Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

1)George05

2)Nyt

3) Cataaa

4) Metalwarrior + Catalina

5) Ravenitza

6) Roxynel +1 (Atharia)

7) styx (Stefan)

8 ) Ulita

9) GH

10) Sorin128

11)Razvinte+familia

12)Arlequin

13) Rookie

14) Skip

15)Edu2009

16)Godssmile2002

17)Stryke

18)Adi capac

19)LGXmedia

20)darkbay +1a

21) .......

 

hai sa zicem, cam 80% sa vin, ca parca asa se facea, cu procente :)

si poate vin cu dominatoru', daca-l pun la punct cum trebuie pana atunci :laugh:

 

Se apropieeee 1 mai ;)

Editat de Atharia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

metale, vezi bre ca te-am intrebat ceva pe privat de barbrizu lu matale. da pe forumu de viespi :laugh:

Scrie aici, ca pe acolo nu am mai intrat de ceva vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu tre' sa fii vreun Rossi ,fiecare a inceput de undeva ! Conteaza in schimb ce gume ai pe mobra ! :(

 

mah fitz-ar gumele sa-ti fie...merge cu orice gume nu speria lumea :laugh:

Mesaj completat

Mai pe cat a ramas pana la urma ca nu mai retin... (varsta maica...)? ca sa stiu cum planific si eu.

ce pe cat a ramas?Amck sau Sighisoara? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca il aduci, nu punem in el si niste prafuri ca in "Hangover" http://www.imdb.com/title/tt1119646/

Sa nu ne aducem aminte ce facem pe acolo? :)

 

ce prafuri?ce jeger?nimic....apa plata cu lamaie ca la toate celelalte intruneli.chefangiilor :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Targ de nunti (e-mariage.fest). Nik nu stiti

Normal mane!... Sunt deja casatorit...:D)...La ce sa imi mai foloseasca o astfel de informatie?....:baldy:.....Sa inteleg ca tu stii pentru ca......?????... Dani, ne pregatesti ceva????...:)

 

ce prafuri?ce jeger?nimic....apa plata cu lamaie ca la toate celelalte intruneli.chefangiilor :)

O fi tuica, o fi vin.....o fi pipi de rechin....:pow:).....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal mane!... Sunt deja casatorit...:D)...La ce sa imi mai foloseasca o astfel de informatie?....:baldy:.....Sa inteleg ca tu stii pentru ca......?????... Dani, ne pregatesti ceva????...:)

 

Da stiu..e trist.. se pare ca... :)

Editat de danny_nt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei interesati de adunarea de la Bacau....am sa va rog se ocupe cineva de detalii si alte cele,eu voi fi un simplu participant. personal,fac un pas inapoi din organizare(sau cum i-o fi zicand) si din bataia de cap aferenta din motive care ma privesc doar pe mine....asa ca,astept si eu cu nerabdare noutati :)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei interesati de adunarea de la Bacau....am sa va rog se ocupe cineva de detalii si alte cele,eu voi fi un simplu participant. personal,fac un pas inapoi din organizare(sau cum i-o fi zicand) si din bataia de cap aferenta din motive care ma privesc doar pe mine....asa ca,astept si eu cu nerabdare noutati :baldy:

:) NO COMMENT. Bun, ma intereseaza daca stie careva sau are sau a auzit de o maneta de frana pt hornet mai ieftina asa sa imi zica si mie, mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D NO COMMENT. Bun, ma intereseaza daca stie careva sau are sau a auzit de o maneta de frana pt hornet mai ieftina asa sa imi zica si mie, mersi.

bah nici tu nu raspunzi la telefon cand vrea omu sa te ajute?pana mea....tineti telefoanele unii pe post de bibelou? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah nici tu nu raspunzi la telefon cand vrea omu sa te ajute?pana mea....tineti telefoanele unii pe post de bibelou? :D

Unii mai munceste maaaa, nu stau toata ziua cu....p...a in mana :D (a se citi paleta=racheta) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...