Sari la conținut

BURSA LOCALA Bihor


ernorban
 Share

Postări Recomandate

Eu nu mai zic nimic ca apoi zice omul ca am ceva cu el. Vede fiecare pozele si isi face fiecare o parere.

 

 

 

 

Eu astept inca. Deci e acelasi motor sau e altul, ca tot n-am inteles?

 

 

mura in gura frate...

Motocicleta e cea care a fost implicata in accidentul ala.Din pozele de pe bihoreanul se vede cat de praf e motorul... :D

Mesaj completat

Omul tot spera, ... pana cand nu moare ...

 

P.S.: Realitatea e mereu altul decat ne inchipuim noi in zilele noastre cele bune.

 

 

 

Un singur link care descrie tot :) ... caracterul omului, stilul, adevarul, si nu numai astea.

 

Acum am inteles de ce nu se pun poze despre toate accidentele din zona noastra, bihoreanul e mai presus de spiritul motociclismului, RESPECT pt. cei care nu se simt.

 

 

tu iar esti paralel cu subiectul...nimic nou.

 

 

oricum stiu ca nu ma inghititi.... dar ii faceti la om reclama in stil OTV :)

 

mai bine mutati chestile personale pe discutii despre orice.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Z750 an 2006

 

KTM 450 EXC,AN 2005,INMATRICULAT,120 ORE DE FUNCTIONARE SAU 2300KM,IN STARE IMPECABILA DUPA CUM SE VEDE SI IN POZE,PRET:4000EURO NEGOCIABIL,LA MOTOR SE MAI DA IN ACEST PRET 1 CASCA NOLAN MARIME M FOLOSITA LA 2 IESIRI,ECHIPAMENT DE CROS IN STARE PERFECTA,CIZME DIADORA TECH 6 MARIME 44,NU MA INTERESEAZA SCHIMBURI DE NICI UN FEL

 

SI

 

KAWASAKI GTR1400,AN FABRICATIE IULIE 2008,ABS,MANERE INCALZITE,CARTE SERVICE REVIZII FACUTE NUMAI LA REREZENTANTA KAWASAKI DIN UNGARIA DEBRECEN,13.400KM DIN CARE 8.500 TURA DE NORVEGIA SI TARILE NORDICE ANUL ACESTA,PRET ENTRU CASH 10.500EURO,PUTIN NEGOCIABIL,PENTRU SCHIMB ACCEPT NUMAI SUZUKI GSXR1000 DIN 2005-2008 LA ANUL 2005 VARIANTA CARE ARE PE BORD VITEZA IN CARE ESTI DECI NU VARIANTA VECHE DE K4 IESITA SI IN 2005 SAU CBR1000RR MODELUL NOU 2008 IN AMBELE CAZURI DISCUTANDU-SE DIFERENTA,pret pentru schimb 11.500euro ALT SCHIMB CU ALTCEVA NU MA INTERESEAZA SI VA ROG SA MA CONTACTATI TELEFONIC ENTRU ALTE DETALII.TEL: 0743/222.339

up

post-41405-1256318038_thumb.jpg

post-41405-1256318048_thumb.jpg

post-41405-1256318061_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

URGENT ! 1550 euro sau ceva motor + diferenta.

Fiat seicento - 2001, (prima inm 2004), 70.000 km, consumabile schimbate, cauciucuri spate (comandate trebuie sa vina), inmatriculat RO, nu o fost tras de ea, in stare buna, interior frumos,

PROBLEMA - crapatura linie parbriz (198 lei la EUROGLAS) si scaunu sofer nu mai pot rabata. in rest nici un fel de probleme.

Ideala pt oras....

post-44928-1256632276_thumb.jpg

post-44928-1256632294_thumb.jpg

Editat de Bogdanelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

!!! STOC NOU DE ECHIPAMENT MOTO!!! NOU SAU APROAPE NOU PE WWW.MOTOSTUFF.WORDPRESS.COM !!!

 

Pentru detalii suplimentare ma puteti contacta:

Tel. 0743535584 - Serban

mail: stix_slick@yahoo.com motostuffmail@gmail.com

YM: stix_slick

sau aici pe forum sau PM

 

post-3559-1256650345_thumb.jpg post-3559-1256650387_thumb.jpg

post-3559-1256650408_thumb.jpg post-3559-1256650429_thumb.jpg

 

post-3559-1256650459_thumb.jpg post-3559-1256650486_thumb.jpg

post-3559-1256650520_thumb.jpg post-3559-1256650566_thumb.jpg

post-3559-1256650629_thumb.jpg post-3559-1256650672_thumb.jpg

post-3559-1256650743_thumb.jpg post-3559-1256650820_thumb.jpg

Editat de callmeslick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...de vinzare!...bmw r 1100 gs,

...an fabricatie 1995,

...inmatriculat persoana fizica,

...verificare tehnica la zi valabila 2 ani,

...km: 49.000-reali

...stare exceptionala!..

...aripa(cioc de rata) demontata brutal intr-o padure!

...abs,

...incalzire in ghidon,

...geam reglabil,

...sa reglabila,

...rezervor de 26l,

...consum 5,5/100km,

...intretinere ieftina!..ulei mineral 20w50 pt masini(are ambreiaj uscat), filtru de ulei de dacia nova sau supernova!

...jenti spitate, tubeless!

...etc...

...pret: 4.300.-euro, negociabil!...relatii aici sau la telefon 0721408941-florian

post-7057-1256911700_thumb.jpg

post-7057-1256912037_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Kawasaki KLX 650 cc 50 cp an fabricatie 1994 , culoare rosu , inmatriculat stare estetica si de functionare buna pret 1500 euro negociabil Info tel 0741.888.657 0740.138.556

 

PT POZE DATI UN KLIC AICI ( nu pot face uploud ) http://www.bikeshop.ro/show.php?id=245951

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta la furturi moto... sigur gasesti. Doar asa traieste industria hotilor :kiss: *motoare fara acte fara numaar.

 

Daca nu ai ce vreau eu...de ce pana mea o dai pe caterinca? Am postat la bursa locala,nu la topicul "tulburari de constiinta"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Casca STREETFIGHTER , marimea S . A fost purtata doar de 6 ori , dar mai mult pentru intruniri ! Interior detasabil , iar exteriorul este cu un frumos design . Dupa cum se vede si in poze , in fata la bod i s-a dus desenul din cauza la ploaie . Doar in fata e argintie in rest este frumos desenata ! Pretul este usor negociabil .

 

Contact Y:M just_andu_here@yahoo.com

TEL 0754476413 - Andu

 

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?sh...mp;&do=findComment&comment=331696

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut vitezan japonez forjat fara acte(CBRF2,Blade 92-93,ZZR 600/750,YZF thundercat,Katana),in stare de functionare.Buget maxim 500 oiro.Astept oferte.

Arunca un ochi aici poate gasesti ceva ce iti place.

Si baga celalalt ochi aici

Incearca sa te orientezi spre cei care dezmembreaza vitezane ...de obicei sunt ciordite si le vand pe piese(poate ai bulan si gasesti una proaspat ciordita care nu e bucati inca!!)

Exemplu aici

Promit sa dau o raita prin Oncea ca am vazut ceva prospaturi...si iti postez pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arunca un ochi aici poate gasesti ceva ce iti place.

Si baga celalalt ochi aici

Incearca sa te orientezi spre cei care dezmembreaza vitezane ...de obicei sunt ciordite si le vand pe piese(poate ai bulan si gasesti una proaspat ciordita care nu e bucati inca!!)

Exemplu aici

Promit sa dau o raita prin Oncea ca am vazut ceva prospaturi...si iti postez pe forum.

 

 

Ma da eu nu am nevoie de motoare furate...imi tre una forjata fara acte,care sta degeaba in garaj,cu care pot sa dau de pamant,sa ma distrez cu el,si maiales sa nu ii platesc impozit si asigurare.Ce e asa greu de inteles?....doara n-o sa-mi iau motor de 3000 de euro pentru asa ceva...sau daca ai tu sa-mi donezi,accept cu cea mai mare placere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, poate`s un pic off topic, si imi cer scuze daca e asa , dar .... daca eu vreau sa imi cumpar o toba pentru un scuter aprilia sr care sa fie neaparat CROMATA ... de udne ash putea sa`mi cumpar una, sau unde as putea sa o cromez in oras? se poate undeva? este ceva loc in care se face asa ceva?

 

cum ii mai inteligent? sa iau o toba cromata ... sau sa o duc eu la cromat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Pauliee(and gixxxer)

Stiu un tip in oncea si are un cbr 600 din 96. Ma duc maine pe la el sa vad daca il mai are. E cu numere rosii expirate. Are acte.

Il vindea cu 800 euro.

project2.jpgw640.png

Nu va luati motoare fara acte B)

 

iar tu andrei baga ochiu aici

Noroc!ne auzim maine

Mesaj completat

sau aici andrei > <

Editat de Zurby2fast
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, poate`s un pic off topic, si imi cer scuze daca e asa , dar .... daca eu vreau sa imi cumpar o toba pentru un scuter aprilia sr care sa fie neaparat CROMATA ... de udne ash putea sa`mi cumpar una, sau unde as putea sa o cromez in oras? se poate undeva? este ceva loc in care se face asa ceva?

 

cum ii mai inteligent? sa iau o toba cromata ... sau sa o duc eu la cromat?

 

mai,am auzit pe cineva in oras mai demult cum ca ar croma chestii,amu nush daca face si tobe nici nu-mi mai amintesc exact locatia da incearca in zona vulcanizarii de pe ady endre,eventual intreaba pe tipul cu sisteme audio poate-ti da un pont,io parca asa-mi amintesc ca acolo ar fii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arunca un ochi aici poate gasesti ceva ce iti place.

Si baga celalalt ochi aici

Incearca sa te orientezi spre cei care dezmembreaza vitezane ...de obicei sunt ciordite si le vand pe piese(poate ai bulan si gasesti una proaspat ciordita care nu e bucati inca!!)

Exemplu aici

Promit sa dau o raita prin Oncea ca am vazut ceva prospaturi...si iti postez pe forum.

 

s-a mutat Ferentariu in Oncea ? B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citeste si cealalta pagina tudor B)) eram sarcastic,caterincos.

Incercam sa le arat unora ca altii plang dupa mobrele lor.A-ti cumpara o mobra fara acte e ca si cum ai fi un complice la furt.Hotii nu trebuie sa traiasca, ei trebuie starpiti.

Editat de Zurby2fast
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...