Sari la conținut

Inca O Victima


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 102
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu ti-a cerut nimeni parerea , lasa-l sa se odihneasca !

Hai sa incercam sa ne abtinem de la comentarii de prisos , ca nici unul dintre noi nu e vre-un sfant si nici usha de biserica .

 

:moto:

Parerile personale si comentariile postati-le in alt topic...la sfaturi pentru motociclisti,s.o.

Aici numai pareri de rau pentru cei disparuti prea devreme dintre noi...

 

R.I.P. :ok:

 

Condoleante familiei si prietenilor ....

Editat de CARMELLA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum mi-a zis Andrei, incredibil. :blink: Dumnezeu sa-l odihneasca si sa ne ocroteasca pe toti si cei dragi noua. Condoleante familiei si prietenilor apropiati care acum trec prin cele mai nasoale clipe. :crack: R.I.P. :moto: :ok: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu comentez, detest fazele de genul...in care prietenii iti crapa din cauze stupide, fie din cauza conducatorilor de categorii B, C, D, fie din cauza soselelor, si ce-i drept din cauza sprintului si etc...dar nu mai conteaza...s-a mai dus un prieten, Dumnezeu sa-l aibe in paza.

Daca cei din Sibiu au ceva informatii despre inmormantare as ramane dator...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine l-a cunoscut pe Radu l-a si iubit.... o spun ca fiind "mentorul" meu in materie de doua roti... el m-a virusat cu acest virus... el mi-a starnit pasiunea pentru moto.... Nu mai am cuvinte! Propun sa lasam la o parte orice fel de comentariu si sa ne descoperim capetele.... unul dintre noi a plecat! Sa spunem o rugaciune pentru el, pentru fetita ramasa fara tata, pentru Laura care il va plange.... si pentru toti care l-au cunoscut si implicit iubit! Si sa mai spunem o rugaciune pentru noi, care putem oricand fi in locul lui!

Tuturor celor care la-u cunoscut: Capul sus, dupa Andy in 2000, Radu in 2006... plangem, il conducem pe utlimul drum inconjurat de motoarele pe care le-a iubit! Sa ne simta aproape...

Doamne odihneste-l si ai grija de cei ramasi in urma lui, aceia care il vom plane...

Frati motociclisti... fiti alaturi de noi! Indiferent cat si cum gresim! Suntem OAMENI si suntem MOTOCICLISTI! Lasati judecatile si taiatul firului in patru! Rusine acelora care au inceput sa-l critice.... Sa nu dea Dumnezeu cel sfant.... sa fiti voi maine in pamant!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DUMNEZEU SA-L IERTE SI SA-L ODIHNEASCA.

 

Viteza mare, intrat pe rosu in intersectie, s-a lovit de un tir si a murit pe loc. Super nasol. RIP!

 

 

RIP :)

Alte comentarii sunt inutile ...

 

 

Nu ti-a cerut nimeni parerea , lasa-l sa se odihneasca !

Hai sa incercam sa ne abtinem de la comentarii de prisos

 

 

:moto:

Parerile personale si comentariile postati-le in alt topic...l

R.I.P. :ok:

 

 

Propun sa lasam la o parte orice fel de comentariu si sa ne descoperim capetele.... unul dintre noi a plecat!

 

 

 

 

Nu vreau sa fac nota discordanta, dar daca era vina vreunui conservar nu mai stiam cum sa-l injuram si sa-l blestemam.

 

Dar asa, daca motoristu' a gresit hai sa tacem din gura.

 

 

Nu mi se pare o atitudine la locul ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DUMNEZEU SA-L IERTE SI SA-L ODIHNEASCA.

Nu vreau sa fac nota discordanta, dar daca era vina vreunui conservar nu mai stiam cum sa-l injuram si sa-l blestemam.

 

Dar asa, daca motoristu' a gresit hai sa tacem din gura.

Nu mi se pare o atitudine la locul ei.

 

 

pentru ca NU este o atitudine normala, asa cum ai zis si tu, cand e vina conservarului nu ne mai poate opri nimeni din tipat dar cand e din vina noastra facem ca strutul.

 

cat despre accident in sine - RIP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...