Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

nu mi se pare ca sa fii gay este ceva animalic. Dar sa urasti pe cineva care nu ti-a facut nimic...asta chiar e josnic

Ca sa nu mai fii off-topic raspunde la mesaje, vorbe discutii, nu ii uraste nimeni pe gay, pe mine personal ma scarbesc. Atata timp cat nu se afiseaza, e ok, dar nu vreau sa ii vad pe strada tinandu-se de mana sau sarutandu-se , sa aibe ce "invata" copiii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ca sa nu mai fii off-topic raspunde la mesaje, vorbe discutii, nu ii uraste nimeni pe gay, pe mine personal ma scarbesc. Atata timp cat nu se afiseaza, e ok, dar nu vreau sa ii vad pe strada tinandu-se de mana sau sarutandu-se , sa aibe ce "invata" copiii.

daca iti e scarba de ei tot pacolo e...conteaza ca tu ai ceva cu niste oameni care nu ti-au facut nimic.asta cu vazutu pe strada e aiurea.sunt chestii mult mai groaznice la televizor in ziua de azi decat 2 oameni de acelasi sex care sa se iubeasca in viitor.voi aveti parerea ca daca lumea ar fi mai open minded atunci 2 gay o sa vina sa se mozoleasca in fata ta ca nu au altceva mai bun de facut, sa stii ca o sa te caute si o sa se mozoleasca in fata ta si a copiilor.sa te intreb ceva...tu si ceilalti...sunteti heterosexuali ca asa ati vazut pe strada la oameni sau pentru ca este in genele voastre si asa v-ati nascut?la faza cu animalele sa stiti ca multe animale in natura au devenit atrase de membri ai speciei de acelasi sex, animale ca si caprioarele crocodilii maimutele si inca o gramada.

Editat de justabiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa schimbam subiectul (sau nu), Marcel (cu R6 rosu cu alb, AR 17 ZTA) se insoara sambata 16.10.2010 si ne invita la o "tura" mai lunga...

Avand in vedere ca aleasa inimii lui (Miha, de sex feminin), este din Chier (langa Tarnova), Marcel ar vrea ca cine poate si vrea sa vina cu motorul sa insoteasca coloana de nuntasi pana acolo si inapoi.

Intalnirea ar fi pe la 11 am pe strada Bagdasar nr. 25b, plecarea spre Chier 11.30-12.

Mesaj completat

si pana la urma s-au aratat cativa motoristi dispusi sa faca o tura pe ploaie...

 

Mesaj completat

x

post-11726-1286966201_thumb.jpg

post-11726-1287570721_thumb.jpg

Editat de branconier
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari....sambata facem o iesire, nu f. lunga...cam 5-600 km cluj alba, etc...inca nu avem o directie precisa. pana acum sunt eu si cip tm, se pleaca sambata dimineata si seara inapoi acasa...daca vrea cineva vina, tinem legatura aici.... i pup u!

Mesaj completat

salutari....sambata facem o iesire, nu f. lunga...cam 5-600 km cluj alba, etc...inca nu avem o directie precisa. pana acum sunt eu si cip tm, se pleaca sambata dimineata si seara inapoi acasa...daca vrea cineva vina, tinem legatura aici.... i pup u!

nu va-nghesuiti toti...numa incetutz........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg si eu la final era parada GAY sau doar sirbi nebuni care se bat incontinuare ? Si eu care am trecut prin Belgrad cind am venit din concediu ... bine ca nu a fost nimic atunci ...

...in duminica respectiva s-a intimplat sa fie parada respectiva!...si cum sirbii nu urasc nimic altceva mai tare decit pe homosexuali, s-au adunat sa le dea in goarna la rozalii!...eu si cu cei care am fost in duminica respectiva in belgrad ne-am nimerit taman intre cele 2 tabere, evident fara sa vrem!...citeva ore mai tirziu s-a terminat la fel de repede precum a inceput deoarece erau obositi si trebuia sa mearga 2 zile mai tirziu in italia la meci!

Mesaj completat

salutari....sambata facem o iesire, nu f. lunga...cam 5-600 km cluj alba, etc...inca nu avem o directie precisa. pana acum sunt eu si cip tm, se pleaca sambata dimineata si seara inapoi acasa...daca vrea cineva vina, tinem legatura aici.... i pup u!

Mesaj completat

 

nu va-nghesuiti toti...numa incetutz........

cu ce motoare mergeti?

...la ce ora plecati?

...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu ce motoare mergeti?

...la ce ora plecati?

...

eu nu mai pot pleca sambata, in schimb duminica sunt disponibil.

tura planuita era arad-alba iulia-cheile rametului-arieseni-arad; motorul meu e transalp; traseul ar fi doar drumuri astaltate/nationale si judetene

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine o sa ies pe dealuri probabil, nu stiu unde exact, la pozare de toamna...nu stiu ora, da' dupa cum ma cunoasteti nu devreme, probabil dupa masa de pranz

sper ca vremea sa fie cel putin la fel de buna ca si azi

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine o sa ies pe dealuri probabil, nu stiu unde exact, la pozare de toamna...nu stiu ora, da' dupa cum ma cunoasteti nu devreme, probabil dupa masa de pranz

sper ca vremea sa fie cel putin la fel de buna ca si azi

:D

:P Poate iar faci poze din alea cu tremurici. Si fa-le mai mari. Zici ca-s timbre de plic... distractie! Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...

dupa cum banuiam... a venit toamna...

Ai fost la Debelagora mah ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat...k nu am si ajuns. Nu am mai stiut drumul exact...k is cateva bifurcatii, plus ca am dat de neste' noroaie....ai de mama lor, si eu cu guma mea pe duca zici k eram patinator... :P

 

Da...singur...

adik nu...cu bavarezu' :D

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat...k nu am si ajuns. Nu am mai stiut drumul exact...k is cateva bifurcatii, plus ca am dat de neste' noroaie....ai de mama lor, si eu cu guma mea pe duca zici k eram patinator... :P

Nu prea ai cum sa te pierzi pana sus! Se vede care ii drumu principal! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea ai cum sa te pierzi pana sus! Se vede care ii drumu principal! :D
...de pierdut e mai greu dar de cainii de acolo tre sa se fereasca!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine , tot asa pe la pranz, o sa ies din nou la plimbare, sa vad ce pot gasi interesant...mai mult ca sigur ceva soft enduro

dc mai sunt dornici...

haideti cat mai e vremea asta frumoasa...ca acusi vine iarnaaaa

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..daca vremea ne permite, duminica 7 nov 2010 se pleaca intr-o plimbare(probabil ultima de anul asta) pina la belgrad si inapoi...

...nu vizitam nimic, mergem sa mincam o plescavitsa sa bem o bere si inapoi ca se lasa seara!...

...plecarea se va face duminica dimineata la ora 10 din fata teatrului, e bine sa aveti la voi asigurarea rca valabila, buletin sau pasaport valabil si bani(lei, euro in bancnote mici sau dinari)....consumurile vi le stiti fiecare eu doar va spun citeva preturi orientative: 1 plescavita-150-300din, bere-50-150din, benzina-120din......100din=1 euro..

...mai multe relatii la tel: 0721408941-florian

...participanti: eu, hondita, gabi, grupul "rea"...si lista ramine deschisa...

..aici este locatia exacta unde mergem sa mincam http://maps.google.com/maps?f=d&source...mp;t=h&z=18

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..daca vremea ne permite, duminica 7 nov 2010 se pleaca ...

O să vă permită. ÂŞi nouă :P

Încep să mă distreze ieÂşirile Âşi întrunirile cu caracter ultimativ: "ultima ieÂşire de anul ăsta" sau "chef de închidere de sezon" etc

Toate astea sunt "ultima" până la următorul weekend cu soare, chiar dacă sunt 3-4 grade :)

A, desigur că Âşi eu cu Petre facem "ultima" ieÂşire de anul ăsta

Pretextul este vremea bună Âşi ambiția de a trece Dunărea cu bacul la Ram, Âşi pentru asta vom merge pe drumul cel mai scurt :) adică Deva - PetroÂşani - Târgu-Jiu - Baia de Aramă - Herculane în prima zi Âşi Herculane - Porțile de Fier - Ram - România (încă nu Âştim pe unde ne întoarcem, probabil Făget)

Petre încă mai exersează utilizarea camerei montată pe cască, de data asta sperăm să avem Âşi video

Mesaj completat

.

 

Salut,

Am inteles ca drumul Julita-Madrigesti a fost asfaltat recent. A fost cineva prin zona in ultimul timp?

Multam!

Eu stiu că abia s-au obținut banii, s-a facut licitația etc

http://www.aradon.ro/stiri/arad/articol/lu...101101-04224999

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu că abia s-au obținut banii, s-a facut licitația etc

http://www.aradon.ro/stiri/arad/articol/lu...101101-04224999

 

Eu am informatia de la cineva (relativ) din zona, dar nu mai stiu daca persoana a si fost pe drumul asta. Doar mi-a confirmat ca a fost terminat de asfaltat si mi-am adus aminte ca am mers cu masina pe-acolo acum doi-trei ani si era tare fain, numai ca era de macadam in cea mai mare parte.

In plus, gasii asta:

 

http://www.actualitati-arad.ro/index.php?o...ic&Itemid=3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Am inteles ca drumul Julita-Madrigesti a fost asfaltat recent. A fost cineva prin zona in ultimul timp?

Multam!

salut

eu am fost acu' 2 duminici de la capruta spre dumbravita - ...-gurahont, drum de pamant si ici colo pietre (am vazut un q7 care a supralicitat ...)

la un punct se uneste cu drumul de care zici si care e asfaltat pana la acea intersectie, de unde mai sunt vreo 20 km pana la gurahont; din acei km pe vreo 8 se lucreaza - drum de pamant batucit cu tavalugul

pentru un transalp e ok, as mai merge odata pe acolo - in total mi-a luat 3,5 ore tura(intors pe la gurahont - ineu - siria)

post-56815-1288871517_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...