Sari la conținut

Ploiesti, Motorrock 3


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De abia astept sa vin sambata. Eu ajung mai greu :P Dar si cand ajung! :lol: sisi nu in ultimul rand: :ok: dupa care : ;)

SA NE VEDEM CU BINE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt 4 ore si am taiat-o!

 

Gatlejul mi-e uscat de'acuma dar nu pun nimic in gura sa fie setea cat capra.

Cat franta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Punetzi femeile la rece shi gagicile pe gratar!!!!!! acum lucrez la agenda....totul sa fie pregatit in detaliu pana maine... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca vine din ce in ce mai multa lumea

fir'aaaar sa fie a drq smekerye.anul trecut am avut motoreta lovita cand a fost bal la ploiesti,anul asta la fel.cel putin sper sa merg cum am mers anul trecut la targoviste...hmm.conserveleee asta e.cand iese cate un pui de tigan sa taie calea unei conserve,conservarul salveaza tiganul.eu...nu am mau putut salva botu motoretei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va spun eu concluzia mea. Sunt din Ploiesti, nu am motor, visez la unul, momentan am un amarat de Renault Clio :lol: . Mai departe : in seara asta ma tot plimbam pe la Bucov unde e si concertul si prin oras, pe varianta de ocolire a Ploiestiului pentru a ajunge la Brasov si rezultatul : CATASTROFAL. Am vazut n motoare, dintre care nici macar 5% din ei nu aveau echipament (adica doar casca o aveau), mergeau aiurea... offf... chiar se joaca aiurea cu viata lor. Ceilalti participanti la trafic adica, conducatorii de autovehicule ii ocoleau toti cum puteau dar... se joaca aiurea cu viata lor.

 

P.S. Nu spun ca eu i-am vazut pe toti motociclistii dar cei pe care i-am vazut eu cam asa erau. Pacat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau cocotzat intr-un varf de cladire inalta din Bucuresti, e sambata noapte, vad Herastraul, vad ce vreme frumoasa e, sunt de servicu si imi bag unghia in gat ca nu-s la Motorock.

 

Asa ca va rog, bagati si mai multe poze, macar sa-mi mai clatesc ochii cu ce-am pierdut, poate intra unghia si mai adanc.

 

Multumesc ;) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...