Sari la conținut

POZE CU SCUTERELE NOASTRE


GBoY
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 694
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

SALUTARI

NU STIU DACA SI TRASCALETA MEA ISI GASESTE LOCUL AICI DAR EU O CONSIDER TOT UN SCUTER AVAND ACEASI CAPACITATE CILINDRICA.....SUNT ATAT DE INDRAGOSTIT DE EA UNCAT CRED CA CEL PUTIN IN VARA ASTA VOI LASA VARADERO PE PLANUL DOI

SI MA VOI TRAGE CU ASTA PE BANI MULT MAI PUTINI (consum)

ASFALT USCAT DOAR SUB GUME THEO

post-28053-1270013155_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar este a ta sau ai pus la miÂşto poza? Dacă este a ta, aÂş dori mai multe detalii despre ea. Cum se comportă, ce consum are, transmisia este pe lanț, are trepte de viteză sau e cu variator automat?

 

DA chiar este a mea de aprope 48 h ,si daca te vei uita putin la profilul meu iti vei da seama ca eu nu mai sunt la anii la care sa fac

glume proastesti ,nici sa fac posturi la misto......Cat despre detaliile pe care mi le ceri nu-ti pot spune decat ca transmisia este pe planetare

ca la masina,are 4 trepte +marsarier ,ambreiaj normal ca la orice moto si consum cam 3% cu 200 kg incarcatura...deocamdata atat stiu si eu ...,asfalt uscat doar sub gume THEO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ai timp, daca-ti face placere, pune mai multe poze te rog. Cu transmisia nu m-am lamurit. Roatile de tractiune sunt pe spate si motorul se afla in spate? Daca motorul este in fata nu vad cum s-ar monta planetare la roata aceea.

Oricum, imi place mult si as dori mai multe informatii despre cum se comporta. Cred ca ar merita un topic separat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ai timp, daca-ti face placere, pune mai multe poze te rog. Cu transmisia nu m-am lamurit. Roatile de tractiune sunt pe spate si motorul se afla in spate? Daca motorul este in fata nu vad cum s-ar monta planetare la roata aceea.

Oricum, imi place mult si as dori mai multe informatii despre cum se comporta. Cred ca ar merita un topic separat.

 

da motorul se afla pe spate montat pe sasiu undeva la jumatatea cutiei (basculei) atasat la o cutie de viteze cu 4 +1 marsarier,transmisia la rotile spate se face prin doua planetare ,poate transporta un maxim de 200-250 kg si motorul trage foarte bine desi este de doar 50 cm.

daca iti place foarte mult fa-mi o oferta pe care sa nu o pot refuza si vino sa o cumperi....oricum nu va sta prea mult la mine....

...ma plictisesc repede si le vand....si trec mai departe la alte modele moto

mai multe foto saptamana viitoare

 

UN PASTE FERICIT VA DORESC ...THEO

Editat de PUTZUBIKER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noua mea achizitie!!!!

Aprilia RS 50,2003!!!! bunicica :X :)

Poze->>>>>>>>

:D :) :D

 

pfff ce numar ai :laugh: ... nu se ia militia de tine?...unde e originalul?l-ai pierdut sau inca astepti sa ti-l dea aia de la primarie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

va rog sa imi permiteti sa imi expun si eu minunatia de minichopper, un moped an fabrique :2006 en Roumanie, cica omologat si avizat in PopoLand (Holland)- minunatul si super-extravestitul moped(deci nu e kiar scuter) "Cityflex", produs in prestigioasele fabrici Moto-sport LTd. de la Brasov.

Sper ca o sa va zgariati pe ochi, deci, invidiati-ma! va rog!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut...Ma numesc Irinel , sunt din Comanesti si detin un malaguti crosser.

Mai caut scuteristi din comensti sa am si eu cu cine ma plimba :lol:

post-57408-1274808889_thumb.jpg

post-57408-1274809013_thumb.jpg

post-57408-1274809047_thumb.jpg

post-57408-1274809120_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...