Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 369
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cu siguranta prezent :laugh:

Sa dati un telefon cand ajungeti ,ca gasca noastra o sa fie deja acolo.Noi ,Vineri o sa fim in Plaiul Foii iar Sambata dimineata in Predeal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooooo....organizatorii.....ceva nouatati?

pe mine personal chiar ma intereseaza starea drumului.....adica cat e drum rau? si cat de rau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooooo....organizatorii.....ceva nouatati?

pe mine personal chiar ma intereseaza starea drumului.....adica cat e drum rau? si cat de rau?

 

Io am urcat cu cbr-u p'acolo ... :) si n-a murit nimeni... ultima oara cand am fost erau doar vreo 100-200m de drum neasfaltat... in rest asfalt NU bun, adica cu gropi... poate s-a mai schimbat ceva ca e zona turistica importanta, eu am fost acu ~1 an p'acolo ultima oara...

 

Organizatorul(main brain) nu intra pe forum... intrati pe www.eastbike.ro si la contact aveti nr de tel si mail, respectiv:

 

0731 342 274

 

eastbike@rocketmail.com

 

si daca nu raspunde la tel ala sunati la 0731 342 275 , 0748 940 896 - Radu ... da numerele astea nu le stiti de la mine! :laugh:

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

banuiesc ca in lei, ca esti in Romania.... o alta intrebare ar fi ce este inclus in acesti bani..? oricum, zona este foarte frumoasa... pacat ca s'a umplut si acolo de vile, vilutze, atv'uri si"jmeckeri"... ultima oara cand am fost pe acolo (acum foarte multi ani... ) nu era decat cabana si stanele ciobanilor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa dati un telefon cand ajungeti ,ca gasca noastra o sa fie deja acolo.Noi ,Vineri o sa fim in Plaiul Foii iar Sambata dimineata in Predeal

 

 

sa ne pastrati loc de cort :laugh: dam o bere de cort :)

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pare bine organizata aceasta intrunire.Imi pare rau ca nu-mi pot parca masina langa cort,dar o sa ma supun regulior.

Pacanele o sa fie 5min pe zi ?

Sper sa spele aceasta intrunire praful de anul trecut de la Brasov....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trei brazi este pe ruta Rasnov-Predeal?

 

 

la iesirea din predeal (spre brasov), o strada la st. imediat dupa un podet. e si ceva indicator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite cateva poze cu locatia, pozele sunt facute acum un an sau doi.. e posibil sa mai fi rasarit ceva vile de atunci...

 

Cert este ca ,daca vrei, ajungi cu orice tip de motor fara prea mare bataie de cap... nu stiu de ce va speriati in halu asta... nu e asa mare lucru... Nu trebuie sa faci alpinism cu motoru-n spate ca sa ajungi, asta e sigur!

prin baltile alea si pe drumu ala se ajunge acolo? cred ca glumiti. eu nu am enduro. e asfaltat drumu care ajunge acolo?

daca ploua drumu ala se face varza si eu sincer nu am chef sa ma umplu de noroi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@RADU46: NU, NU ACELA ESTE DRUMUL, ALA E UN DRUM DE LA CABANA TREI BRAZI INSPRE POIANA SECUILOR....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...