Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si ce are asta cu mocirleala mea? :)

Nu de alta, dar mi-ai raspuns...

 

Bine mosu. Nu te enerva. Am dat reply altundeva si mi-a fost lene sa modific. Deci maine (duminica) cine vrea la Timisoarala la un Papricas sa vina la ora 11,45 la benzinaria de la iesire Aradul Nou , pe calea Timisorii. facem o escala inainte la o herghelie de cai sa vedem pe unul de-al nostru la o demonstratie de echitatie. Ne vom intalni cu Timisorenii la statia Petrom km 18, dinspre Timisoara la ora 12,45. Sa aveti 7 lei de portie la paprikas. Banii de la aceasta actiune imbinata cu plimbarica gen sarmale banatene de anul trecut vor merge la actiunea de Mos Craciun facuta la Timisoara. Va asteptam in numar cat mai mare, fiind vreme frumoasa dupa cum spune netu. Poate vremea anul asta nu ne v-a lasa sa mai facem plimbari de genul. Vom trai si vom vedea. Seara buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gasesti preturile AICI

...eu astept sa apara k 60 scout la dimensiunea ce mi-o trebuie mie!...heidenau sunt bune pt banii care costa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...eu astept sa apara k 60 scout la dimensiunea ce mi-o trebuie mie!...heidenau sunt bune pt banii care costa!

Te-ai scos

Pe site-ul nemtesc ele exista deja

140/80-17 M/C 69T TL M+S K60 Scout

110/80 B19 M/C 59T TL M+S K60 Scout

 

Dar GS-ul nu foloseste de 150/80-17 pe spate? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scout....da ce au asa deosebit de au pret asa mare?

Păi în primul rând, este un produs nou, care cel puțin teoretic ar trebui să fie rodul unor cercetări

 

"Durch eine Modifikation bestimmter Profilelemente, einer optimierten Konstruktion der Reifenkarkasse und einer verbesserten Laufflächenmischung erreicht der Scout besonders im Kurvenverhalten eine sehr hohe Fahrstabilität und eine wesentlich hĂśhere Sicherheit im Nässegrip während des StraĂeneinsatzes"

 

Traducere aproximativă:

Prin modificarea anumitor elemente din profil, un design optimizat al carcasei anvelopei Âşi îmbunatățitea benzii de rulare în special, Scout ajunge la o stabilitate foarte mare în viraje Âşi aderență mai bună pe carosabil umed

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar GS-ul nu foloseste de 150/80-17 pe spate? :)

...ba da, 150 trebuie la mine!...de aia spuneam ca mai stau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Prima zapada"-Tura parang

plecare tren vineri 14:16 din arad, la 20 se ajunge in petrosani, urcare pe drum forestier (1.5h) pe jos in caz ca nu se gaseste vrun localnic inimos. cazare la cabana 40ron/noapte. plecare de la cabana duminica ora 13, la 15 tren spre arad.

pm pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca-m asa va arata intrunirea de la pecica in 2070
doar sa traim pana atunci :P

:alcy: :laugh: Ceea ce ne arati tu va fi un expo de oldtimere raportat la anu ala. :blbl:

Nu va agitati....i 2012 si asa va fi sfarsitu ' Lumii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Ca-m"??? :laugh: :blbl: :P

...nicule, tare rau te plictisesti!... :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma plictisesc de loc

Pardon: n-u m-a plictisesc d-e loc :alcy:

Doar ca am avut o durere instantanee in ochi cand am vazut "Ca-m"

Stai linistit ca durerea ce ai avut-o in ochi nu e de la "Ca-m" e de la cat stai in fata pc-ului sa te bagi aiurea in seama u nu ti-ai dat seama ca esti singuru care tot timpu se baga in seama?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca durerea ce ai avut-o in ochi nu e de la "Ca-m" e de la cat stai in fata pc-ului sa te bagi aiurea in seama u nu ti-ai dat seama ca esti singuru care tot timpu se baga in seama?

pe tine asa tare te doare faptul ca te corecteaza cand nu stii sa scrii ? Pas cu pas ajungem o natie de agramati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit ca durerea ce ai avut-o in ochi nu e de la "Ca-m" e de la cat stai in fata pc-ului sa te bagi aiurea in seama u nu ti-ai dat seama ca esti singuru care tot timpu se baga in seama?

Stau si ma intreb, oare dintre "folositorii" de limba romana, mai exista oare oameni care stiu sa foloseasca tastatura si un calculator si nu stiu la ce e folosita CRATIMA in ortografia limbii romane? :alcy:

Cred ca o sa fac un sondaj in curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe tine asa tare te doare faptul ca te corecteaza cand nu stii sa scrii ? Pas cu pas ajungem o natie de agramati.

 

Unii invata din greseli, altii din greselile altora, iar altii nu invata niciodata si nici nu vor sa o faca( :alcy: vor e scris bine sau se scrie cu cratima, Santen ajunta-ne!)

 

P.S. Sa admiti ca ai gresit e o mare virtute!

Editat de Luf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe tine asa tare te doare faptul ca te corecteaza cand nu stii sa scrii ? Pas cu pas ajungem o natie de agramati.

Nu ma doare faptul ca am fost corectat dar putea sa taca din bun simt sau sa spuna in altfel,dar se pare ca toti vor bun simt in trafic de la cei cu masini,dar nimeni nu se uita ca noi intre noi ne calcam in picioare.Decat sa ne respectam unul pe celalalt mai bine stam si ne criticam noi intre noi poate asa se face aici pe site.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...