Sari la conținut

30 mai 2006 - Accident Barbu Vacarescu


ace20male
 Share

Postări Recomandate

Am trecut miercuri seara pe la 11 seara pe barbu vacarescu si am vazut un motor urcat pe o platfoma. Erau citeva motoare parcate linga si o pata de ulei inainte de intersectia cu Stefan Cel Mare. Any idea cine era? Dati si voi niste detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu eram cel cu platforma si tot ce pot sa va zic este ca conducatorul este in stare perfecta de functionare... iar motorul este inca pe platforma mea :cheers:

 

Il las chiar pe conducator sa va povesteasca din experienta lui :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un eveniment nefericit dar o experienta in plus pentru conducatorul motocicletei.

 

Motociclistul a scapat fara nici o zgarietura, pacat totusi de siretul de la adidasul stang care s-a ros la frecarea cu asfaltul. :cheers: :ok: :) Motorul distrus.

 

Pentru mai multe detalii il las pe autor sa povesteasca cu lux de amanunte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide bre nu ne mai fierbeti, ziceti care e , sunt multi care stau prin zona, inclusiv subsemnatul...stau cu inima stransa sa nu fie unul "de-al nostru" :cheers:

 

 

 

 

P.S. Nu sunt eu :), nu port adidasi :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Povestiti despre un accident sau faceti caterinca?!?Ca nu prea ati ales bine sectiunea.Se moare aproape zilnic si voi va tineti de glume ... :cheers:

R.I.P. atunci .... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 mai 2006 nu a fost miercuri..... :ok: nici seara, nici dimineata,nici...

 

Corect, A fost pe 31 mai 2006,miercuri seara. Eram obosit cind am postat topicul,ma intorceam dupa 50 de ture pe amckart. Totusi ce s-a intimplat? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt mai multe detalii il las pe artist sa va spuna...e din ciclul Extreme Stunters...Wheelie gone bad... :bigstar:...Doar fiara a avut de suferit..;) ...

Editat de Serginio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nene ace20male am shi io o curiozitate...2 opreshti vro'dat' cand vezi ceva motorishte imprashtiate sa'ntrebi sau sa dai o mana d'ajutor?!?...ca numa' posturi d'astea ai!!!...poate asha afli ceva "interesant" la fatza locului!...eventual amanunte d'astea: cine, cum, in ce fel shi poa' dai shi'o ajutorare p'acolo!!!

 

acu' nu te supara pa mine...hihi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. atunci ....

Din fericire nu este nevoie de afirmatia aceasta........

 

 

Cat despre accident ......... adevarul este ca pantofii sport ai conducatorului si buzunarul de la pantaloni nu au fost asigurate de CASCO....oricum .....doar siretul a avut de suferit dar se recupereaza(nu a ramas nici o bucata din el la fata locului)....in rest....este adevarat...cu zicea si Baiazid...de la "adidasi" pute soseta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah,da' aveti vreunu' din astia care stiti ce s'a intimplat sa scrieti clar ce si cum sau va bateti joc de noi in continuare?????????

 

Nu isi bate joc nimeni de nimeni.....nu trebuie sa o luati personal.....ideea este ca si noi asteptam ca , conducatorul sa posteze daca doreste....nu am vrut sa postam in numele lui...cat despre glume......cateodata este bine sa mai si glumesti cand toate s-au terminat cu bine.

 

S-a spus la inceputul topiculi ca motociclistul nu a patit nimic dar motocicleta este "impachetata" grav.

 

Imi cer scuze pe aceasta cale tuturor care s-au simtit jicniti intr-un fel de posturile noastre.

 

Va dosresc o zi excelenta.

 

Bafta!!!!

 

Andrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nene ace20male am shi io o curiozitate...2 opreshti vro'dat' cand vezi ceva motorishte imprashtiate sa'ntrebi sau sa dai o mana d'ajutor?!?...ca numa' posturi d'astea ai!!!...poate asha afli ceva "interesant" la fatza locului!...eventual amanunte d'astea: cine, cum, in ce fel shi poa' dai shi'o ajutorare p'acolo!!!

 

acu' nu te supara pa mine...hihi...

 

 

Nu ma supar. Daca citeai mai bine topicul de acum 2 zile (cel cu ninja in fata la bonsai) vedeai ca eu nu am fost acolo ci am auzit de la un prieten care ulterior mi-a trimis si pozele pe care le-am postat. Iar ieri nu am orit pentru ca am vazut ca erau inca 4-5 motoare acolo parcate cuminti si motorul imprastiat era deja pe platforma si deci daca opream eram in plus pe acolo. Daca as vedea un motociclist tras pe dreapta singur fii sigur ca as opri. Ieri cind am fost sa imi cumpar un cablu de modem de la zapp de pe magheru tipul de acolo nu a vrut sub nici o forma sa imi ia banii pe el (tipul avea o honda repsol sau ceva) , atunci am simtit intr-adevar ca unii motociclisti sint uniti, m-a impresionat gestul.

 

Greetingz ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...