Sari la conținut

romani, la vot (de poze)


Postări Recomandate

Votat! Preferata mea (overall):

 

FAFW1QL4HZ2VA3S9T6ZR6BZ3F9NPR37Z.jpg

 

Felicitari autorului!

 

true true. Le-am votat si pe celelate 2 si in plus am trecut prin fiecare si am mai dat niste voturi la cele frumoase. Dar petrila merita sa fie coperta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Votat All White !

Foarte faina ! Si focalizare, si culori, si decor de vis, si incadrare ! N-as putea cere mai mult de la o poza !

Editat de wabit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea cu motociclistul in campul de maci este cea mai faina atat din punct de vedere compozitional cat si cromatic. Ceea ce dezavantajaza putin este ca vignetarea ar fi trebuit aplicata de asa natura ca zona mai luminata din fotografie sa fie pe motociclist si nu pe mijlocul imaginii. Astfel privirea fuge involuntar in zona de lumina si abia mai tarziu pe subiect, adica pe motociclist(bine pozitionat in treimea superioara stanga).

 

PS. Pe acolo era drum sau ai iesit la cosit?

Editat de gabriell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Votat! Preferata mea (overall):

 

FAFW1QL4HZ2VA3S9T6ZR6BZ3F9NPR37Z.jpg

 

Felicitari autorului!

 

si mie imi place cel mai mult. si este o poza pe care oricand as vedea-o as sti ca e facuta acasa. de ce nu stiu. dar stiu ca e facuta acasa. tot respectul mai ales pentru cate spune poza asta.

 

Sal!

 

Votat ambele!

 

Dude, spune-mi pls e vorba de Hobaia din Giurgiu cumva?

 

Asfalt uskat si poze super in continuare!

da, giurgiu. aia e ...

 

Votat All White !

Foarte faina ! Si focalizare, si culori, si decor de vis, si incadrare ! N-as putea cere mai mult de la o poza !

frumos frumos. sunt curios daca mai sunt si alte poze pe stock, ce nu au fost facute publice. si aici nu pot decat sa intreb, altcineva are raspunsul.

 

PS. Pe acolo era drum sau ai iesit la cosit?

nu era chiar cosit dar era aproape. lanul de maci e pe terenul unei firme care are si paznic. teoretic vrobind nu aveam ce cauta acolo, si din cauza asta nu te-ai fi putut misca in voie. se putea mai mult, dar nu totul se aranjaza cum vrei..

 

oricum, mare mare merit il are ala din sa, mai mult decat ala care a apasat butonu. acum sa vedem ce zic si cei de la bmw. din ce stiu eu pozele care intrau in calendar trebuiau anuntate weekednul trecut dar nu am vazut nimic asa ca si eu astept si dau f5 zilnic paginii...om vedea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...