Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

Mesaj 2 din Fairy Tale Land ! :what:

 

"lista update pentru intrunire:

1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

 

se pare ca pana acum sunt jumi-juma cu perioada...mai bagati care mai vreti sa va adunati perioadele in care ati vrea,ca pana la urma nu e nimic stabilit concret si perioada o putem amana in asa fel incat sa fim cat mai multi...doar sa se tina cont ca pe inceputul lui septmbrie inchidem sezonul(viespist),ori la mare ori pe la valcea(Darkbay si MetalWarrior stiu de ce) . "

 

Inca 5 zile si o sa posteze nepotu insusi,din Fairy Tale Land ,ca atunci se duce suspendu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hei sa ma bagati si pe mine pe lista, daca nu scriu cate ceva pe aici , nu inseamna ca nu vin.

 

vin 80% - 20% diverse si neprevazute.

 

 

 

merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu una sunt sanse 90% sa nu ma bag, oricum daca e ceva ma reprezinta Nyt :lol: Sa fiu sincera as fi preferat sa lasam urmatoarea intrunire pentru septembrie ori la mare ori la valcea...pana atunci aveam toti timp sa ne revenim cu mai multe (bani, alte intruniri, alte plimbari, planuri pentru afara, etc) :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"lista update pentru intrunire:

1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

8.MetalWarriorr + Catalina (nu putem in weekendul 23-24 iulie, in rest liber - in functie de bani)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"lista update pentru intrunire:

1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

8.MetalWarriorr + Catalina (nu putem in weekendul 23-24 iulie, in rest liber - in functie de bani)

9. Nicu (darkbay) si Nico (pe 17-18 pot sigur, pe unul dintre 23-24 si 31-1 nu o sa pot, dar nu stiu sigur care.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj 3 din Fairy Tale Land ! :lol:

 

"1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

8.MetalWarriorr + Catalina (nu putem in weekendul 23-24 iulie, in rest liber - in functie de bani)

9. Nicu (darkbay) si Nico (pe 17-18 pot sigur, pe unul dintre 23-24 si 31-1 nu o sa pot, dar nu stiu sigur care.)

10.stau-de-6(honda fireblade bistrita nasaud-prieten de-al lui george05)-80% sanse

11.Edy

 

PS:mai propun o treaba....weekendul 31-1 ar fi o varianta mai buna oare?ce ziceti?:what: "

 

Incheiasi citatul din Fairy Tale Land ! Am inceput si eu sa numar cate zile de suspend mai are George ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu una sunt sanse 90% sa nu ma bag, oricum daca e ceva ma reprezinta Nyt Sa fiu sincera as fi preferat sa lasam urmatoarea intrunire pentru septembrie ori la mare ori la valcea...pana atunci aveam toti timp sa ne revenim cu mai multe (bani, alte intruniri, alte plimbari, planuri pentru afara, etc)

Pai Elena , mai facem una acum in iulie si inca una (adica incheierea de sezon ) in septebrie...:D....pe care prefer sa o facem la mine la mare :what:

 

Mesaj 3 din Fairy Tale Land ! :lol:

 

"1. Sorin + Au (aka batranii) - INDIFERENT DE PERIOADA

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

8.MetalWarriorr + Catalina (nu putem in weekendul 23-24 iulie, in rest liber - in functie de bani)

9. Nicu (darkbay) si Nico (pe 17-18 pot sigur, pe unul dintre 23-24 si 31-1 nu o sa pot, dar nu stiu sigur care.)

10.stau-de-6(honda fireblade bistrita nasaud-prieten de-al lui george05)-80% sanse

11.Edy

 

PS:mai propun o treaba....weekendul 31-1 ar fi o varianta mai buna oare?ce ziceti? "

 

Incheiasi citatul din Fairy Tale Land ! Am inceput si eu sa numar cate zile de suspend mai are George ! :lol:

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Elena , mai facem una acum in iulie si inca una (adica incheierea de sezon ) in septebrie...:lol:....pe care prefer sa o facem la mine la mare :what:[/color]

Cum vreti voi, dar acum in iulie-august chiar nu am cum. O sa fiu 99% plecata pe o perioada...nedefinita :D

Dar la mareee in septembrie....VIN SIGUR!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10. stau-de-6 (honda fireblade bistrita nasaud-prieten de-al lui george05)-80% sanse
...daca ma primiti, desigur. :lol:

 

Dar cum am vazut ca "intrus" a fost si Nyt, n-ar trebui sa fie probleme. :D

 

In plus, trebuie sa va prezinte cineva si Pasul Tihuta. :what:

 

Pana ajungeti, un scurt preview.

 

 

 

 

Va astept! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In plus, trebuie sa va prezinte cineva si Pasul Tihuta. :what:

 

Pana ajungeti, un scurt preview.

 

 

Deci trebuie neaparat pana atunci Slidere ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu cred ca o sa va onorez cu prezenta ; tre sa imi caut de munca pana pe 02.07 si chiar daca reusesc sa imi iau liber tre sa vad cum stam cu 'kinder surprise' , daca si cum mai rezista la drum lung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca George a calculat drumu Bucale -vatra dornei (444) il cred ca nu prea le are cu km :lol: dupa calculele mele Bucuresti-Suceava-vatra dornei da 545km si B- Bicaz-Vatra D 510 km. :D

eu ce sa zic in proporti de 50% zic ca ma bag pe lista dar imi e sa nu apara vreo plecare din tara si nu vreau sa vb prosti .

la distanta asta as vrea sa imi iau si prietena dar acuma sa vad ce perturi sunt la camera , sa pune niste preturi aici daca se intereseaza cineva -_-

 

 

 

nu e neaparat sa ajungeti pana in suceava : inainte de a intra in falticeni (in localitatea SPATARESTI mai exact) mergeti direct GURA HUMORULUI-CAMPULUNG MOLDOVENESC-VATRA DORNEI )

scurtatura asta spataresti gura humorului ---economositi mult timp suceava e jale in ultima vreme e gaurita toata

----drumul e f bun (fara gropi sau alte alea alea_)

----si e si scurt maxx 30 km

----- e cu o singura banda pe sens multe sate legate dar si curbe multe deci se merge relativ usor

de cand intrati in gura humorului pana in vatra dornei e marfa 2 benzi 90% complet terminat asfaltat proaspat se merita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va propun si eu un traseu pana la Vatra Dornei.

 

Bucuresti - Brasov - Sighisoara - Tg-Mures - Reghin - Bistrita - Vatra-Dornei. 511 km.

Drumul este perfect, exceptand portiunea Reghin - Bistrita (aprox. 50 km), unde trebuie s-o lasati mai usor. In rest, distractie la maxim pe portiunea Brasov - Tg-Mures (vezi Padurea Bogata :D ) si pe Pasul Tihuta. -_-

 

Acum depinde ce asteptati de la iesirea aceasta. Daca vreti drum bun, curbe frumoase, etc., recomand traseul de mai sus. Daca vreti peisaje, m-as duce si eu pe la Bicaz. Sau se poate impaca si capra si varza, venind pe o parte si plecand pe cealalta. :lol:

post-28093-1276009784_thumb.jpg

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super poze, dar eu inca nu am primit linkul cu ele -_-

Mesaj completat

Deci trebuie neaparat pana atunci Slidere ! :lol:

Eu trebuie sa invat kurul sa iasa mai mult din sa ca sa le si folosesc :D

Mesaj completat

Pana la VD nu mai scrie nimeni pe aici? ;)

 

VD=Vatra Dornei

Editat de MetalWarrior
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu trebuie sa invat kurul sa iasa mai mult din sa ca sa le si folosesc :ok:

Mesaj completat

Pana la VD nu mai scrie nimeni pe aici? B)

 

VD=Vatra Dornei

 

I`M BAAAAACK :blbl: .......deci daca nu scrie nimeni scriu eu pe aici..man,las ca mergem pe tihuta si scoti posteriorul si genunchii pana polizezi :P

Mesaj completat

Va propun si eu un traseu pana la Vatra Dornei.

 

Bucuresti - Brasov - Sighisoara - Tg-Mures - Reghin - Bistrita - Vatra-Dornei. 511 km.

Drumul este perfect, exceptand portiunea Reghin - Bistrita (aprox. 50 km), unde trebuie s-o lasati mai usor. In rest, distractie la maxim pe portiunea Brasov - Tg-Mures (vezi Padurea Bogata ) si pe Pasul Tihuta.

 

Acum depinde ce asteptati de la iesirea aceasta. Daca vreti drum bun, curbe frumoase, etc., recomand traseul de mai sus. Daca vreti peisaje, m-as duce si eu pe la Bicaz. Sau se poate impaca si capra si varza, venind pe o parte si plecand pe cealalta.

 

las` ca vine morosanu` direct pe la tihuta.....daca cumva nu sunt acolo cand apare restu lumii,e clar..sunt pe ceva curba si am uitat de mine tinand mana in gaz :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I`M BAAAAACK :ok: .......deci daca nu scrie nimeni scriu eu pe aici..man,las ca mergem pe tihuta si scoti posteriorul si genunchii pana polizezi :)

Mesaj completat

 

 

las` ca vine morosanu` direct pe la tihuta.....daca cumva nu sunt acolo cand apare restu lumii,e clar..sunt pe ceva curba si am uitat de mine tinand mana in gaz :blbl:

Azi am copt putin guma fata pe amckart, are basicute, dintr-o greseala am atins cu scarita asfaltul si mai mult ca sigur ies din ce in ce mai mult din sa.

Progresam, incet, dar progresam :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am copt putin guma fata pe amckart, are basicute, dintr-o greseala am atins cu scarita asfaltul si mai mult ca sigur ies din ce in ce mai mult din sa.

Progresam, incet, dar progresam :)

 

bravoooooooooooooooooo :blbl: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am copt putin guma fata pe amckart, are basicute, dintr-o greseala am atins cu scarita asfaltul si mai mult ca sigur ies din ce in ce mai mult din sa.

Progresam, incet, dar progresam :blbl:

Hip,hip, HURAAAAAAAA!!!!!! :) La cat mai multe "greseli" din astea Vali !!!! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hip,hip, HURAAAAAAAA!!!!!! :blbl: La cat mai multe "greseli" din astea Vali !!!! :ok:

Te astept si pe tine la un Amckart, stiu ca esti doritor de curbe :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vali , ai dreptate....sunt uber-doritor de curbe...Toata saptamana asta sunt available pentru Amkart(dupa 4)...:ok:...culmea, chiar si in week-end-ul asta dupa masa voi ramane in Bucuresti....Asadar....Cine merge la Amkart dupa-masa?....

 

p.s. : Voi reveni zilnic cu intrebarea asta pana sare "iepurele"...:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vali , ai dreptate....sunt uber-doritor de curbe...Toata saptamana asta sunt available pentru Amkart(dupa 4)...:)...culmea, chiar si in week-end-ul asta dupa masa voi ramane in Bucuresti....Asadar....Cine merge la Amkart dupa-masa?....

 

p.s. : Voi reveni zilnic cu intrebarea asta pana sare "iepurele"...:P

 

si eu vreau..... :ok: ...pana atunci,ma multumesc cu mesesul.am tras ieri cateva ture pe acolo,afara erau 44 de grade,eu in combi and shit,cred ca am slabit cateva kile :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...