Sari la conținut

statiune linistita la litoral


Theo Biker
 Share

Postări Recomandate

Cativa baieti din Iasi au plecat la Vadu./index.php?showtopic=406669

Poti incerca si tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai pot recomanda si 2 Mai. E un camping super misto acolo, stai cu cortul intre copaci. E dotat cu tot ce vrei, inclusiv tv, frigidere, bucatarie si prize sa-ti incarci mobilul. Si mergi in slip la plaja, ca e cam la 100 de metri de camping. Liniste cat cuprinde, nu exista discoteci prostii. Plaja nu m-a incantat prea tare, ca e cam abrupta intrarea si nu mai atingi cu picioarele la mica distanta de mal. Dar macar nisip e destul pt toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era destul de urgent si n am vazut raspunsurile voastre

Daca era atat de urgent ce dracu ai mai intrebat? Sa-i pui pe unii sa faca exercitii fizice digitale?

mersi,dar mi am luat deja bilet la olimp

[..]

o sa va zic cum a fost

Stim deja, horror. Cred ca si-un cioban obisnuit cu stana ar injura conditiile de acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu anul asta la Olimp si am fost foarte multumit. Statiunea e curata, hotelurile sunt ingrijite, este liniste, plaja acceptabila, aproape de Neptun.

Chiar mi-a placut la Olimp, am de reprosat doar portiile de la masa, relativ mici dar in rest a fost nemaipomenit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai pot recomanda si 2 Mai. E un camping super misto acolo, stai cu cortul intre copaci. E dotat cu tot ce vrei, inclusiv tv, frigidere, bucatarie si prize sa-ti incarci mobilul. Si mergi in slip la plaja, ca e cam la 100 de metri de camping. Liniste cat cuprinde, nu exista discoteci prostii. Plaja nu m-a incantat prea tare, ca e cam abrupta intrarea si nu mai atingi cu picioarele la mica distanta de mal. Dar macar nisip e destul pt toata lumea.

Un numar de contact ceva de acolo sau niste preturi macar ???

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un numar de contact ceva de acolo sau niste preturi macar ???

N-am numar de contact. Stiu pretul doar pt mers cu moto la cort - 18 lei (15 lei off-season). Pt moto nu platesti nimic, daca sunt 2 persoane mi se pare ca platesti dublu (se plateste persoana, nu cortul), iar pt masina se mai plateste ceva, dar nu stiu cat.

Nici macar in varf de sezon nu era full, tot mai puteai pune un cort. Acuma ca se apropie sfarsitul de sezon cred ca nu e nici o problema cu spatiul. Ca reper, imediat cum intri in 2 Mai pe stanga e un afis mare cu agentia imobiliara Hacienda (parca asa se scria... :makeout: ). Poarta campingului e imediat dupa. Cu masina/motorul se intra prin spate, dar mai bine opriti prima oara in fata si vorbiti cu oamenii.

Editat de FanFane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

m am intors de la mare

am stat la hotel la olimp,dar fiind cu masina si avand doar 6 zile la dispozitie am umblat intr una:mamaia,constanta,costinesti,2 mai,venus,mangalia,vama veche etc

cel mai mult timp l am petrecut la vama, plaja frumoasa si atmosfera de vacanta

in rest pustusag peste tot (deh,sfarsit de sezon),nu aveai nici unde manca,o terasa ceva,nimic

a,si la mangalia am stat multicel (stia ceva guy_til :grinbandit: ) pentru aprovizionare si plimbat

oricum,fain e in concediu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...