Sari la conținut

Breaza Biker's Fest 2009 - editia a 4-a


Stephon
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 247
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

kess-ule...stiu nene ca de mult se intreaba de breaza! :angryfire:

 

 

VA ASTEPT

Stefane, fara beutura , daa?! E altitudine , nene, face mult rau! :D Voi fi acolo, pt ca merita! na, pohtim slogan!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decind se astepta aceasta data .Imping motoreta pina acolo si tot vin negresit. Felicitari celor ce sau implicat in actiune. :angryfire: :wave: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super, sper sa ajung si eu, din pacate daca vin o sa stau pana pe 15 dimineata ca pe la pranz tre' sa fiu la mare sa ma vad cu niste prieteni pe care nu-i pot amana... Doamne ajuta ca din ce am auzit, neaparat vreau sa gust o sarma :D

 

 

Bafta! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent si eu

anul trecut cred k am fost singurul care am venit cu un amarat de scuter chinezesc de la o distanta mai mare de 30 km.Am venit din targoviste pana la breaza.Nu ratez nici anul asta

asfalt uscat

Sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intalnire la care nu am ajuns niciodata din pacate.Anul asta pica nasol pentru mine -dupa concediu.PROMIT CA FAC TOT CE IMI STA IN PUTINTA SA AJUNG.M-am scarbit de intalnirile cu iz comercial.Asta nu este una din ele si am auzit numai vorbe bune.Sa ne vedem cu bine.Un numar de telefon pentru informatii suplimentare si alte cele?

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate si cu cortul?:D

 

Din ce vad in pozele de la celelalte intruniri, se poate :angryfire:

Dar vreau eu sa fiu sigur:P

 

Sanatate..

 

Andrei..

 

 

Numai cu rulota :wave:

 

PS:Stefane ,zic prezent si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari organizatorilor pentru eveniment ! ... si asa avem putine in tara dar aceste evenimente sunt ca vinul... " Cu cat sunt mai vechi... Cu atat sunt mai bune... " ! Organizarea devine din ce in ce mai buna ... conditiile pentru participantii sunt de la eveniment la eveniment mai bune chiar daca apar reguli care pana la urma sunt facute tot pentru buna desfasurare a evenimantului... Ospitalitatea organizatorilor incepe sa se simta si asta este un mare lucru tinand cont ca : " Traim in romania... si asta ne ocupa tot timpul " ... Cum zic cei de la " Heineken " :lol: Meet You There... :D :)

Editat de Mihai_GSX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stefane, din ce constat faci singurul eveniment moto unde ma duc cu placere. Si anul asta voi face tot ce imi sta in puteri sa ajung la voi, fie si pieton sau pasager.

 

Felicitari pentru consecventa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Brotoiule sa nu ascunzi tuica baaa ca viu si ala esti! :angry:

 

CE MA?!? Cum e alea?

 

 

Tuica ca de obicei se gaseste la intrare... si nu am ascuns-o am baut-o :cheers:

Editat de brocko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...