Sari la conținut

Se mai intimpla...


mateih
 Share

Postări Recomandate

Mi s-a intimplat si mie, aseara dupa viraj in intersectie a intrat unul in mine care se cam grabea. Motorul cu furca fatza rupta, carena dreapta sparta si eu cu mana dreapta rupta si urmeaza sa ma opereze sa-mi pun suruburi....au venit citiva baietzi care erau la bikers si motorul a fost dus acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca te-au scos vinovat?insanatosire grabnica.

 

inca nu, urmeaza cercetarile si vedem ce iese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Matei ....ce ghinion ai si tu. Sanatate....

Erai cu TDM-ul? Nu te dai tu bine prin nemtia....ai venit sa te tavaleasca astia pe aici?

imi pare rau sa aud asta

 

Ei asta este, eram cu TDM si care il adusesem sa-l las aici ca sa am cu ce ma da cand mai vin din cand in cand....sosisem luni dimineata...si ieri mi-am pus-o...in fine, partea mai neplacuta este cu mana...fierul se repara. Culmea este ca are doar furca rupta si ceva plastic, desi am fost busit lateral fatza si cu ceva viteza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Matei, îmi pare extrem de rău să aud că ai pățit-o! Chiar mă gîndeam zilele astea la tine, mai ales că plec la 2 Mai săptămîna viitoare Âşi mă gîndeam că e posibil să fii p-acolo. Îți doresc să te refaci sută la sută. Dacă crezi că te pot ajuta cu ceva, dă-mi un mesaj privat. Eu sînt kinetoterapeut de meserie Âşi dacă ai nevoie de ajutor după operație vedem cum putem să ne întîlnim.

Toate bune! :rolleyes:

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Matei, îmi pare extrem de rău să aud că ai pățit-o! Chiar mă gîndeam zilele astea la tine, mai ales că plec la 2 Mai săptămîna viitoare Âşi mă gîndeam că e posibil să fii p-acolo. Îți doresc să te refaci sută la sută. Dcaă crezi că te pot ajuta cu ceva, dă-mi un mesaj privat. Eu sînt kinetoterapeut de meserie Âşi dacă ai nevoie de ajutor după operație vedem cum putem să ne întîlnim.

Toate bune! :rolleyes:

 

 

tocmai maine vroiam sa vin la 2 Mai si eram sigur ca te gasesc...mersi, iti dau de stie dupa operatie ce va fi cu mine....si lasa ca ne vedem oricum.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai maine vroiam sa vin la 2 Mai si eram sigur ca te gasesc...mersi, iti dau de stie dupa operatie ce va fi cu mine....si lasa ca ne vedem oricum.....

 

OK, văd că eÂşti bine cu moralul. Asta e cel mai important!

 

Noi ne întoarcem de la 2 Mai cel mai probabil pe 17, apoi sînt în BucureÂşti. Dacă vrei să mă suni, numărul meu este 0723.301.497.

Toate bune! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, văd că eÂşti bine cu moralul. Asta e cel mai important!

 

Noi ne întoarcem de la 2 Mai cel mai probabil pe 17, apoi sînt în BucureÂşti. Dacă vrei să mă suni, numărul meu este 0723.301.497.

Toate bune! :rolleyes:

 

 

mersi, te sun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu erai in biker's aseara.........? iti admiram motorul..........

oricum insanatosire grabnica!!!!!!!!

 

 

ba da, poate tocmai ca a fost prea admirat...glumesc...mersi oricum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate si recuperare cat mai usoara.Nu imi vine sa cred,am vb ieri si era totul ok,asa "noroc" nu ma gandeam sa ai.Ma gandesc ca la bv o sa ajungi la urmatorul concediu,acum nu cred ca mai sunt sanse.O operatie reusita iti doresc ,cu cat mai putine sechele(daca se poate nici una) si sper sa ne auzim la un tel. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate si recuperare cat mai usoara.Nu imi vine sa cred,am vb ieri si era totul ok,asa "noroc" nu ma gandeam sa ai.Ma gandesc ca la bv o sa ajungi la urmatorul concediu,acum nu cred ca mai sunt sanse.O operatie reusita iti doresc ,cu cat mai putine sechele(daca se poate nici una) si sper sa ne auzim la un tel. :laugh:

 

 

 

sigr ca ne auzim si mie imi pare rau ca nu va mai vad...dar lasa ca apar eu....

Mesaj completat

Multa sanatate si recuperare cat mai usoara.Nu imi vine sa cred,am vb ieri si era totul ok,asa "noroc" nu ma gandeam sa ai.Ma gandesc ca la bv o sa ajungi la urmatorul concediu,acum nu cred ca mai sunt sanse.O operatie reusita iti doresc ,cu cat mai putine sechele(daca se poate nici una) si sper sa ne auzim la un tel. :rock:

 

 

am iesit cu 6 suruburi si placa, asa ca am piese de schimb....cam doare sincer. Acum sa vad si cu restul cum fac...ne auzim.

Mesaj completat

Multumesc celor care au ajutat sa fie urcat motorul pe remorca...din pacate nu-i cunosc, dar poate o sa dau de ei...

 

Asfalt usact si fara dobitoci la volan

Mesaj completat

lovita...

post-24851-1249984465_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca anul acesta ai simtit pe pielea ta cum e (puteai sa fi scapat mai usor, fizic). poate asa vei capata intelepciunea pe care varsta nu ti-o adusese...

hm, ai fost norocos ca nu a trebuit sa ti-o urci singur pe platforma

 

 

multa sanatate, robocap !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sanatate maxima tdm-istule. sper sa iti repari TDm-ul cat mai repede si sa te vedem din nou in sha.

 

Bafta multa!

 

 

La anu din nou pe drumurile patriei cu eroica TDM refacuta si vesela. Cu mana merge binisor...mersi...inainte sa plec mai vin la Bikers pe Matei Voievod la o bere....poate ne vedem....

 

Mesaj completat

imi pare rau ca anul acesta ai simtit pe pielea ta cum e (puteai sa fi scapat mai usor, fizic). poate asa vei capata intelepciunea pe care varsta nu ti-o adusese...

hm, ai fost norocos ca nu a trebuit sa ti-o urci singur pe platforma

 

 

multa sanatate, robocap !

 

bagat la cap..dar sant omul bionic acum!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...