Sari la conținut

accident tineretului


florinelu30
 Share

Postări Recomandate

Azi dimineata pe la 8.30-8.45 coboram dinspre adesgo ,cand la semafor vad pe cineva cu motoru'pe jos,in fata mea mai era cineva cu un street cu pasagera , noi venind printre masini.

Cel cu motoru care se deplasa inaintea mea a vorbit ceva cu cel care cazuse , eu neajungand pana acolo deoarece nu aveam loc (cu scuterul)

Cel cazut si-a ridicat singur motorul, un chopper cred ca honda shadow

In fine s-a facut verde cel accidentat aq tras pe dreapta in fata parcului inpreuna cu domita de la volan care avea lamaia in geam si o fatza de 17 ani.

Eu am plecat,am vazut ca era niste ulei pe jos care am crezut ca este de la motor.

Am facut stanga spre unirii si am sunat la 112 stand in intersectie uitandu-ma la cei 2

........s-au inteles ....au plecat

L-am asteptat pe motorist si l-am intrebat daca e oksi el si motorul .A zis ca da si cand i-am zis de ulei a zis ca era de la supraplin.

 

 

Voi stiti ceva?

 

Sunt curios cine este motoristul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am asteptat pe motorist si l-am intrebat daca e oksi el si motorul .A zis ca da si cand i-am zis de ulei a zis ca era de la supraplin.
Voi stiti ceva?
Sunt curios cine este motoristul

 

 

tre'ia sa-i ceri id-u'.

Editat de betzigash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As aprecia un apel la 112 din partea unui trecator daca sunt in imposibilitatea de a face eu acest lucru, ca victima. Sau daca fuge bulangiul care a provocat accidentul si atunci se inregistreaza automat apelul urgenta cu detalii importante precum nr de inmatriculare, masina, culoare, semne distinctive...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....si era buna duduia?

Si o sa aberati iar lung in bozii...

De fapt vreti sa vorbiti despre ala accidentatul sau iar vreti sa ne certam aici despre nimic ca oricum ne plictisim cand e toamna spre iarna si nu mai avem motor la indemana dar avem tastatura gramada?

Mai bine ar veni cineva cu detalii despre acident sau inchidemn subiectul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut stanga spre unirii si am sunat la 112 stand in intersectie uitandu-ma la cei 2

 

Mare`i gradina Domnului……si multi mai sar gardu’ când poarta-i larg deschisã…

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi dimineata pe la 8.30-8.45 coboram dinspre adesgo ,cand la semafor vad pe cineva cu motoru'pe jos,in fata mea mai era cineva cu un street cu pasagera , noi venind printre masini.

Cel cu motoru care se deplasa inaintea mea a vorbit ceva cu cel care cazuse , eu neajungand pana acolo deoarece nu aveam loc (cu scuterul)

Cel cazut si-a ridicat singur motorul, un chopper cred ca honda shadow

In fine s-a facut verde cel accidentat aq tras pe dreapta in fata parcului inpreuna cu domita de la volan care avea lamaia in geam si o fatza de 17 ani.

Eu am plecat,am vazut ca era niste ulei pe jos care am crezut ca este de la motor.

Am facut stanga spre unirii si am sunat la 112 stand in intersectie uitandu-ma la cei 2

........s-au inteles ....au plecat

L-am asteptat pe motorist si l-am intrebat daca e oksi el si motorul .A zis ca da si cand i-am zis de ulei a zis ca era de la supraplin.

 

 

Voi stiti ceva?

 

Sunt curios cine este motoristul

 

De ce nu l-ai intrebat direct pe el ? Nu era mai simplu? Ce nr. de inmatriculare avea? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....si era buna duduia?

 

arata de 17 ani.... era prospatura, iti dai seama :D

 

avea masina scumpa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...