Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

Nu putea sa doarma ca avea sa imi trimita mie un mail !

 

P.S :Mai ai un post si cresti in grade ! O sa vorbesti de la un alt nivel ! :)

STFU!!!! :lol:.....Hai distractie maxima si sa nu va aud ca imi povestiti! :crack:

 

P.S. : UUUUU, am reusit sa spun 500 de prostii pe un forum....:lol:

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

P.S. : UUUUU, am reusit sa spun 500 de prostii pe un forum....:lol:

 

esti slab bre....altii spun prostii mult mai mari si mult mai multe :lol: ....nush cine e dar numa aberatii spune :) userul george05 :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

My personal Jesus!!!!...:).....

 

P.S.: Auzi, PM-urile se pun?....:lol:...da' reply-urile pe YMS?.....:P....da' orele de povesti la telefon?...:lol:

 

nu se pun.....ca atunci ar fi mare problema :crack:

Mesaj completat

@sorin:se pare ca va fi "lunga" lista

Mesaj completat

INTALNIREA DE SFARSIT DE SEZON A VIESPARILOR

 

PERIOADA:3-5 SEPTEMBRIE

LOCATIA:in discutie.....

lista:

1)george05+consoarta

2)sorin128+aura

3)dani moldo

4)ravenitza+1

5)adi capac

6)nyt

7)........etc,etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am facut o plimbare pe la Vulcani noroiosi - Siriu - Cheia 510 km. Drumul a fost destul de animat adica nisip, gropi, pietre, damburi, cratere, caini pe marginea drumului, asfalt ca in palma, drumuri virajate sau drepte uscat si umede ...... Am reusit sa trec peste un caine mort pe mijlocul drumului chiar inainte sa intru in Bucuresti fara sa patesc ceva ..... multumesc lui Dumnezeu. Drumul a fost frumos per asamblu compania a fost placuta, am fost 7 motociclete de toate genurile. Pe cheia l-am vazut si pe Valy dar era masina. Sper sa o repare cat mai repede :crack: ....

post-42130-1281300274_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am facut o plimbare pe la Vulcani noroiosi - Siriu - Cheia 510 km. Drumul a fost destul de animat adica nisip, gropi, pietre, damburi, cratere, caini pe marginea drumului, asfalt ca in palma, drumuri virajate sau drepte uscat si umede ...... Am reusit sa trec peste un caine mort pe mijlocul drumului chiar inainte sa intru in Bucuresti fara sa patesc ceva ..... multumesc lui Dumnezeu. Drumul a fost frumos per asamblu compania a fost placuta, am fost 7 motociclete de toate genurile. Pe cheia l-am vazut si pe Valy dar era masina. Sper sa o repare cat mai repede :crack: ....

TE.F(elicit) pentru iesire....baga km multi ca vara-i scurta.....:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

Am dat Hornetica :) , am pastrat Transalpul, din pacate nu mi-am permis sa le tin pe amandoua si off-roadul a triumfat

Imi pare rau ca nu am apucat sa ne cunoastem, insa tot motociclisti suntem si f probabil ne vom vedea candva :lol:

Sa aveti numai bucurii :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

Am dat Hornetica , am pastrat Transalpul, din pacate nu mi-am permis sa le tin pe amandoua si off-roadul a triumfat

Imi pare rau ca nu am apucat sa ne cunoastem, insa tot motociclisti suntem si f probabil ne vom vedea candva

Sa aveti numai bucurii

Sufletul de hornetist sunt convins ca ramane....asa ca Dane, esti binevenit oricand cu noi cu sau fara viespe....:)....ocazii vor fi o gramada, promit! :crack:....Oricum, in ceva timp la intalnelile de hornetisti vei gasi pe multi "fosti" viespari.... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate generalizarile sunt gresite!...Inclusiv asta..... ;)

 

true that :) ....unu a vandut viespe,altu o pune la vanzare...dar restu..... :baldy:

Mesaj completat

Numai vesti proaste. Toata lumea vinde motoarele :blbl:

 

care toata lumea? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am facut o plimbare pe la Vulcani noroiosi - Siriu - Cheia 510 km. Drumul a fost destul de animat adica nisip, gropi, pietre, damburi, cratere, caini pe marginea drumului, asfalt ca in palma, drumuri virajate sau drepte uscat si umede ...... Am reusit sa trec peste un caine mort pe mijlocul drumului chiar inainte sa intru in Bucuresti fara sa patesc ceva ..... multumesc lui Dumnezeu. Drumul a fost frumos per asamblu compania a fost placuta, am fost 7 motociclete de toate genurile. Pe cheia l-am vazut si pe Valy dar era masina. Sper sa o repare cat mai repede :baldy: ....

Se repara in curand si apoi se vinde. Asa ca daca exista vreun doritor de Hornet cu motorul curatat ca si cum ar fi nou sa ma caute.

Se pare ca anul asta voi termina sezonul curand, depinde daca exista vreun doritor pentru viespea mea. Pentru ca alt motor nu imi mai iau pana la primavara.

Salutari tuturor hornetistilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se repara in curand si apoi se vinde. Asa ca daca exista vreun doritor de Hornet cu motorul curatat ca si cum ar fi nou sa ma caute.

Se pare ca anul asta voi termina sezonul curand, depinde daca exista vreun doritor pentru viespea mea. Pentru ca alt motor nu imi mai iau pana la primavara.

Salutari tuturor hornetistilor!

 

maestre,nu o ia nimeni anul asta ca sa nu fii nevoit sa inchei sezonul prea devreme ;) :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt curios daca mai vine cineva pe acolo ;) eu am sa trec daca nu poate gasim pe cineva la Ursu :baldy:

S-a cam spart gasca. Eu inca nu am motorul gata si sunt plecat din bucuresti, deci nu apar pe acolo. Poate joia viitoare daca e gata motorul.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut, am vazut si am plecat :baldy: (vb unui motociclist, intrunirea se tine cam la 2 saptamani ). Intrebare cine merge la mare in acest weekend ?

Pai cam asa e...si eu ajung o data la 2 saptamani. Mare...eu...plaja...mare :D

Arycyule asa matinal esti? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se antreneaza pentru cand vine bebelu' :drink:

 

atunci nu va fi matinal...va fi chiaun de somn :laugh: .asa ca bre arycy-ulle,mai profita acuma si baga somn,incarca duracel-urile :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt si matinal si cu plinu de sonm facut ! :laugh:

Ce-ti mai pasa si tie...... :drink:

Mesaj completat

Mno, luand in considerare "cererile" din partea stupului :

 

1. La mare

2. Loc de parcat "safe" motoarele

3. Cazare la pret "rezonabil"

4. Posibilitate campare

5. GRATAR

 

Am gasit locatia cu urmatoarele caracteristici :

 

1. Locatie : la mare : mai precis in Vama Veche, la 300 m de plaja

2. Curte interioara cu posibilitatea inchiderii motoarelor inauntru

3. Pret "uber"-rezonabil : 55 RON / noapte / casuta de doua locuri

4. Posibilitate campare la pretul de 8 RON/noapte/cortangiu

5. Gratar "inclus"

 

Mai multe puteti vedea in pozele nefotoÂşopate si total neprofestioniste facute ieri. Singura rugaminte a "Âşefului de parc de casute" este sa ii achitam un minim avans(macar 1 noapte in avans zic eu) cu macar o saptamana inainte de a ajunge acolo pentru a ne rezerva numarul de casute necesare.

 

Asadar, astept sa umpleti lista asta de mai jos cu cat mai multi fosti/actuali/viitori/simpatizanti de/ hornetisti a.i. sa putem trimite banutii....

 

 

INTALNIREA DE SFARSIT DE SEZON A VIESPARILOR (aka : HAI LA MARE VIESPARULE!)

 

PERIOADA:3-5 SEPTEMBRIE

LOCATIA:in discutie.....

lista:

1)george05+consoarta

2)sorin128+aura

3)dani moldo + 1

4)ravenitza+1

5)adi capac

6)nyt

7)........etc,etc

post-32983-1281952570_thumb.jpg

post-32983-1281952579_thumb.jpg

post-32983-1281952587_thumb.jpg

post-32983-1281952601_thumb.jpg

post-32983-1281952613_thumb.jpg

post-32983-1281952629_thumb.jpg

post-32983-1281952645_thumb.jpg

post-32983-1281952664_thumb.jpg

post-32983-1281952674_thumb.jpg

post-32983-1281952692_thumb.jpg

post-32983-1281952703_thumb.jpg

post-32983-1281952712_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lista:

1)george05+consoarta

2)sorin128+aura

3)dani moldo + 1

4)ravenitza+1

5)adi capac

6)nyt

7)cataaaa -50%, +/- 1, revin cu detalii atunci mai aproape

8)........etc,etc

Editat de cataaaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...