Sari la conținut

Choppers, a way of living!


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

No comment , dupa ce te uiti la toate pozele chiar nu mai e nimic de zis. Plus ca din cate am vazut nu sunt un club ci doar o adunare "mai ad-hoc" de bikeri. La noi mai rar asha ceva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Duminica asta am facut o tura pe aici pe aproape pe la munte ...si dimineata la 11.00 .O gasca de prieteni am fost chemati pt o filmare al unui anunt publicitar pt o serie tv aici in spania, ceva dubios cu bikeri rai, neau dat pistoale si au filmat cu noi cam de la 11'30 pina la 15'30....neam distrat de numa numa....a fost super

 

Aici aveti linkul cu o gramada de poze facute in decursul zilei de duminica..vor fii si ceva filmari ce trebe unii sa le aghete pe net..cind am linkul il postez..

 

http://picasaweb.google.com/Cholygr/UnDiaD...898262540312722

 

 

* hehehe! v-ati facut de cap :D

sper ca nu a fost nimeni ranit, ...vad un cartus pe jos, dar ne-explodat. recuzita, right? :)

 

in unele poze parca sunteti in vestul salbatic, va incadrati f. bine in peisaj. "bad boys, bad boys, what u gona do?..."

 

la mai multe!

 

P.S. am ajuns in POrtugalia saptamana asta, caut un club de moto, ceva, sa inchiriez un chopper, da astia n-au nimic p-aici, merg in conserva :P . daca stii ceva prin Porto, da-mi de veste, te rog. ciao!

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* hehehe! v-ati facut de cap :D

sper ca nu a fost nimeni ranit, ...vad un cartus pe jos, dar ne-explodat. recuzita, right? :)

 

in unele poze parca sunteti in vestul salbatic, va incadrati f. bine in peisaj. "bad boys, bad boys, what u gona do?..."

 

la mai multe!

 

P.S. am ajuns in POrtugalia saptamana asta, caut un club de moto, ceva, sa inchiriez un chopper, da astia n-au nimic p-aici, merg in conserva :P . daca stii ceva prin Porto, da-mi de veste, te rog. ciao!

 

CRIA_P sunama cind poti la numarul 0034 666 549 888 si poate te pot ajuta cu ceva am ceva cunostinte prin faro si cred ca te pot indruma spre careva ce poate sati inchirieze un bike ok

 

baga ochiu aici in aceste linkuri , doua adrese de la cluburi moto din porto

 

http://maps.google.es/maps?source=ig&h...le&resnum=1

http://maps.google.es/maps?source=ig&h...le&resnum=1

Apropo erau gloante oarbe ....nu am patit nimic... voi avea o surpriza cu o filmare sau chiar niste poze curind....cu mine

Editat de robychopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar acum am primit mail cu alt link cu alte poze din ziua filmarii.....

 

http://picasaweb.google.es/elrayodelacosta...190554918152354

 

hehe al dracu poze.... :D na ca si pe aici apar io in citeva poze...aici sunt doar doua dintre ele

post-66-1242762051_thumb.jpgpost-66-1242762091_thumb.jpg

 

No comment , dupa ce te uiti la toate pozele chiar nu mai e nimic de zis. Plus ca din cate am vazut nu sunt un club ci doar o adunare "mai ad-hoc" de bikeri. La noi mai rar asha ceva .

 

Te inseli citiva dintre ei erau din doua cluburi din costa del sol de aici din spania.....si era o filmare unde am fost invitati o gramada dar au venit doar cei care ii vezi in poze, cum nu sa platit nici un banut, multi dintre cei invitati nu sau prezentat.....

 

dar credema noi cei prezenti neam distrat de numa numa.....a fos o zii superba

Editat de robychopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CRIA_P sunama cind poti la numarul 0034 666 549 888 si poate te pot ajuta cu ceva am ceva cunostinte prin faro si cred ca te pot indruma spre careva ce poate sati inchirieze un bike ok

 

baga ochiu aici in aceste linkuri , doua adrese de la cluburi moto din porto

 

http://maps.google.es/maps?source=ig&h...le&resnum=1

http://maps.google.es/maps?source=ig&h...le&resnum=1

Apropo erau gloante oarbe ....nu am patit nimic... voi avea o surpriza cu o filmare sau chiar niste poze curind....cu mine

 

* m-am uitat acum pe harta, Faro e foarte departe de unde stau eu (Oliveira de Frades), in zona Viseu. Am liber doar sambata (juma de zi) si duminica, nu cred ca imi ajunge timpul sa bat prea multe drumuri prin Portugal.. Dar iti multumesc! :D

Poate data viitoare vin si eu in vacanta, ca omu´...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
il am.daca te descurci cu torrentele iti dau un link si il iei ca pana ne vedem...

 

* bey, nu ma descurc cu torrentele, eu nu sunt pirat. nici haiduc. cel mult hangita :D

 

las' ca vin io la Brasov...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

* ma gandeam azi dimineata, e prima oara cand vine Manowar in Romania.

hai sa facem ceva sa tinem minte (si ei sa tina minte!). cum ar fi sa ne intalnim toti calare intr-un loc, aproape de ROMEXPO (ar putea fi in P-ta. Victoriei sau la Arcul de Triumf) si sa facem o intrare frumoasa in incinta.

 

mai ma gandeam ca asta ar fi o ocazie buna, iarasi, pentru cei care nu s-au vazut si nu se cunosc dintre noi (recunosc, eu va stiu doar pe cativa si vreau sa va stiu pe toti) sa ne intalnim si fatza in fatza.

 

cine e pentru, da un reply aici, vedem cum stabilim pana maine seara locul intalnirii. concertul incepe la 9 din cate stiu.

 

a la votre!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* cei care au fost saptaman asta au spus ca avem garderoba ptr. casti si geci. exact cum a fost anul trecut la Iron Maiden (la Marriott acolo in spate).

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Garderoba e plasata exact langa parcarea moto..foarte frumos organizat , mult mai bine fata de anu' trecut. :)

Intrarea pe la poarta B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi! Dati-mi un nr de tel. ca sa vb cu care dintre voi, ca noi venim o gasca din Harghita de motoare si nu avem unde sa lasam motoarele, cum e faza cu parcarea? Va rog ceva info (nr de tel.) si va sun eu!

Multumesc Anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* maine ma duc si eu p-acolo, ca nu-i prea departe de casa. va zic cum e parcarea cand ma intorc. din vizitele anteriaore, va zic ca loc ii destul (in Romexpo), deci don't worry!

politie o sa fie destula, asa ca nu-mi fac griji ca se va umbla la motorete, chiar daca le lasam pe strada.

 

drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu as vrea sa vin.

 

* ma gandeam azi dimineata, e prima oara cand vine Manowar in Romania.

hai sa facem ceva sa tinem minte (si ei sa tina minte!). cum ar fi sa ne intalnim toti calare intr-un loc, aproape de ROMEXPO (ar putea fi in P-ta. Victoriei sau la Arcul de Triumf) si sa facem o intrare frumoasa in incinta.

 

mai ma gandeam ca asta ar fi o ocazie buna, iarasi, pentru cei care nu s-au vazut si nu se cunosc dintre noi (recunosc, eu va stiu doar pe cativa si vreau sa va stiu pe toti) sa ne intalnim si fatza in fatza.

 

cine e pentru, da un reply aici, vedem cum stabilim pana maine seara locul intalnirii. concertul incepe la 9 din cate stiu.

 

a la votre!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* Dana, Philip, Zeitzo - propuneti si voi o ora, ca loc eu zic sa fie la Arc, ca-i in drum, eventual pana ne strangem bem si o cafea acolo (ca la Romexpo or sa fie cozile alea luuuuungi la tonetele cu cafea si suc si bere).

Concertul incepe pe la 9, sigur va trebui sa intram pana la 7-8 in incinta, asa ca avem tot timpul...

Trooper canta la 7, poate ii incurajam si pe ei :) ...mie imi plac baietii.

 

cine mai vine din tara? haideti sa ne adunam mai multi, tot nu ajung eu pe la intruniri vara asta..., mi-ar placea sa va cunosc.

 

pana acum s-au anutnat Harghitzenii (lordul de gheata). din Sibiu nu vine nimeni? din Brasov...? etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...