Sari la conținut

Choppers, a way of living!


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

so dus pe poola concursu...is niste amatori

Era de asteptat...

Hai ca acu' apeleaza la sectiunea asta din contract

Organizatorul isi rezerva dreptul de a modifica prezentul Regulament, respectiv de a opri sau a suspenda desfasurarea acestei Campanii, fara a fi obligat sa justifice aceste decizii si fara a fi obligat la plata de daune interese oricaror persoane...

Editat de Philip_HD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi sa fiim sanatosi si sa batem drum mult cu "jucariile" noastre fara evenimente negative, pentru ca nu stiim ce ne rezerva viata. Iar personal pentru orice am depus sudoare am invatat sa pretuiesc mai mult! :smoke:

 

Apropo pentru cei care nu mai sunt si ne vegheaza din lumea cealaltata sper ca Dumnezeu sa le aduca linistea si pacea! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fete si baieti ca m-ati sustinut,multumesc si cand ati facut scandal...

Dar cred ca nu merita sa bagam in businessul rechinilor din Bucuresti,cine stie cum au organizat toate concursul si cat de curat este.Mai bine retrag si eu si va rog si pe voi sa nu mai strestati pe astea de la radio ,ca nu are nici un sens.Oricum ei castig...Vreau sa uit toatea astea cu tot cu RockFM.Mai bine ascult si eu Radio Cultural.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Senzatia mea este ca au vrut sa faca o treaba buna dar din incompetenta nu le-a iesit, balbe si asa mai departe.

Daca era sa faca manareli sigur s-ar fi gandit muuult mai bine si ar fi organizat-o k lumea, sa nu se vada.

Oricum parerea mea este ca motorul va fi de show, nicidecum de strada. I have a feeling...so...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate arunca niste semne de intrebare asupra lui Hrubaru poate si asupra baietilor de la Choppers Life....

 

adica?aici e o campanie de firma,nu personala...

toata problema e la managerul de proiect,cum a gindit si pus pe roate treaba....adica STRIMB!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand baietii de la Choppers Life au acceptat sa construiasca un motoret pentru PORK FM poate s-au gandit ca au un beneficiu de imagine si poate un pic de reclama altfel nu ii mai mentiona in spot.

 

Ca si Hrubaru, Choppers Life sunt un pic imaginea postului de radio, nu? Cel putin printre motociclisti.

 

Sincer nu cred ca nici Hrubaru, nici Corne nu s-au gandit niciodata la o manarie. Dar pasionatii de teoria conspiratiei se pot duce cu gandul mai departe.

Editat de choppermaniac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand baietii de la Choppers Life au acceptat sa construiasca un motoret pentru PORK FM poate s-au gandit ca au un beneficiu de imagine si poate un pic de reclama altfel nu ii mai mentiona in spot.

 

Ca si Hrubaru, Choppers Life sunt un pic imaginea postului de radio, nu? Cel putin printre motociclisti.

 

Sincer nu cred ca nici Hrubaru, nici Corne nu s-au gandit niciodata la o manarie. Dar pasionatii de teoria conspiratiei se pot duce cu gandul mai departe.

nimeni nu a facut manarie,pur si simplu asa s-a intamplat .Toti am fost neatenti,si eu si cei de la radio si cei de la chopperslife..Toti avem dreptatea noastra,...dar nu mai facem galagie ...trece..pace sa fie si sanatate. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Sincer nu cred ca nici Hrubaru, nici Corne nu s-au gandit niciodata la o manarie.

 

ce poola mea de fraza e asta?futui limba romina sa-i fuck...pune mina pe carte pompalaule,ca se intelege altceva din fraza ta...

sau incearca macar varianta asta:

"sincer,nu cred ca nici Hrubaru si nici Corne s-au gindit vreodata la vre-o minarie"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce poola mea de fraza e asta?futui limba romina sa-i fuck...pune mina pe carte pompalaule,ca se intelege altceva din fraza ta...

sau incearca macar varianta asta:

"sincer,nu cred ca nici Hrubaru si nici Corne s-au gindit vreodata la vre-o minarie"

 

 

daca tot vreti sa fie corect:

"sincer, nu cred ca Hrubaru sau Corne s-au gandit vreaodata la vreo manarie".

 

so, "rade ciob de oala sparta":haha:, da nu-i bai, noi sa fim sanatosi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot vreti sa fie corect:

"sincer, nu cred ca Hrubaru sau Corne s-au gandit vreaodata la vreo manarie".

 

so, "rade ciob de oala sparta":haha:, da nu-i bai, noi sa fim sanatosi :cheers:

 

Adica ma faci oala sparta? Hai sa ne dam intalnire sa ne batem. Vara viitoare la Nordkapp? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica ma faci oala sparta? Hai sa ne dam intalnire sa ne batem. Vara viitoare la Nordkapp? :lol:

 

 

daca ne batem io vin cu varu-meu si cu toti "tovarasii" lui, care e multi si stie carate, si cu unchiu si cu tata :pow:

 

da acuma lasand off-topicu, misto "ture" stiu face MC-urile astea mari si mult temute...

thanks ice lord pt filmulet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place la aiestia ca no big pig ape's si se tin la look-ul ala old school si classic! In rest nu credca un MC 1% e numai bad-ass boys and kick ass.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot vreti sa fie corect:

"sincer, nu cred ca Hrubaru sau Corne s-au gandit vreaodata la vreo manarie".

 

so, "rade ciob de oala sparta":haha:, da nu-i bai, noi sa fim sanatosi :cheers:

 

cred ca nu ai citit unde trebuie sau nu pricepi...am zis"macar varianta asta"...adica una gresita dar inteligibila...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varianta corecta: Sincer, nici eu nu m-am gandit ca nici nu s-ar fi putut deci gandi adica Hrubaru nici Corne decat ca s-ar fi gandit niciodata la o manarie care este decat motocicleta...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...