Sari la conținut

Salon Moto


Titiluka
 Share

Postări Recomandate

Hi,stie cineva exact in ce data si unde se tine Salonul Moto Bucuresti?merci.

 

 

T.

 

ps: m-am uitat in programul intilnirilor de anul asta,dar nu cred ca este actualizat....

Editat de Titiluka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate am citit pe site se va tine in hala principala => mai mult spatiu ca anul trecut => mai multe modele :cheers:

 

singura parte proasta e ca se tine doar vineri, sambata si duminica, zile in care o sa fie PLIN. daca era o zi sau doua si in cursul saptamanii se putea merge atunci si vizitat lejer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM ei eu o INTREBARE... ca poate acum nu e prea tarziu inca sa zic: NU SE POATE FACE UN BILET CU CARE SA INTRI TOT WEEKENDUL. CARE SA COSTE MAI PUTIN DE 10-20 RON cat m-ar costa daca as veni sa zic in fiecare din cele 3 zile? Sau macar in doua in ele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM ei eu o INTREBARE... ca poate acum nu e prea tarziu inca sa zic: NU SE POATE FACE UN BILET CU CARE SA INTRI TOT WEEKENDUL. CARE SA COSTE MAI PUTIN DE 10-20 RON cat m-ar costa daca as veni sa zic in fiecare din cele 3 zile? Sau macar in doua in ele?

ar fii interesant, mai ales ca in anii trecuti mergeam cam in fiecare zii si plateam de fiecara data biletul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pntru organizatori: din cate stiti, cam cat vor fi reducerile la echipamente? Anul trecut au fost chestii super misto dar nu am avut bani, iar acum am pus ceva deoparte dar nu cine stie ce... Vor fi mai multe firme, o mai buna organizare etc.?

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...