Sari la conținut

Cheile DOBROGEI


Postări Recomandate

kinule fii calm

mie nu o sa-mi spuna nimeni unde sa ma duc ce sa fac sau unde sa stau cu cortu

astia care se dau mari ecologisti nu ai sa-i vezi stand la cort in natura si chestii(haiduceala)......ei se duc doar la hoteluri unde sa aibe toate conditiile...cu manichiura ,pedichiura etc

ar fi fost o treaba daca adunam cativa lilieci si ii frigeam pe gratar ...atunci sa vedem ce ziceau

pt cei curiosi ...liliacu a ajuns la locul lui

trebuia sa fim mai multi in poza cu liliacu dar nu au iesit pozele bine

Editat de FlorinSg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kinule fii calm

mie nu o sa-mi spuna nimeni unde sa ma duc ce sa fac sau unde sa stau cu cortu

astia care se dau mari ecologisti nu ai sa-i vezi stand la cort in natura si chestii(haiduceala)......ei se duc doar la hoteluri unde sa aibe toate conditiile...cu manichiura ,pedichiura etc

ar fi fost o treaba daca adunam cativa lilieci si ii frigeam pe gratar ...atunci sa vedem ce ziceau

pt cei curiosi ...liliacu a ajuns la locul lui

trebuia sa fim mai multi in poza cu liliacu dar nu au iesit pozele bine

 

Adica ati avut si tendinte dinastea, huo! Rusine sa va fie. :D

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astia care se dau mari ecologisti nu ai sa-i vezi stand la cort in natura si chestii(haiduceala)......ei se duc doar la hoteluri unde sa aibe toate conditiile...cu manichiura ,pedichiura etc

 

 

vrei sa vii sa faci revelionul cu mine si prietenii mei la cort, la refugiu, sau la stana(abandonata) la minus n-spe grade?... ca sa vad si eu cat de "haiduc " esti...ca vad ca te lauzi. Cand uni de pe aici mergeau cu ranitza in spate pe altii ii carau parintii in ranitza...asa ca... ai face bine sa nu mai afirmi lucruri neverificate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie nu o sa-mi spuna nimeni unde sa ma duc ce sa fac sau unde sa stau cu cortu

Deci tu te duci unde vrei, faci ce vrei, stai unde vrei, nu?

 

astia care se dau mari ecologisti nu ai sa-i vezi stand la cort in natura si chestii(haiduceala)......ei se duc doar la hoteluri unde sa aibe toate conditiile...cu manichiura ,pedichiura etc

Daca sa ai putina grija fata de animale si mediu inseamna sa fii "mare ecologist", atunci sa stii ca multi dintre cei care am primit un minim de educatie acasa suntem mari ecologisti. Comentariul cu manechiura si pedichiura a fost stupid. Probabil ca pe unde mergi tu cu cortul nu vezi decat haiducie, dar asta e partea a doua. Chiar si din haiducia aia, fiecare intelege ce vrea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga cassian mai putin ma deranjeaza comentariile tale referitoare la importanta liliecilor pentru planeta... si poate ca am gresit... dar sub nici o forma nu i-am facut vre-un rau acelui animal... daca nu ai fost acolo te rog sa iti pastrezi opiniile pentru tine....

 

In schimb m-a deranjat foarte mult faptul ca indraznesti sa ma faci manelist, lucru care pentru mine este o jignire destul de mare... nu am obiceiul sa arunc vorbe despre oameni atata timp cat nu-i cunosc... te sfatuiesc sa nu o mai faci nici tu.... Nu o lua drept amenintare nici asta nu este un obicei de-al meu... dar tine cont de faptul ca pamantul este rotund... cand o sa ne intanim o sa purtam o discutie in particular.....

 

Precum spunea cineva mai devreme,nu ma legam de tine personal,caci nu te cunosc,nici nu mor de curiozitate sa te cunosc.Ma legam de acel tip de comportament care este de tip "manelist" sau ca sa fiu mai exact "cocalar".Am fost de foarte multe ori in pesterile din zona si in pestera unde erati voi.Descriu astfel comportamentul acela deoarece am intalnit de 1 maiu muncitoresc foarte multi grataristi veniti la picnic care aveau aceste gesturi;haios e ca multi dintre ei se si rataceau in circuitul din pestera si tot noi ii scoteam.Si te asigur ca nu erau prea fericiti pentru actele lor de vitejie fata de lilieci,dupa ce se intalneau cu noi.Stiu ca multi cred in legendele cu liliecii vampiri,cat de rai sunt ei,dar suntem un grup care tinem foarte mult la ei si incercam sa-i aparam cum putem.

Imi pare bine ca accepti si optiunea ca poate ai gresit.Daca intelegi greseala facuta si mai in gluma ,mai in serios iti ceri scuze neamului chiropterelor,inseamna ca nu esti nici manelist,nici cocalar!

Si poate voi deschide un topic separat despre aceste mamifere dragute.Bulgareala placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haiducia asta prost inteleasa seamana umpic cu democratia prost inteleasa pe care o vedem pe strada zi de zi?

haiducii , in general erau niste eroi care luau de la bogati si ajutau pe saraci .....deci luati de la adrian nastase si dati celor care nu au....dar cu animalele ce aveti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si poate voi deschide un topic separat despre aceste mamifere dragute.

 

Mda.

Nu uita sa amintesti si aspectele mai putin placute:

http://www.natgeo.ro/stiinta/sanatate/anim...se?limitstart=7 :D

 

Si mie imi plac liliecii dar prefer sa-mi vad de treaba mea si sa-i las pe ei sa-si vada de a lor. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atata timp cat nu a avut de suferit de pe urma actiunilor mele nu cred ca este o problema atat de grava... Oricum asta va fi ultimul meu post pe acest topic deoarece mi se par inutile discutiile de fata... Eu zic sa va uitati fiecare la barna din ochiul vostru, si tinand cont de criteriile evidentiate de "cassian" necesare pentru a fi catalogat ca si "manelist/cocalar", am senzatia ca toti cuntem "cocalari/manelisti" mai devreme sau mai tarziu...

 

Dar cassian avand aceste abilitati psihologice a diagnosticat acest comportament ca fiind de manelist/cocalar... Sincer imi doresc din ce in ce mai mult sa te cunosc, sa-ti cunosc si prietenii... Observ ca sunteti cumva un exemplu pentru societatea asta de manelisti/cocalari, atata timp cat afirmi ca: pe unde voi calcati, nici urme nu raman...

 

Sanatate la toata lumea, sarbatori fericite tuturor alaturi de cei dragi, sa ne auzim la anul cu bine si poate putin mai buni decat anul asta...

 

Respectfully KINU...!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

oricum ar fi..nu mai chinuiti saracele animale.. se vede ca nu i-a placut sa i se intinda aripile (foarte fragile) si nici blitzul tinand cont ca le place DOAR INTUNERICUL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...