Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

Daca ati fii mai atenti si ati citi pe site ati vedea ca o sa vina si trupe straine,o sa fie concursuri:iron bike(concurs de moto custom) cu premii de 1000;500;si 300 eu; o sa fie striptease,bataie in ciocolata,MUZEU HONDA,tombola la care premiul e un HORNET NOU NOUT!!(pret bilet tombola 2 eu), concurs de piercing si tatoo la care de asemenea vor fii premii de 300-500 eu,degustare de vinuri,motofashion..

Deci carcotasii care spun ca 40 ron e exagerat ar trebui sa citeasca pe site mai intai ,sa vada ce ofera intrunirea si apoi sa-si spuna opinia,eventual comparand si cu restul intrunirilor la care pt 20 ron se ofera doar concerte,in cazul fericit..

Editat de gusteru_streetfighter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 369
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca ati fii mai atenti si ati citi pe site ati vedea ca o sa vina si trupe straine,o sa fie concursuri:iron bike(concurs de moto custom) cu premii de 1000;500;si 300 eu; o sa fie striptease,bataie in ciocolata,MUZEU HONDA,tombola la care premiul e un HORNET NOU NOUT!!(pret bilet tombola 2 eu), concurs de piercing si tatoo la care de asemenea vor fii premii de 300-500 eu,degustare de vinuri,motofashion..

Deci carcotasii care spun ca 40 ron e exagerat ar trebui sa citeasca pe site mai intai ,sa vada ce ofera intrunirea si apoi sa-si spuna opinia,eventual comparand si cu restul intrunirilor la care pt 20 ron se ofera doar concerte,in cazul fericit..

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E simplu, inainte sa iesi din Predeal(curba de 180 de grade) cum mergi spre Brasov faci stanga, sau daca vii din Brasov dupa curba aia de 180 prima straduta pe dreapta si o ti pana se termina drumu :) ....

Aia e zona 3 brazi, exact unde se tine nush...

Multumesc. Probabil o sa fie si indicatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care vreti mai multe detalii .. o sa intreb maine .. referitor .. de ce este inclus in acei 10E

420.000 lei vechi intrarea?!!! Fratilor, dar am impresia ca asta e intrunire de moguli motociclisti, ce dreakului! In fine, o sa platesc suma dar sunt curios sa vad ce ofera in plus fata de alta intruniri, prea mare teapa nu ar fi pt ca o sa fie si Cargo in concert si asta nu e putin lucru! Voi reveni cu comentarii... dupa! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care trec si pleaca prin Brasov haideti sa stabilim o ora de intalnire sa mergem trupa mare spre trei brazi!!!... Astept raspuns din partea doritorilor Asfalt...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci .. am vorbit acum .. si in cei 10E .. aveti si loc de stat cu cortul ..

alt ceva ...

NU AU VOIE MINORII. daca sunt copii de motociclisti .. e ok ... si mare atentie ... la motociclete .. care o sa fie incinse sa nu le ramana pielea pe toba.

 

daca mai aveti alte intrebari va rog sa mi le puneti si in maxim 24 ore va raspund.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci .. am vorbit acum .. si in cei 10E .. aveti si loc de stat cu cortul ..

alt ceva ...

NU AU VOIE MINORII. daca sunt copii de motociclisti .. e ok ... si mare atentie ... la motociclete .. care o sa fie incinse sa nu le ramana pielea pe toba.

 

daca mai aveti alte intrebari va rog sa mi le puneti si in maxim 24 ore va raspund.

 

* intrebare: eu daca vin sambata dimineata si stau pana seara acolo, la voi, platesc tot 10E biletu'? adica la fel ca cei care vin si stau 3 zile si 3 nopti? ...just checkin'

 

merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ora deschiderii e 15:00 parca,dar daca ajungi mai devreme nu cred ca ramai la poarta...cel mai sigur verifica pe site la "program".....si, da, cei 10 eu sunt pt 1 ora sau 3 zile..ar fii f complicat sa se tina o socoteala daca unul plateste 1 eu pt o ora,3 eu pt o zi,etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca nu este mult 10E.si nu sunt vre-un mogul :) :) :D

 

* da, ai partial dreptate.

nici eu nu-s vreo zgarcioaba :box:

vreau doar sa stiu ce platesc si ce primesc (pretul e mare sau mic in raport cu "marfa", nu?)

 

personal, nu as da 10 Euro ca sa vad cum se spala motoretele, ...women's fight, streep-tease sau sa aud burn-out acolo (ca pot sa aud si in Bucuresti).

concerte - cam slaba miscarea (e drept, vine Cargo, pe care insa ii vad in fiecare an, la diverse intruniri moto, cu pret mai scazut, sa zicem. Trooper deasemenea).

site-ul intrunirii arata f. misto, se vede ca oamenii stiu sa-si vanda marfa. totusi, eu sunt un client pretentios si cumpar numai ce am nevoie si imi place :D

 

singurul lucru care ma atrage in mod irezistibil este "Iron Art Competition". la asta chiar ca nu pot lipsi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e normal pretul in raport cu "marfa".nici mare...nici mic.la banii astia platesti camparea intr-un camping la mare si in afara de dusuri si putina umbra nu primesti nimic.nu vreau sa fiu rautacios cu nimeni dar prezenta la intrunire este optionala.ei si-au prezentat marfa inainte.care cred ca merita vin si dau 10 euro,care nu ......nu.

Editat de dynoviorel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum adika mai ...

 

Daca eu am 16 ani jumate , aprope 17 ... am si motor si carnet de 1 luna si jumate ... nu am voie ? sau care e treaba .... !! Dupa ca mai si platesc mai am si interdictii ... nu se poate asa ceva !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu este criza. Se arunca momeala cu o luna inainte, apoi totul devine un bun prilej de a mai face un ban gramada. La preturi de-astea sa tot fii organizator si sa tot fie vara.

:) :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum adika mai ...

 

Daca eu am 16 ani jumate , aprope 17 ... am si motor si carnet de 1 luna si jumate ... nu am voie ? sau care e treaba .... !! Dupa ca mai si platesc mai am si interdictii ... nu se poate asa ceva !!!

 

poti sa ai si jeep, NU ESTI MAJOR, mai stai un an sa iti dea si tie puful, asa cum am stat toti, ai sa vezi ca media de varsta e cu mult peste 20 de ani.

 

be patient, young padawan, and beer shall you get, when 18 you will turn :)

 

p.s. 2 ani, ca acum vad ca ai 16 ani :D

 

cei care vreti mai multe detalii .. o sa intreb maine .. referitor .. de ce este inclus in acei 10E

 

10 euro de persoana sau de motor? scuze am rasfoit inapoi insa nu am gasit. Scuze daca s-a mentionat deja.

 

poti sa ai si jeep, NU ESTI MAJOR, mai stai un an sa iti dea si tie puful, asa cum am stat toti, ai sa vezi ca media de varsta e cu mult peste 20 de ani.

 

be patient, young padawan, and beer shall you get, when 18 you will turn :D

 

p.s. 2 ani, ca acum vad ca ai 16 ani :box:

 

 

 

10 euro de persoana sau de motor? scuze am rasfoit inapoi insa nu am gasit. Scuze daca s-a mentionat deja.

 

gata am gasit pe pagina evenimentului, e 10 euro de persoana :)

Editat de Phoebus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din ce am cautat eu pe net pana acum nu am gasit decat asta ca informatia pentru cei ce nu sunt din romania.ce vreau sa spun? ca nu gasesc scris pe nicaieri despre ea, in afara de site-urile .ro . oricum nu avem nevoie de strainezi ca sa ne simtim bine la o intrunire

Editat de ghostrider000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa ai si jeep, NU ESTI MAJOR, mai stai un an sa iti dea si tie puful, asa cum am stat toti, ai sa vezi ca media de varsta e cu mult peste 20 de ani.

 

be patient, young padawan, and beer shall you get, when 18 you will turn :)

 

p.s. 2 ani, ca acum vad ca ai 16 ani :D

 

 

 

10 euro de persoana sau de motor? scuze am rasfoit inapoi insa nu am gasit. Scuze daca s-a mentionat deja.

 

 

 

gata am gasit pe pagina evenimentului, e 10 euro de persoana :)

 

 

Oricum tot o sa vin si tot de capu meu voi face :X:X

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va fi ocupata toata zona aia? Nimeni altcineva nu are voie in perimetrul ala daca nu vrea sa ia parte la intrunire? Ma refer la cei care vin la Trei Brazi cu gandul de plimbare si habar nu au de ce se petrece acolo. Ma bucur ca s-a putut inchiria toata zona pentru acest eveniment.

 

P.S. Ursul tot isi va face aparitia :) Take care!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...