Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai uite, eu propun asa : maine seara la 6.30 sa fim deja acolo (la amckart adica)....Deci....Cine se baga??????

 

Eu ma bag, la 6.30 sunt pe amkart. Stie cineva la ce ora se inchide amkart-ul ?

pe site-ul lor nu am gasit programul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste s-a lasat pe aici...:D)....ete niste poze cu un ne-profesionist pe circiut...:D....

 

liniste da.......oare de ce? :cheers: asa maestreeee,treaba buna amkartul,ah? :10: ...si la mai mare

 

cat despre vatra dornei,nimeni nu mai zice nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Minunate poze....multumesc mult pentru tot.

Mesaj completat

cat despre vatra dornei,nimeni nu mai zice nimic?

Pai ce sa mai zicem...uite eu zic ca abia astept intalnealea si ma pregatesc moral pentru ploaia ce ma va prinde pe drum inapoi...(ca doar m-am obisnuit)...:lol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca ieri nu a fost, pana la urma, si un antrenament pt drum lung (pe ploaie)? :D

:10: Chiar am avut noroc, cand m-am intors eu cu Sorin in Bucuresti...am ramas amandoi surprinsi ce inundat era Bucurestiul. Nu m-a udat ploaia, dar m-au udat baltocile (sau lacurile) prin care eram nevoita sa trec. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca ieri nu a fost, pana la urma, si un antrenament pt drum lung (pe ploaie)? :10:

Ba da....a fost un mic,mic,antrenament de mers cu mobra si unul foarte intens de mers cu barca pe lacul de acumulare de pe bd. Carol...Chiar radeam acasa cand m-am uitat la stiri la Pro(st)TV era o vacadoamna chiar acolo pe unde am trecut eu cu mobra si filma in apa pana la genunchi ca sa arate ce rau e in Romanica....:cheers:

 

P.S.: Ce de treaba au unii :

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)

3 Members: sorin128, Nyt, arycy

 

unii = george ca vad ca el nu e pe forum....:D

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite Sorin Batranu ce racer e ! La cat mai multe mosule ! :D

Nyt-ule Cookie...sa stii ca nu ma puteam apleca din cauza ca imi lipsea "rucsacelul" de nevasta-mea batrana-mea din spate...:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da....a fost un mic,mic,antrenament de mers cu mobra si unul foarte intens de mers cu barca pe lacul de acumulare de pe bd. Carol...Chiar radeam acasa cand m-am uitat la stiri la Pro(st)TV era o vacadoamna chiar acolo pe unde am trecut eu cu mobra si filma in apa pana la genunchi ca sa arate ce rau e in Romanica....:D

 

P.S.: Ce de treaba au unii :

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)

3 Members: sorin128, Nyt, arycy

 

unii = george ca vad ca el nu e pe forum....:)

 

mdaaaaaaaaa....mai stau si eu pe la munca sa nu zica lumea ca eu fac rost de bani la robinet :10: ....frumoasa ture de viespi pe amkati bagat voi....bravoooooo! :cheers:

Mesaj completat

Minunate poze....multumesc mult pentru tot.

Mesaj completat

 

Pai ce sa mai zicem...uite eu zic ca abia astept intalnealea si ma pregatesc moral pentru ploaia ce ma va prinde pe drum inapoi...(ca doar m-am obisnuit)...

 

las` ca de acolo inapoi nu te mai ploua..rezolvam noi cu un telefon...eu sper sa se mai anunte lume si sa putem suna sa rezervam :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat despre vatra dornei,nimeni nu mai zice nimic?
In 12-19 iulie o sa fiu la mare, iar in 11-16 august sunt la Brno. De fapt, SUNTEM la Brno. :cheers:

Asadar, daca se hotaraste ca sa ne adunam in perioada 19 iulie - 11 august, trece-ma cu 95% sanse de prezenta. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte faine pozele pe amckart , pacat ca ploaia a cam stricat drumu spre casa , adica mai exact canalizarile. spor la ture in continuare :cheers:

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 12-19 iulie o sa fiu la mare, iar in 11-16 august sunt la Brno. De fapt, SUNTEM la Brno. :10:

Asadar, daca se hotaraste ca sa ne adunam in perioada 19 iulie - 11 august, trece-ma cu 95% sanse de prezenta. :D

 

nah buuuuun,deci you`re in 4 some hornetz fun :D

 

1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

8.stau-de-6+prietena(aka Intrusul :))

 

com` on lume hai cu prezenta sa putem sa facem rezervarea cand avem noi chef :cheers:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

com` on lume hai cu prezenta sa putem sa facem rezervarea cand avem noi chef :cheers:

 

1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

8. stau-de-6+prietena(aka Intrusul :D)

9. darkbay (aka Nicu) pe 31 iulie nu pot, ca-s la botez la nepoata-mea. In rest, vin. va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9. darkbay (aka Nicu) pe 31 iulie nu pot, ca-s la botez la nepoata-mea. In rest, vin. va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci.

Vezi sa nu mergi in spatele meu ca poate te trezesti cu vreo toba in drum....:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi sa nu mergi in spatele meu ca poate te trezesti cu vreo toba in drum....

:cheers: :D :10: ....valeeeuuuuu....deci de acum inainte vei fi tot timpul cel care inchide coloana :D

 

1. Sorin + Au (aka batranii)

2. Dani (aka Moldo)

3. George (aka Quasimodo)

4. Nyt (aka COOKIE)

5. Rookie (aka Cristinel)

6. Orcul (aka Razvinte)

7. CristiGH

8. stau-de-6(aka Intrusul :))

9. darkbay (aka Nicu) pe 31 iulie nu pot, ca-s la botez la nepoata-mea. In rest, vin. va rog doar sa eliberati drumul de caini pana atunci.

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nyt, ai dreptate. Asa o sa procedez. :cheers: Din primul post am crezut ca prietena mea e intrusul. :D Vad ca tu ai scapat de statutul acesta. O sa scap si eu dupa Vatra-Dornei? :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, .............. de la mare

 

cine are o pereche de scarite pt pilot ? de vanzare binenteles

sau pe unde gasesc ceva compatbil, ca pt probe le-am folosit pe cele de la pasager dar poate saptamana viit o adun pe toata la un loc si imi treb neaparat cele corespunzatoare

 

asfalt uscat ! (ca au inceput si pe la noi sa ude strazile )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nyt, ai dreptate. Asa o sa procedez. :cheers: Din primul post am crezut ca prietena mea e intrusul. :D Vad ca tu ai scapat de statutul acesta. O sa scap si eu dupa Vatra-Dornei? :D

 

 

Depinde ! Daca sta George cu tricoul tau pe el 3 zile (inclusiv sa doarma cu el) si se da pe o roata tot cu acelasi tricou cred ca ai scapat ! :10:

 

Locul de la gratar e luat asa ca tie nu cred ca o sa iti zica Cookie, dar gasesc baietii ceva !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...