Sari la conținut

Semnaturi pentru ALEX


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu am tv tunner, taman inregistrez. am prins de la inceput. au trecut vro 1 si un pic si are 1,8 giga, tre sa vad cum o comprim. cine e interesat intram pe un odc si va dau share.

Editat de Sinner-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E trist ca un asemenea caz trebuie sa fie dezbatut la OTV, inseamna ca toate celelalte cai normale s-au terminat. Imi pot inchipui disperarea si dezamagirea parintilor. E pentru prima oara ca ma uit la OTV.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am tv tunner, taman inregistrez. am prins de la inceput. au trecut vro 1 si un pic si are 1,8 giga, tre sa vad cum o comprim. cine e interesat intram pe un odc si va dau share.

In numele tuturor care vor dori filmul iti multumim.....cat despre caz pana acum dupa parerea mea este o SUPER musamalizare..dar care cu putin noroc nu va ramane asa.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atata timp cat (asa-zisul) politist avea antecedente violente si alte asemenea cu privire la motociclisti, nu pot sa nu cred ca si-a zis "ia sa-l fac eu pe asta, ce, e el asa smecher" Frica vecinilor de ala si toate fazele conduc la ideea ca e o musmalizare pe fatza a cazului. :cheers:

 

Prima data cand ma uit la OTV...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca usor usor incep sa se dea doate faptele pe fata.....taximetristul neconcludent.....mutarea masinii de la locu accidentului.......martorul de la reconstituire "flituit" de Politie.........musamalizare pe fata :cheers: :D :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am apucat sa vad de la inceput... abia ce am vazut topiculsi am intrat pe OTV. Poate gresesc eu in a analiza ce vad, dar pana la urma se discuta chiar de o premeditare? Sunt dubii daca nu cumva a fost altceva decat accident? Avea militianul atitudini anti-moto care la momentul respectiv sa fi declansat o reactie mai mult sau mai putin constienta de "hai sa-i arat astuia ce poate sa pateasca"?

Acum ca militianul scapa, asta chiar nu ma mira, suntem in tara in care Carmen Paunescu a scapat neatinsa dupa o tripla crima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ti ca se va lua o vreo masura dupa aceasta emisiune ??? se va face ceva? se va rezolva ceva ? ....ganditi-va in timp ce doriti sa raspunde-ti ca traiti in Romania .......plina de coruptie si de incredibilitati......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

no comment , nu stiam ca exista asemenea specimene , sunt curios ce s-ar fi intamplat daca politistul ar fi fost pe motocicleta si ar fi intrat o conserva in el , cati ani ar fi fost inchis conservarul ?

Coruptia si pilele isi spun cuvantul , in tara asta de (cuvant urat) daca nu ai spatele asigurat esti calcat in picioare si mort

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coruptia si pilele isi spun cuvantul , in tara asta de (cuvant urat) daca nu ai spatele asigurat esti calcat in picioare si mort

 

 

nu cred ca e vorba numai de "spate asigurat "......aici e vorba numai de coruptie si de leaderii acestei tari pe care tocmai unii din voi si paritii vostri si chiar parintii mei iau/ia-ti votat......e doar parerea mea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum a si zis tatal ca politistu are pe cineva in spate pt. ca altfel nu imi explic cum de nu a patit nimic :cheers:

Dupa cum se vede familie inca este distrusa si este si normal sa fie pana nu se afla un rezultat final

Saraca mama ea pare sa fie foarte afectata :D Sincer nu aj vrea sa trec prin ce au trecut si incredibil inca trec ei :baldy:

Oare se ajunge la un final??? Domne nu imi vine sa cred dar aceasta intrebare este pusa aproape de 2 ani....tztz

 

Prima data cand ma uit la OTV...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ti ca se va lua o vreo masura dupa aceasta emisiune ??? se va face ceva? se va rezolva ceva ? ....ganditi-va in timp ce doriti sa raspunde-ti ca traiti in Romania .......plina de coruptie si de incredibilitati......

Avand in vedere ca in seara asta s-a mediatizat destul de tare si s-au aruncat foarte multe cuvinte spre oficialitati .....comisari..procurori..etc....poate va vedea cineva de acolo de SUS si va lua masuri asupra acestui CRIMINAL........chiar daca Romania este tara tuturor posibilitatilor....poate de data asta macar va fi posibilitarea BUNA.

 

AMIN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ceva nue posibil a intrat un jegos care e sigur din partea politatiului si cum ca era normal sa sara pe Alex in curtea lui (Alex pretinul celui care a murit) sa il ia la bataie. etc etc cien vede emisiunea stiu despre ce vorbesc. sa sune unu dintre voi acolo sa lamureasca situatia pt k eu nu is in masura, nu am motor si nici nu stiu prea multe detalii despre accident. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(cuvant jignitor) !! stefan burfete ! ai experienta ma ?pe motor? in germenia? da pe bicicleta ai mers ma? ne tii lectii de fizica? iti bati joc de noi ma? esti protejatul lu demirel? (cuvant urat) !! NU STII SA VORBESTI! SA PORTI O DISCUTIE ., TE BALBAI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...