Referitor la prognoza meteo, in cel mai rau caz va ploua, daca nu, nu! Dar oricum astea sunt doar detalii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prognoza meteo de azi e optimista. NX250, pe la cat preconizati ca ajungeti? Poate ne intersectam langa Sighiu.

 

Eu cred ca pe la 8-8.30 suntem pe la Sibiu.

Da-mi tel tau.

Dan, 0746147280.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati colegi dominatoristi (si nu numai) ,

Va anunt cu parere de rau :D :) ca noi (Traian si cu mine) nu putem sa participam la acest eveniment mult asteptat, deoarece jumatatea mea va sustine examenul de licenta saptamana viitoare. Asadar va dorim petrecere frumoasa si sa va distrati si pentru noi. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati colegi dominatoristi (si nu numai) ,

Va anunt cu parere de rau :D :) ca noi (Traian si cu mine) nu putem sa participam la acest eveniment mult asteptat, deoarece jumatatea mea va sustine examenul de licenta saptamana viitoare. Asadar va dorim petrecere frumoasa si sa va distrati si pentru noi. :)

Bafta Traiane!

 

Ma voi veniti alimentati sau alimentam la Petromu de la iesire pe A1?

Eu zic sa veniti alimentati/bauti/fara nevoi fiziologice urgente/cu bagajele legate/.... si mai ales sa veniti din/la timp.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati colegi dominatoristi (si nu numai) ,

Va anunt cu parere de rau :D :) ca noi (Traian si cu mine) nu putem sa participam la acest eveniment mult asteptat, deoarece jumatatea mea va sustine examenul de licenta saptamana viitoare. Asadar va dorim petrecere frumoasa si sa va distrati si pentru noi. :)

 

pai numai acum a aflat ca are licenta? :D

 

mai astia cu masina. sa luati un topor dar nu din ala de jucarie. ca daca iau io pe motor apai mai opresc pe la magazin fug oamenii de mine cand vad toporul legat de motor, ma cred din filmele western :box:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai numai acum a aflat ca are licenta? :)

 

Stia de vreo 3 sapt, dar nu prea a avut timp sa invete pana acum, asa ca va invata in we... Nici noua nu ne convine situatia, dar licenta este mai importanta decat orice plimbare!

Las' ca se mai face si la anu' intrunire :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci... se pleaca. Cel putin prima tura. Orice intarziat e rugat sa ia legatura cu mine la 0766 275 976 pana in ora 16:30 cand ies si eu din Bucuresti!

 

Ne vedem pe iarba!

 

 

:) :) :D :D :box:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stia de vreo 3 sapt, dar nu prea a avut timp sa invete pana acum, asa ca va invata in we... Nici noua nu ne convine situatia, dar licenta este mai importanta decat orice plimbare!

Las' ca se mai face si la anu' intrunire :)

 

vreau si eu o licenta din asta pentru care sa invat doar un w/e. si un rezi pentru care inveti 2 w/e :D :)

 

vremea pe siteuri se zice ca va fi buna. sa aduceti pozeee :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu care vroiam sa stig PRIMUUUU!!! :)

las ca ma intorc la maseaua mea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...