Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

frati viespari,ne vedem maine,sper in numar cat mai mare,la SMAEB....asta pentru cei care nu se vor berici cu mine deseara la bucale :rolleyes: ...doamne ajuta la vreme buna! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frati viespari,ne vedem maine,sper in numar cat mai mare,la SMAEB....asta pentru cei care nu se vor berici cu mine deseara la bucale :rolleyes: ...doamne ajuta la vreme buna! :laugh:

 

Maine pe la ce ora ajungi la SMAEB, ori pui moto la expozitie si stai toata ziua?

Sper sa fie vreme buna sa ajungem si noi din Vrancea.

Sanatate multa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frati viespari,ne vedem maine,sper in numar cat mai mare,la SMAEB....asta pentru cei care nu se vor berici cu mine deseara la bucale :laugh: ...doamne ajuta la vreme buna! :D

hai bro' da din pedale mai repede ca mi-e o sete :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai ajuns la smaeb, in schimb am ajuns pe amkart :laugh:

da da......super distractie pe amck :D..am reusit sa imi dau seama de noile calitati ale viespii si imii dau jos palaria ......directie extraordinara,furca lucreaza minunat,franele ma opresc instant,pozitia pe moto e mai buna(pt mine) atat la drum lung cat si pe circuit..toba isi face si ea treaba sa faca haos.....concluzia:din punct de vedere mecanic e o reusita...estetic,va las pe voi sa apreciati sau nu motorul :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da......super distractie pe amck :D..am reusit sa imi dau seama de noile calitati ale viespii si imii dau jos palaria ......directie extraordinara,furca lucreaza minunat,franele ma opresc instant,pozitia pe moto e mai buna(pt mine) atat la drum lung cat si pe circuit..toba isi face si ea treaba sa faca haos.....concluzia:din punct de vedere mecanic e o reusita...estetic,va las pe voi sa apreciati sau nu motorul :peace:

il apreciem noi dar dai finisu ca acum e cam ciudat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il apreciem noi dar dai finisu ca acum e cam ciudat :P

 

nu e ciudat......e pt cunoscatori :D

Mesaj completat

ACUM PLEC SI EU INAPOI SPRE BAIA MARE.....VA MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE M-ATI ONORAT CU PREZENTA LA UN PAHAR DE VORBA SI NUMAI!!!!nu ma apuc sa va insir pe toti aici ca nu suntem la Oscaruri,dar se stiu cei care merita tot respectul :P ........abia astept sa va primesc cu bratele deschise la intruneala de la MARAMU` sa va rasplatesc cu varf si indesat :peace:

 

@arycy:bro,o sa "suferi" din plin pentru faptul ca m-am simtit ca acasa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare (cumva retorica pe topicul asta):

plecare vineri spre mare pe traseu virgin (adiq nebatut de mobre inca). care te bagi da pm sau tel (vezi posturi mai inapoi).

 

ce fain de voi ca ajungeti la mare imediat, la noi muntii sunt aproape, dar e la fel de frumos :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce inseamna la tine drum nebatut de mobre? :peace:

Intrebare (cumva retorica pe topicul asta):

plecare vineri spre mare pe traseu virgin (adiq nebatut de mobre inca). care te bagi da pm sau tel (vezi posturi mai inapoi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citit. de acord. semnez.

maine la intalnire o sa vin cu niste hartiute pentru adunarea de semnaturi pentru un priect de modificare a legislatiei rutiere.

 

Sper sa primesc multe autografe.

Pana atunci , luati de aici informarea :peace:

/index.php?showtopic=471226

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine la intalnire o sa vin cu niste hartiute pentru adunarea de semnaturi pentru un priect de modificare a legislatiei rutiere.

 

Sper sa primesc multe autografe.

Pana atunci , luati de aici informarea :D

/index.php?showtopic=471226

Dap...se semneaza...se pune cumva daca am semnat si pe cea electronica????

 

P.S. : Primesti semnaturi si de la un conservar? :peace:

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap...se semneaza...se pune cumva daca am semnat si pe cea electronica????

aia electronica nu se pune. Trebuie scris cu mana ta , cu adresa si cu semnatura. alea electronice poate ca or sa conteze dupa ce o sa aiba tot romanul semnatura digitala, acum, e cam fix cat o ceapa degerata pe partea oficiala.

 

P.S. : Primesti semnaturi si de la un conservar? :peace:

se primesc, cum nu, dar asta doar fiindca te stiu :D

partea care nu-mi place la tine conservar e ca sta vespea aia singura acolo unde e. nu-i pacat de ea :P ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce inseamna la tine drum nebatut de mobre? :peace:

 

adiq pe acolo cam rar trec masini, e posibil sa nu prea existe asfalt, insa garantez un peisaj superb si o istorie fascinanta a locurilor, pe care vreau sa le pozez (deci mers mai incet). maine o sa alerg din bucuresti si nush daca pot ajunge la aduneala, insa de principiu plecarea mea o fac vineri, cu adunare la benz MOL inainte de iesirea pe A2.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se primesc, cum nu, dar asta doar fiindca te stiu :peace:

partea care nu-mi place la tine conservar e ca sta vespea aia singura acolo unde e. nu-i pacat de ea :D ?

Mda...pe de o parte ai dreptate...pe de alta mi-a fost greu sa o aduc la SMAEB, sa ma intorc inapoi cu ea pentru Vama de 1 Mai si sa ma urc din nou in masina sa ajung (din nou) in Bucuresti la munca. Si in plus abuzez de ea maxim in weekend..dar nu we asta ca voi fi sigur manga, cel viitor o aduc incoace...see ya dixeara...:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...