Sari la conținut

Rammstein concert


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

Aloha,

 

De mult vreau sa ma duc la un concert Rammstein

Am cautat la ei pe site si cel mai aproape pare a fi Belgrad pe 20 martie

Caut doritori sa mearga .. 3 locuri la mine in masina .. daca se aduna mai multi poate punem de mai multe

Plecare sambata dimineata .. concert/cazare .. duminica intoarcere

Doritori sunt rugati sa lase mesaj aici sa vada tot poporu ce si cum

Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractieeeeee!!!!!! Placuta!!!!!!!!

Eu din decembrie mi-am procurat bilete pt. 16 Martie la Budapesta. deja de un timp e -Sold Out-

 

Daca nu ai bilete pt Beograd, inainte, uita-te de bilet, sa nu mergi pana acolo a moaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine, bine dar cu concertul din romania cum ramane ?

 

http://life.hotnews.ro/stiri-prin_oras-670...omania-2010.htm

 

 

voi chiar mai credeti reclama gratis pe care si-o fac romani pe spatele nostru ? pe sperantele si dezamagirile noastre ?

parca era vorba ca si Scorpions urma sa concerteze la noi dar sa anulat .. si s-au raspandit zvonuri ca cei care urmau sa ii aduca s-au tziganit la banii si Scorpions au refuzat

tipic .. doar romanu incearca sa se tziganeasca la 2 lei

 

apropos .. eu unu n-as crede nimic din ce zboara pe la noi .. cu atat mai putin rammstein.ro .. cine mai sunt si astia ?

tour date pe site-ul oficial .. daca nu e aici nu exista .. ma indoiesc ca stiu romani mai bine decat cei de la Rammstein

http://www.rammstein.de/Tour.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rammstein concerteaza la Sonysphere in cateva orase din Europa, dar nu la toate. Sonysphere s-a anuntat in Bucuresti pe 25-27 iulie dar inca nu s-a anuntat cine participa. Eu astept sa vad daca e si Rammstein atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rammstein concerteaza la Sonysphere in cateva orase din Europa, dar nu la toate. Sonysphere s-a anuntat in Bucuresti pe 25-27 iulie dar inca nu s-a anuntat cine participa. Eu astept sa vad daca e si Rammstein atunci.

Barfele sunt ca Rammstein vine separat de Sonisphere aici

Organizatorul e serios (Marcel Avram, ala care aduce AC&DC, Eric Clapton, Sonisphere - Metallica, Slayer, Anthrax -) etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Noi suntem in jur de 10 nebuni care pleaca la Belgrad pentru Rammstein. Avem bilete deja si am si rezervat camere la un hostel. Daca oferta cu masina mai este valabila tinem legatura...cred ca sunt 2 fete care nu au inca cu ce ajunge. O sa mai discutam pe parcurs si vedem exact ce si cum. Ideea e ca oricum putem face gasca maricica pentru o mica distractie la sarbi. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu totusi sper sa se tina asta din .ro . Nu ca Belgrad-ul mi-ar suna urat :lol: da asa auzusem si eu, ca nu mai sunt belete.

 

Rock on. :disappointed:

 

 

Ba mai sunt bilete destule...si la pret rezonabil..(fata de cum ar fi la noi). :lol:

http://www.tickets.rs/Default.asp?NewActio...p;ConcertID=345

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde una bucata bilet Rammstein pentru Belgrad,Serbia...20 martie 2010. Biletul este in sectorul din fata scenei, categoria A.

Acelasi pret pe care il gasiti si pe situl de tickete.

4950 RSD(dinari sarbesti)=240 RON. Pentru detalii discutam pe PM (personal message).

Editat de Miriam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...