Sari la conținut

Semnaturi pentru ALEX


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 394
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

acum zice k e cetatean CEH, asta e temrinat. am cartea de telefoane 2004 nu gasesc burfete decat in arad.

am evidenta politiei pe 2005, in bucuresti nu e burfete. :-?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca unu' Stefan Bur(f)ete (daca titrarea OTV e corecta) o da sus si tare ca politistul nu a facut nimic rau, ca din cauza vitezei motoristului nu putea evita accidentul. Nu pricepe ca decesul s-a produs din cauza unei neacordari de prioritate... Ca daca avea viteza mai mica putea evita masina si alte imbecilitati d'alea.

Concluzia prostului, culmea tot motociclist dupa spusele lui, e ca motociclistul e de vina ca nu a evitat masina aflata in incalcarea de lege. Bravo frate, astea da legi in Romania.

 

PS Asta cica e un sofer de TIR ceh care se intelege tare bine cu militianul, pentru ca el considera ca militianul asta e un baiat de zahar, un adevarat tata pentru soferi. Poate el citeaza legile cehesti... sau intelege legile romane ceheste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este incredibil cum omu' ne zice ca a avut 4 prieteni care au murit......unu cu 260 altu nu stiu cum altu tot asa.....si el acuma repede "domne' eu merg incet etc etc..." nu stiu de ce am impresia ca e direct tovaras cu gaboru....sper sa ma insel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sai sa fim seriosi acum ...tipul are tot R1 si pledeaza cu mare cauza ca el merge in limitele legale..........hai sa fim seriosi........R1--130max......poate intr-a 1-a.....da-l in CEZNURA PROPRIE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E UN PROST , ROBOT DE EUROPA, NAIV , CE TIMPIT..... NU E COERENT... CRED CA ARE SI EL CIUDA PE ASTIA CARE MERG TARE , AMAI AMINTIT DE UNUL CARE A MERS CU 260. TREBA LUI. DA OMU ARE CEVA CU EI ,ADICA SE VEDE DUPA FELUL CUM VORBESTE, NICI DECUM DE CAZ.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact unde trebuia a ajuns discutia si pe viitor trebuie discutat:

 

Cand ai de pus in balanta viteza peste limita legala si neacordarea de prioritate, care atarna mai greu in balanta ? Cine e mai mult sau mai putin vinovat in cazul unui accident in care unul are viteza si celalalt ii taie fatza ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a enervat atat de tare boul ala de stefan burfete ca am plecat de la TV.... E un mare prost.....Pupinc.uristu' dracu'.

Si acum mai are nr de telef al politaiului ......Multa UE !

Daca cineva il stie sa ii transmita ca e un k.k.t nu un motociclist !

 

@thomas: teoretic, sunt responsabil doar daca prin mersul meu incurc pe altcineva. Daca ala intoarce, e CLAR vina lui....

Daca eu trec tare printr-o intersectie, fara prioritate, atunci e vina mea... parerea mea e ca nu e tot una...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Burfete Stefan un cr3tin care pretinde experiente multiple si care merge cu 50 in oras cu R1 care la 50 km la ora ar fi terminat dupa ceva plimbari.

Eu unul nu cred ca e motociclist ci doar ca e pus de acel politai sa dea telefon pentru ca tipul nu a avut curaj.

 

Romania o tara a protejatilor si a spagii iar cazurile rezolvate din rubrica Accidente le numeri pe degete. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclistul e de vina ca nu a evitat masina aflata in incalcarea de lege. Bravo frate, astea da legi in Romania.

Asta m-am dat gata :D :baldy: :cheers: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...