Sari la conținut

Iata Ce A Mai Creat Nutu


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

Frumos! :moto:

 

Cam mare aglomerarea de faruri+semnale, dar... niciodata nu-i destul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..frumos dar ajungea o singura pereche de semnale pe fata si fa ceva cu galbenul ala de la roti!!! :moto:

Mie i-mi place mult rezervorul daca vrei unul mai voluminos putem face schimb.

Editat de 13 Todesengel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, scuze, dar mie mi se pare ca arata ca un taxi cu galbenul ala....parerea mea....ca tot e Vaca la conducere...

 

 

ba tu esti prost sau iti place sa te bage lumea in seama si pe tine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e facut cruiser!!, mai oameni buni !!!!

e meserias chiar daca mie unu nu-mi plac top case-urile, intradevar ar arata mai fain cu niste coburi de piele neagra.

imi plac si crash barurile, locul comenzilor avansate.......

la facut omu sa stea comod in sa! pentru drumuri lungi.

da-mi peste nas daca gresesc!!!!!!

drum lung!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi ca ai putea pune inca vreo 5-6 faruri pe fatza? ar arata beton :blink: (glumesc mah, nu ma lau in serios) topcase-ul jos si rotzi negre si mai vii pa acas

hai noroc B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cine o stie mai de-apropae: tobele alea nu sunt tevi goale de inox? ca si pe mine ma tenteaza, da mi-e de militzie sa nu aud comentarii (lasa comentariile, da amenzi...)

 

 

tevi dar nu tocmai goale...au filtre de zgomot...si sunaaaa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce aveti mah cu el ca are roti galbene? Daca sunt galbene ce? Poate unora le place. Si eu am asa la motocicleta mea si le am de mult timp. La motocicleta lui Nutu mie nu imi place nuanta de galben si i-am spus ca ar fi dat bine o nuanta mai deschisa.

O sa ii fac si eu cateva poze motocicletei lui Nutu ca sa o vedeti mai bine. Nu stiu sigur daca astazi dar pana maine seara sigur o sa pun.

 

Numa' bine! B)

 

Pana atunci pun cateva poze de cand era in constructie... :blink:

post-2987-1147709063_thumb.jpg

post-2987-1147709098_thumb.jpg

post-2987-1147709138_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar ai putea sa faci rotile negre si sa mai renunti la semnalizatoare.Parerea mea...Apropo...Cand ai vopsit jantele ai lasat si discurile de frana pe ele?Vad ca ai vopsit si oglinda discurilor.Se mai opreste cum trebuie?

Editat de easybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se sterge de pe ddisc la primele 3 frine...

Nu stiu ce sa zic dar am un prieten care a facut asta si dupa cateva luni de mers mai avea inca vopsea.In sfarsit...suntem cam off topic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa fie si discurile vopsite si singura varianta era sa vopseasca si oglinda ca nu avea cum sa izoleze altfel. Motocicleta franeaza foarte bine si vopseaua aia se sterge.

Sper ca deseara sa pun poze.

 

Numa' bine! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Stiu ca am promis in urma cu ceva timp niste poze cu motocicleta lui Nutu dar din mai multe motive, acest lucru nu a fost posibil. Am reusit pana la urma, acum doua sau trei saptamani sa il prind acasa pe Nutu si sa ii fac poze la motocicleta. De ce nu au aparut pozele? Hmm...din cauza mea, nu am avut timp si sincer...mai si uitasem de ele pentru ca in ultima vreme nu am mai putut sa folosesc calculatorul decat pentru a muncii.

Asadar urmeaza poze cu Nipra (sper sa o prind maine si pe lumina sa ii mai trag cateva poze pentru ca astea sunt facute noaptea) si cu celebrul KawaIj care a suferit destul de multe modificari fata de acum doi ani.

 

Numa' bine! :cheers:

post-2987-1150629250_thumb.jpg

post-2987-1150629390_thumb.jpg

post-2987-1150629580_thumb.jpg

post-2987-1150629944_thumb.jpg

post-2987-1150629992_thumb.jpg

post-2987-1150630026_thumb.jpg

post-2987-1150630059_thumb.jpg

post-2987-1150630095_thumb.jpg

post-2987-1150630126_thumb.jpg

post-2987-1150630162_thumb.jpg

post-2987-1150630196_thumb.jpg

post-2987-1150630235_thumb.jpg

post-2987-1150630265_thumb.jpg

post-2987-1150630301_thumb.jpg

post-2987-1150630336_thumb.jpg

post-2987-1150630373_thumb.jpg

post-2987-1150630415_thumb.jpg

post-2987-1150630451_thumb.jpg

post-2987-1150630486_thumb.jpg

post-2987-1150630518_thumb.jpg

post-2987-1150630582_thumb.jpg

post-2987-1150630621_thumb.jpg

post-2987-1150630652_thumb.jpg

post-2987-1150630688_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe...nu-mi vine sa cred..fosta mea nipra..tare mult am iubit motorul asta..mi-e dor de el:d

ce sa zic...cand a plecat de la mine merge ranga si nu m-a lasat niciodata contrar legendelor despre nipre dar e adevarat ca am bagat multi bani si munca in ea.

Si o fi transformata de nutu dar pana in stadiul din poza de mai jos a fost facuta de je si de un baiat.

Foarte tare..rad ca bou', zici ca am vazut vreo fosta gagica care imi trezeste amintiri placute. :cheers:

 

post-2250-1150903512_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca am promis in urma cu ceva timp niste poze cu motocicleta lui Nutu dar din mai multe motive, acest lucru nu a fost posibil. Am reusit pana la urma, acum doua sau trei saptamani sa il prind acasa pe Nutu si sa ii fac poze la motocicleta. De ce nu au aparut pozele? Hmm...din cauza mea, nu am avut timp si sincer...mai si uitasem de ele pentru ca in ultima vreme nu am mai putut sa folosesc calculatorul decat pentru a muncii.

Asadar urmeaza poze cu Nipra (sper sa o prind maine si pe lumina sa ii mai trag cateva poze pentru ca astea sunt facute noaptea) si cu celebrul KawaIj care a suferit destul de multe modificari fata de acum doi ani.

 

Numa' bine! :cheers:

 

 

revin....chestie de gust.... B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca am promis in urma cu ceva timp niste poze cu motocicleta lui Nutu dar din mai multe motive, acest lucru nu a fost posibil. Am reusit pana la urma, acum doua sau trei saptamani sa il prind acasa pe Nutu si sa ii fac poze la motocicleta. De ce nu au aparut pozele? Hmm...din cauza mea, nu am avut timp si sincer...mai si uitasem de ele pentru ca in ultima vreme nu am mai putut sa folosesc calculatorul decat pentru a muncii.

Asadar urmeaza poze cu Nipra (sper sa o prind maine si pe lumina sa ii mai trag cateva poze pentru ca astea sunt facute noaptea) si cu celebrul KawaIj care a suferit destul de multe modificari fata de acum doi ani.

 

Numa' bine! :cheers:

 

 

hehe...nu-mi vine sa cred..fosta mea nipra..tare mult am iubit motorul asta..mi-e dor de el:d

ce sa zic...cand a plecat de la mine merge ranga si nu m-a lasat niciodata contrar legendelor despre nipre dar e adevarat ca am bagat multi bani si munca in ea.

Si o fi transformata de nutu dar pana in stadiul din poza de mai jos a fost facuta de je si de un baiat.

Foarte tare..rad ca bou', zici ca am vazut vreo fosta gagica care imi trezeste amintiri placute. B)

 

post-2250-1150903512_thumb.jpg

 

la o prima vedere cred ca imi place mai mult cum era facuta de hector, dar poate daca o sa o vad de aproape o sa imi schimb parerea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...