Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

nice poze ....

da' pe la voi pe-acolo nu circula masini???? mult curaj sa iesi asa pe contrasens....

E vizibilate maxima in 3 curbe ce se intind pe aprox 600-700 metri....De aceea am ales acel loc si "ne permiteam" trasele pe care le voiam indiferent de sens.....

 

P.S. : Ce-i drept in 3 ore jumatate cat am stat pe acolo nu am vazut mai mult de 10-15 masini...:(

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

George cum se simtea asfalul la buricele dejtelor ? :P

 

prietenos :D atata timp cant inca mai am manusile alea...nu acelasi lucru il pot spune despre "prietenia" dintre gume si asfalt.....s-au facut prastie :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar in 10 minute (desi pare putin) transpiri berea si tremuri din toate incheieturile(asta e reumatism)...

 

iar la tine soriune un motiv in plus sa pateti cele de mai sus...esti batran bro` :D ..dar unu care incepe sa se dea belea pe curbe :(

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal, daca ma vezi strigi :D mi-am propus sa beau o bere cu fiecare in parte, pana pic lata :(

 

deci dupa primul om pe care il intalnesti pici lata? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar la tine soriune un motiv in plus sa pateti cele de mai sus...esti batran bro` :D ..dar unu care incepe sa se dea belea pe curbe :(

:D ....da mah, in loc sa ma duc sa fac impachetari cu namol pe mine ma mananca in c00r sa ma dau pe curbe...:P....

 

Asadar....nu propune nimeni sa merem AZI pe AmcKart...pe la un 7 seara?????...astept , astept, da' nu prea mult ca la varsta mea timpul e pretios...:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorine, Vali hai mai baieti sa organizam o iesire pe amkart? Poate chiar joi, tinem intalnirea hornetistilor pe amkart, mai tocim si noi gumele. Ce ziceti?

Mesaj completat

Batrane, deabia acum am vazut ca deja te-ai pus pe organizare asa ca ai toata sustinerea mea :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorine, Vali hai mai baieti sa organizam o iesire pe amkart? Poate chiar joi, tinem intalnirea hornetistilor pe amkart, mai tocim si noi gumele. Ce ziceti?

Mesaj completat

Batrane, deabia acum am vazut ca deja te-ai pus pe organizare asa ca ai toata sustinerea mea :(

Adi, hai sa ramana atunci asa : cine are chef de suc maine seara la 7 vine la ori la Constitutiei ori la Amkart. Cine are chef si de suc si de curbe atunci vine sigur la Amkart pe la un 7 seara...inainte de asta am sa sun eu acolo sa vad sa nu aiba ceva organizat si sa nu putem intra cu mobrele.....Anunt din timp.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deal. Eu sunt maine la 7 pe amkcart, eu zic ca este mult mai bine sa ne strangem acolo, la constitutiei este mult prea statica intalnirea. La amkart avem posibilitatea sa invatam practic mult mai multe unul de la altul. Am vazut ca sunt tot felul de discutii despre franare si schimbarea treptei de viteza, teoria o stim toti practica ne omoara :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu una nu vin maine la intalnire pe amkart, nu joia asta.

Asa ca eu una trec prin constitutiei, daca mai vine cineva acolo bine, daca nu stau cu CBRistii :D

Si eu care vroiam maine sa ma laud cu noul meu stop :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi ce echipament mai purtati pe vremea asta? ca am facut o mica plimbare si am crezut ca mor de cald :( . Am vazut ca prin Romana se poarta tricoul si pantalonii scurti... dar nuprea imi vine sa ma risc mai ales la "vasta" mea experienta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Eu merg cu ghete racing, genunchere, pantaloni lungi, protectie spate si geaca cu protectii hard..si cagula :D

 

Si eu ma coc, dar decat sa las pielea pe asfalt prefer sa o fierb in suc propriu :P)

 

 

Am si eu o intrebare, stiti de unde as putea lua niste oglinzi pt Hornet 2003 la pret rezonabil, in Bucuresti ? Am "pierdut" oglinda dreapta :(

 

Asfalt uscat

 

Voi ce echipament mai purtati pe vremea asta? ca am facut o mica plimbare si am crezut ca mor de cald :D . Am vazut ca prin Romana se poarta tricoul si pantalonii scurti... dar nuprea imi vine sa ma risc mai ales la "vasta" mea experienta :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, deal. Eu sunt maine la 7 pe amkcart, eu zic ca este mult mai bine sa ne strangem acolo, la constitutiei este mult prea statica intalnirea. La amkart avem posibilitatea sa invatam practic mult mai multe unul de la altul. Am vazut ca sunt tot felul de discutii despre franare si schimbarea treptei de viteza, teoria o stim toti practica ne omoara :P

Yes sir........Acolo ne vedem maestre........Sper sa mai apara si altii....:(

 

Voi ce echipament mai purtati pe vremea asta? ca am facut o mica plimbare si am crezut ca mor de cald :D . Am vazut ca prin Romana se poarta tricoul si pantalonii scurti... dar nuprea imi vine sa ma risc mai ales la "vasta" mea experienta :)

FULL.....just in case...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

votez si eu pt echipament full. tot 'just in case'. :( si, daca nu stai mult pe loc, parca nu e chiar atat de rea nici caldura. sau cel putin asa incerc eu sa ma consolez.

 

OK eu nu puneam la indoiala daca sa iesim cu echipament sau nu :D , intrebam doar daca ati gasit vreo geaca sau ceva mai adecvat temperaturii de afara. Momentan eu am o geaca din piele perforata, protectii hard, dar am vazut ca sunt tot felul de geci textile din materile perforate sau "intelgente" (dupa parerea producatorilor) si ma intrebam daca functioneaza sau e doar reclama, asa vanzatorii normal ca le lauda f mult dar eram curios sa aflu parerea cuiva obiectiv.

Editat de CataH
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK eu nu puneam la indoiala daca sa iesim cu echipament sau nu :D , intrebam doar daca ati gasit vreo geaca sau ceva mai adecvat temperaturii de afara. Momentan eu am o geaca din piele perforata, protectii hard, dar am vazut ca sunt tot felul de geci textile din materile perforate sau "intelgente" (dupa parerea producatorilor) si ma intrebam daca functioneaza sau e doar reclama, asa vanzatorii normal ca le lauda f mult dar eram curios sa aflu parerea cuiva obiectiv.

 

eu nu sunt,din pacate,din randul celor care poarta protectii in oras vara pe canicula.din simplul motiv ca anu trecut era sa lesin din cauza caldurii.noroc ca eram oprit cand mi s-a facut rau.......dar tin sa iti spun cata,ca sunt geci ieftine si bune de vara.de exemplu eu aveam STREETFIGHTER SUMMER.era impecabilaaaaaaaa!si am vazut mai multe geci de vara cu protectii hard sau soft la preturi rezonabile.cat despre pantaloni:blugi si genunchiere am vazut ca se poarta pe la bucale :P ..manusile si cizmele musai...eu personal sunt cu manusi si casca(multumita hornetistilor si nu numai ma pot bucura de motorit cu o super casca de vara :( )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...