Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

domnilor, va rog corectiile / sugestiile sa le faceti prin pm; facute public, nu au rolul de a educa pe ceilalti, ci pot doar jigni; nu suntem chiar atat de familiali incat sa treaca fara suparare astfel de replici.

Editat de cip_tm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate topicurile le calcati in picioare? te-o corectat, recunoaste-ti greseala,toti mergem mai departe!

Imi recunosc greseala dar sincer nu cred ca asa durere mare a avut cand a vazut scr "ca-m" si nu"cam",cel putin putea sa scr mai frumos ca nu cred ca are rost sa umplem topicu cu niste prostii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...desi nu am sa plec duminica asta este primul pas spre realizarea unei excursii de rupt gura tirgului!!.... http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&amp...amp;t=h&z=5

...oare o fi fain?...Total distance: 2454.71 mi

 

 

givule ,yo ma bag

Mesaj completat

Si eu imi recunosc greseala

Puteam pur si simplu sa ignor aberatia, dar nu consider ca am jignit pe cineva manifestandu-mi stupoarea

Promit ca nu ma mai bag in seama

 

 

domnu korban zii si tu ca ; " rogi blazoanele voastre sa scuze impertinentele noastre "..........imperativ si metaforic vorbind ......dupa cum spunea un preten de al meu tdm-ist in viata..........sic

 

apropoo ai vazut traseul lu givu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut

Nu stiu cum de nu s-a saturat de Grecia :alcy:

nu ai cum sa te saturi de grecia!...cind ti se pare ca ar fi asa, orienteaza-te spre cele "citeva" insule si ai sa descoperi ca nu ai vazut nimic inca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
nu ai cum sa te saturi de grecia!...cind ti se pare ca ar fi asa, orienteaza-te spre cele "citeva" insule si ai sa descoperi ca nu ai vazut nimic inca!

 

De acord cu Giv !!! ....... in mare nu prea ai cum sa te saturi de nici o tara , daca vrei cu adevarat gasesti la nesfarsit alte locuri minunate de vizitat .

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Va invitam sa participati la :

 

Proiectul turistic ,, FREE BIKERS MOTO ADVENTURES ''

Turism moto de calitate si in Romania .

 

** Suntem un grup de prieteni , care vrem sa facem ca TURISMUL MOTO sa fie mai usor si placut de practicat in Romania .

** Vrem sa aratam lumii ca avem o TARA MINUNATA , iar cu aceasta ocazie sa va ajutam sa o descoperiti !

 

Mai multe detalii gasiti aici : /index.php?showtopic=613743

 

 

Va asteptam cu drag ! echipa ,, Free Bikers Moto Adventures ''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu Giv !!! ....... in mare nu prea ai cum sa te saturi de nici o tara , daca vrei cu adevarat gasesti la nesfarsit alte locuri minunate de vizitat .

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Va invitam sa participati la :

 

Proiectul turistic ,, FREE BIKERS MOTO ADVENTURES ''

Turism moto de calitate si in Romania .

 

** Suntem un grup de prieteni , care vrem sa facem ca TURISMUL MOTO sa fie mai usor si placut de practicat in Romania .

** Vrem sa aratam lumii ca avem o TARA MINUNATA , iar cu aceasta ocazie sa va ajutam sa o descoperiti !

 

Mai multe detalii gasiti aici : /index.php?showtopic=613743

 

 

Va asteptam cu drag ! echipa ,, Free Bikers Moto Adventures ''

 

:)

q.e.d. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ia uite ce zice unu: I hate cities. To me they are just large containers for the desperate. Out in the rural areas one can be poor, but still live with integrity and self respect. I normally avoid cities like the plague when on a bike trip. Today I need what it offers though and so we descend.

...parca mi se pare cunoscuta politica asta! :D

..aici se pot vedea multe poze si multe relatari dintr-o excursie de vis!.... http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=269251

...eu am ramas uuimit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite ce zice unu: I hate cities. To me they are just large containers for the desperate. Out in the rural areas one can be poor, but still live with integrity and self respect. I normally avoid cities like the plague when on a bike trip. Today I need what it offers though and so we descend.

...parca mi se pare cunoscuta politica asta! :D

..aici se pot vedea multe poze si multe relatari dintr-o excursie de vis!.... http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=269251

...eu am ramas uuimit!

 

 

Impresionanta "excursia" de mai sus.

Am lansat si un loc unde puteti, daca doriti bineinteles, sa postati aventurile si iesirile cu motocicleta, inafara asfaltului. Este un proiect pe care vreau sa-l fac mare, adica un domeniu .ro, un server foarte bun pentru host, promovare, pentru comunitatea celor care au rotile "cramponate". site-ul este zonaenduro.oni.cc, aici este in teste, pana se strang banii necesari pentru mutarea pe .ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata sau Duminica miscam ceva ? 9 grade cu +

Mesaj completat

Maine la ora 11 decolez catre Timisoara la Sorin la Magazin.

Cine mai vrea sa vina la ora 11.00 plecarea din Petrom iesire Aradu Nou .

 

Se face acolo o mica plimbare si dupaia un ceai cald la Sorin la Bar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata sau Duminica miscam ceva ? 9 grade cu +

Mesaj completat

Maine la ora 11 decolez catre Timisoara la Sorin la Magazin.

Cine mai vrea sa vina la ora 11.00 plecarea din Petrom iesire Aradu Nou .

 

Se face acolo o mica plimbare si dupaia un ceai cald la Sorin la Bar.

 

Greseala: Nu la Sorin la Bar ci pe Ialomitei, la Ghiroda. Sorin are barul pe str Divizia 9 Cavalerie si magazinul la fel. Ste Ialomitei e in Ghiroda, un fel de Sinicolau de la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greseala: Nu la Sorin la Bar ci pe Ialomitei, la Ghiroda. Sorin are barul pe str Divizia 9 Cavalerie si magazinul la fel. Ste Ialomitei e in Ghiroda, un fel de Sinicolau de la noi.

12.00 Are loc reunirea lotului de motociclisti excursionisti din Timisoara in vederea inceperii noului sezon.Intalnirea va avea loc in parcarea din fata magazinului Timisoara Choppers(str.Ialomita nr.60).

12.00-12.30 Schimb de impresii la o cafea si o tigara.Facem schimb de retete de cartabos si sangerete.Prezentarea noilor tehnici de taiere a porcului.

12.30 Plecarea pe traseul Timisoara-Aeroport-Centura Timisoara-Calea Aradului-Timisoara.

13.00 Finish la Rabbit Club(str.Ialomita nr.60).Toti participantii sunt invitati la un ceai cu miere & lamaie si o felie de cozonac.

 

DA TU IARA ESTI MAI DESTEPT SI LE STII PE TOATE

eu am plecat

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12.00 Are loc reunirea lotului de motociclisti excursionisti din Timisoara in vederea inceperii noului sezon.Intalnirea va avea loc in parcarea din fata magazinului Timisoara Choppers(str.Ialomita nr.60).

12.00-12.30 Schimb de impresii la o cafea si o tigara.Facem schimb de retete de cartabos si sangerete.Prezentarea noilor tehnici de taiere a porcului.

12.30 Plecarea pe traseul Timisoara-Aeroport-Centura Timisoara-Calea Aradului-Timisoara.

13.00 Finish la Rabbit Club(str.Ialomita nr.60).Toti participantii sunt invitati la un ceai cu miere & lamaie si o felie de cozonac.

 

DA TU IARA ESTI MAI DESTEPT SI LE STII PE TOATE

eu am plecat

 

Ai venit ?

O poza, ceva noutati, nimic ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Miscam ceva sambata ?

Sambata nu dar duminica o mărs

 

 

Mesaj completat

 

Operator: Dr House aka Petre/BMW 1200 GS Adventure

Mesaj completat

:)

Ia de aici, ca ai ramas de caruta...

 

Mosule, asta ai vrut sa pui?

 

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea Nicu,ne zici si noua pe unde v-ati plimbat? io nu-mi dau seama... :)

apropo...felicitari cu africana,la cat mai multi kilometrii in cocoasa ei! :D

Editat de stanalexro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea Nicu,ne zici si noua pe unde v-ati plimbat? io nu-mi dau seama... :D

apropo...felicitari cu africana,la cat mai multi kilometrii in cocoasa ei! :)

Multumesc!

Pai am fost pana la Savarsin si inapoi, avand tot timpul Muresul in stanga :laugh:

La plecare pe la Fantanele si la intorcere pe DN7, ca sa vad ce stie animalu'

Concluzia: stie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!

Pai am fost pana la Savarsin si inapoi, avand tot timpul Muresul in stanga :blink:

La plecare pe la Fantanele si la intorcere pe DN7, ca sa vad ce stie animalu'

Concluzia: stie :bigstar:

Si acuma ai 3? :D

S-au maitreyi...cum draq era... :laugh:

Anyway...arata faina'...abia astept sa o test drivuiesc un picutz :D

Trai bun cu ...ea

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si acuma ai 3? :bigstar:

S-au maitreyi...cum draq era... :D

Anyway...arata faina'...abia astept sa o test drivuiesc un picutz :laugh:

Trai bun cu ...ea

 

Nu bre, o dat TA. sa fie sanatos cel ce o incaleca. A dat TDM la Alex si el are vaca asta. Cum zici tu, trai bun sa aiba si sa ne-o dea si noua sa vedem ce hram poarta. Se rezolva mosu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...