Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

Cat de seara? Ajungi sa-ti pui cortu' pe lumina?

..pai se intuneca la 9:35 .. noi ajungem in 1 ora jumate .. plecam pe la 7 fara 20 ..oricum in jur de 7. ... un suzuki savage ..un yamaha fazer ..si un suzuki dr... ..noi tot la cort stam .. am pus in calcul si faza cu lumina .. :laugh: ... am uitat sa mai mentionez ceva .... este posibilitatea sa mergem si mai devreme ....daca deschiderea e la 5 .. sa plecam pe la 3 ..cred ..acum depinde ce se rez si cu munca .. depinde de 1 motocicleta daca se poate invoi de la munca.. ..daca nu ./.plecam seara..la ora mentionata la inceput..

Editat de Cristi_from_hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 369
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

..pai se intuneca la 9:35 .. noi ajungem in 1 ora jumate .. plecam pe la 7 fara 20 ..oricum in jur de 7. ... un suzuki savage ..un yamaha fazer ..si un suzuki dr... ..noi tot la cort stam .. am pus in calcul si faza cu lumina .. :laugh: ... am uitat sa mai mentionez ceva .... este posibilitatea sa mergem si mai devreme ....daca deschiderea e la 5 .. sa plecam pe la 3 ..cred ..acum depinde ce se rez si cu munca .. depinde de 1 motocicleta daca se poate invoi de la munca.. ..daca nu ./.plecam seara..la ora mentionata la inceput..

daca plecati la 3 m-as baga si eu cu voi, oricum si eu tot din brancoveanu plec, dar daca plecati la 7 .........pas. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu plec tot vineri din Otopeni... astept sa va decideti asupra orei de plecare sa vad daca ne potrivim. Eu as prefera, daca se poate, in jurul orelor 17. Daca nu... ne supunem majoritatii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine recunosc poate m`am uitat un pic cam in graba pe acest topic dar nu am vazut si as dori sa fi in atentia organizatorilor nimc depsre punctele sanitare dusuri...si asa mai departe as dori sa stiu daca este posibil si omenesc sa stau 2 zile la cort fie si in conditi de ploaie :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intrat pe topicul asta doar ca sa ma iau de cine s-a ocupat cu alegerea celulitoaselor:)).....cel putin cea din dreapta care isi arata fundul ala care sigur vibreaza, mai ceva ca un V2, cand paseste.

 

de ce sa te crezi mare diva cand tu nu ai trecut in viata ta pe la o sala si pe jos mergi decat de la scara pana la gipanul luat pe banii unui fraier ca din poze nu cred....se vede clar ca fata nu e lucrata deloc...

 

nu stiu daca s-a mai discutat asta....daca nu, e numai bine....sunt curios ce parere au si alti barbati, in special de fatuca din dreapta (care apare pe toate paginile forumului si face reclama la EAST EUROPEAN MOTOR SHOW)

 

Distractie placuta celor care merg!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la fata locului mi-sa transmis:

astazi tocmai se asfaltau ultimii kilometrii pina la cabana(re-asfaltau),prob. vor fi gata pina vineri.

vremea e capricioasa,ploi si soare,vreme rece de munte, seara.

 

am vazut pe harta ca sint toalete eco,dusuri nu stiu.

loc pt corturi,dupa intrare in stinga imediat.

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intrat pe topicul asta doar ca sa ma iau de cine s-a ocupat cu alegerea celulitoaselor:)).....cel putin cea din dreapta care isi arata fundul ala care sigur vibreaza, mai ceva ca un V2, cand paseste.

 

de ce sa te crezi mare diva cand tu nu ai trecut in viata ta pe la o sala si pe jos mergi decat de la scara pana la gipanul luat pe banii unui fraier ca din poze nu cred....se vede clar ca fata nu e lucrata deloc...

 

nu stiu daca s-a mai discutat asta....daca nu, e numai bine....sunt curios ce parere au si alti barbati, in special de fatuca din dreapta (care apare pe toate paginile forumului si face reclama la EAST EUROPEAN MOTOR SHOW)

 

Distractie placuta celor care merg!

mai dar pretentiosi mai sunteti. Pe criza asta...putina celulita nu strica.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai dar pretentiosi mai sunteti. Pe criza asta...putina celulita nu strica.

 

las celulita astora care vor:P...dar nu mi se pare normal ca asa corpuri sa se lase pozate ca niste corpuri de diva:)):laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost o fuga azi pana la locul de desfasurare. lucrarile sunt in toi, se montau gardurile, se puneau banci, se asfalta ultima portiune pana la cabana. drumul pana sus e bun, aveti grija ca mai sunt zone cu nisip pe drum.

se anunta un weekend superb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec sambata pe la ora 13 din bucuresti (militari). Nu imi permite serviciul mai devreme. Daca mai sunt intarziati ca mine care vor sa plece sambata la pranz astept PM. Vin cu Aprilia Pegaso asa ca nu ma bag la viteze mai mari de130-140. Astept sa ma vad cu prietenii din Seawolves !!!!!

 

:D :) :D :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de off topic, dar cand deschid forumul si vad bannerul asta, am sentimentul ca am intrat pe site-uri deocheate. Nu inteleg de ce pe orice pagina pe care vrei sa promovezi ceva, indiferent ca e vorba de detergent, crema de pantofi, sau fasole la borcan, apar fete in chiloti. GOD!

Scuze inca o data, dar...ma zgarie la privire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de off topic, dar cand deschid forumul si vad bannerul asta, am sentimentul ca am intrat pe site-uri deocheate. Nu inteleg de ce pe orice pagina pe care vrei sa promovezi ceva, indiferent ca e vorba de detergent, crema de pantofi, sau fasole la borcan, apar fete in chiloti. GOD!

Scuze inca o data, dar...ma zgarie la privire!

 

N-ai cum sa intelegi... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de off topic, dar cand deschid forumul si vad bannerul asta, am sentimentul ca am intrat pe site-uri deocheate. Nu inteleg de ce pe orice pagina pe care vrei sa promovezi ceva, indiferent ca e vorba de detergent, crema de pantofi, sau fasole la borcan, apar fete in chiloti. GOD!

Scuze inca o data, dar...ma zgarie la privire!

si mai sunt si uratele.chiar zici ca sunt din filmele pentru adulti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mai sunt si uratele.chiar zici ca sunt din filmele pentru adulti

 

 

nu sunt uratele ma.. asa tre sa arate o fata normala care nu se duce la fitnes si nu e alergica la mancarea romaneasca ... decat o pitipoanca scobitoare ..mai bine asa .. :laugh: ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de off topic, dar cand deschid forumul si vad bannerul asta, am sentimentul ca am intrat pe site-uri deocheate. Nu inteleg de ce pe orice pagina pe care vrei sa promovezi ceva, indiferent ca e vorba de detergent, crema de pantofi, sau fasole la borcan, apar fete in chiloti. GOD!

Scuze inca o data, dar...ma zgarie la privire!

A se nota ca a doua cordaciune a fost adaugata la cererea publicului. Ceea ce s-ar putea sa-ti raspunda la unele intrebari, fie ele si retorice :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A se nota ca a doua cordaciune a fost adaugata la cererea publicului. Ceea ce s-ar putea sa-ti raspunda la unele intrebari, fie ele si retorice :laugh:

se pare ca am deschis discutia cu avant:D.....

 

legat de treaba cu mancarea romaneasca e o prostie...nu trebuie sa mananci romaneste daca nu iti face bine...:D

 

iar legat de treaba cu pitipoancele slabe nu e o regula.....sunt multe femei slabe si frumoase care nu sunt pitipoance

 

 

se pare ca nu ati retinut ce trebuia astia care ziceti ca sunt ok fetele...sunt ok....dar nu sunt bune pentru poze....nu sunt modele....nu au corpuri de aratat in reviste si reclame....dar na...ca in romania...s-au vandut mai ieftin fetele si cine s-a ocupat de treaba asta a zis ca face o afacere:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec sambata pe la ora 13 din bucuresti (militari). Nu imi permite serviciul mai devreme. Daca mai sunt intarziati ca mine care vor sa plece sambata la pranz astept PM. Vin cu Aprilia Pegaso asa ca nu ma bag la viteze mai mari de130-140. Astept sa ma vad cu prietenii din Seawolves !!!!!

 

 

Hellooo prietene! Daca vii sambata nu ne vedem din pacate. Noi venim vineri dup'amiaza iar sambata devreme ridicam ancora. Poate cu alta ocazie... sezonul e abia la mijloc :laugh:. Salutari de la lupii de mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine si inca vreo 3 prieteni s-a decis ....vineri ora 19 aproximativ plecam din bucuresti ..so cine vrea sa se bage e bine venit ....sau daca mai sunt si altii care pleaca vineri pe la ora aia sa spuna si ne bagam noi....

in rest toate bune si frumoase .......vremea sa tina cu noi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de off topic, dar cand deschid forumul si vad bannerul asta, am sentimentul ca am intrat pe site-uri deocheate. Nu inteleg de ce pe orice pagina pe care vrei sa promovezi ceva, indiferent ca e vorba de detergent, crema de pantofi, sau fasole la borcan, apar fete in chiloti. GOD!

Scuze inca o data, dar...ma zgarie la privire!

 

* e simplu de inteles, fato :laugh: Nu gandi cu capul, ca aici e chestie de hormoni. Orice se vinde cu "poponeata*u". Cine a pus bannerul, vinde bilete la acest spectacol. Nu ieftine(!) Daca nu ar mai fi "atractia", daca nu ar aparea sugestia ...din imagine pentru vizitatori (in cazul asta sexul frumos ...ca poponeata*u'!), crezi ca ar mai da bikerii navala la eveniment? E vara, in we. se intampla multe, mai e un show aviatic frumos la Mamaia, sunt evenimente peste tot, bashca ofertele ieftine de pe litoralul bulgaresc...

 

Partea haioasa este ca "senzatiile" astea "tari" sunt numai pe hartie (ecran). Cand te duci acolo, nu vezi ceea ce te-ai gandit ca ai putea sa vezi (petreceri cu fete frumoase care nu au inhibitii si se distreaza punand in miscare trupuri ingrijite si ...fara sa coste bani), ci o imitatie de 2 bani.

Ma rog, daca as fi barbat, ...cred ca mi-as aduce de-acasa :D Nu m-ar pacali un banner...

 

Da' haide sa trecem mai departe. Evenimentul in sine e primul de acest fel de la noi. Eu sunt curioasa sa vad cu ce vin constructorii de motoare (daca vin). Pe urma artistii cu tatuaje. Apoi e si aproape de casa, deci: nu-mi convine plec si ajung in doo ore in patul meu. Haide sambata sa vedem cu ochii nostrii. Cine stie, pana la urma un eveniment motociclistic e facut de motociclisti, de participanti adica, nu de "invitatii" cu pretentii. :D pup u!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* e simplu de inteles, fato :blink: Nu gandi cu capul, ca aici e chestie de hormoni. Orice se vinde cu "poponeata*u". Cine a pus bannerul, vinde bilete la acest spectacol. Nu ieftine(!) Daca nu ar mai fi "atractia", daca nu ar aparea sugestia ...din imagine pentru vizitatori (in cazul asta sexul frumos ...ca poponeata*u'!), crezi ca ar mai da bikerii navala la eveniment? E vara, in we. se intampla multe, mai e un show aviatic frumos la Mamaia, sunt evenimente peste tot, bashca ofertele ieftine de pe litoralul bulgaresc...

 

Partea haioasa este ca "senzatiile" astea "tari" sunt numai pe hartie (ecran). Cand te duci acolo, nu vezi ceea ce te-ai gandit ca ai putea sa vezi (petreceri cu fete frumoase care nu au inhibitii si se distreaza punand in miscare trupuri ingrijite si ...fara sa coste bani), ci o imitatie de 2 bani.

Ma rog, daca as fi barbat, ...cred ca mi-as aduce de-acasa :D Nu m-ar pacali un banner...

 

Da' haide sa trecem mai departe. Evenimentul in sine e primul de acest fel de la noi. Eu sunt curioasa sa vad cu ce vin constructorii de motoare (daca vin). Pe urma artistii cu tatuaje. Apoi e si aproape de casa, deci: nu-mi convine plec si ajung in doo ore in patul meu. Haide sambata sa vedem cu ochii nostrii. Cine stie, pana la urma un eveniment motociclistic e facut de motociclisti, de participanti adica, nu de "invitatii" cu pretentii. :laugh: pup u!

 

Cria, ai dreptate, sunt de acord cu tine, dar, uiti un amanunt... CEI 10 EURO DATI PE INTRARE!!! Nu cred ca o sa vii, vezi, nu-ti place si te intorci nepasatoare acasa dupa ce ai dat 40 Ron pe intrare. Aici o sa fie o problema si i-am azit pe multi plangandu-se de asta. Sper ca organizatorii de aici sa nu fie prieteni cu cei ce au organizat Stunt Showul (intelegeti voi...).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...