Sari la conținut

BURSA LOCALA Bihor


ernorban
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vand cizme cross on&off purtate de 3 ori. Au si opinci cu gel de protectie pentru glezne-100 euro si casca madhead x1b purtata tot de 3 ori cu 200 ron.

Tel 0745-210818

 

Mesaj completat

cizmele sunt marimea 44 si casca marimea M

post-26955-1267658006_thumb.jpg

post-26955-1267658015_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand VW Vento,an '96,1800 cmc,geamuri electrice,oglinzi electrice,trapa electrica,volan si scaun reglabil pe inaltime si lombar,jante aluminiu,CD Clarion,tapiterie plus,acte la zi,carte service,km reali,accept orice test,recent am schimbat:ulei Castrol,filtru ulei,aer si benzina,bucse telescoape,placute frana si ferodouri,masina spatioasa,accept variante auto.PRET 2950 EURO neg.

 

Vand BMW 318 IS(coupe),an 1994,motor 1800,140 cp,geamuri electrice,trapa electrica,oglinzi electrice incalzite heliomate,jante aluminiu,CD SONY,km reali,foarte intretinuta, PRET 2700 EURO neg.

Ambele masini sunt inmatriculate cu acte la zi.

 

BMW-ul este al unui prieten plecat in Italia si m-a rugat sa o vand.Cu poze la BMW o sa revin zilele astea.

Se pare ca nu pot sa incarc poze cu vento meu,probabil is prea mari. sad.gif

Pentru detalii si poze ma gasiti la tel:0745910813 sau ID : cip_cip_986 smile.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand bocanci HIGHWAY 1 pentru chopperisti/cruiseristi, cumparati de la LOUIS. Sunt noi, neincaltati niciodata. Scrie pe ele c-ar fi marimea 46, dar eu port 46 si nu-mi intra. Mai degraba cred ca sunt 43-44. Pret 50 RON.

 

Tel: 0723-376 215

 

Cotrobaind prin camara, iar am dat peste astea. Chiar nu-i interesat nimeni?

Pretul e discutabil.

post-38918-1267874704_thumb.jpg

post-38918-1267874722_thumb.jpg

Editat de i.bod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand tot! :crack:

1. Catelus rasa Shar-Pei varsta 2 luni

150 euro

 

2. Motocicleta

Honda Hornet ( CB 600 Hornet F S cu semi carena) - inmatriculat

an 2000 ( 2001 pe briefu` nemtesc ) cu roata pe fata de 17

in stare perfecta arata si functioneaza impecabil ( 21 000 km ) tinut in garaj, neforjat, baterie noua.

pret de germania dar il primesti gata inmatriculat si conditii mai bune ca la banca 2900 euro. ( si in rate cu un avans de 2000 euro )

hornet in Germania : http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

 

 

3. Motocicleta

Honda XR 250 R - inmatriculat!

an 1999 cauciucuri de cross, 17000 km functioneaza impecabil, mici defecte optice ( zgarieturi pentru ca e motor de tranta )

2600 euro.

 

4. Masina de cusut liniar, industriala marca JUKI (cu baie de ulei, trifazica) putin folosita la cusut buzunare 450 euro. ( noua a costat 4300 USD )

 

5. Masina de surfilat, industriala marca Metalotehnica (trifazica) putin folosita 100 euro

 

6. Ciocan rotopercutor HILTI original facut pentru Germania SDS Max cu revizie generala la Budapesta (costuri reparatii si inlocuit piese 600 euro ). Practic doar carcasa si statorul au mai ramas din cel vechi. 900 euro ( nou a costat 2300 euro )

 

7. Masa pentru croit 2m / 1m / 0,8m inaltime cu sertar - 120 RON alba din PAL

 

8. Cric hidraulic ( 4 To ) cu doua pistoane + trusa de scule pentru dubite ( Mercedes Sprinter, LT, remorci etc.)

 

9. Costum protectie ploaie marimea XXL negru cu gri ( folosit o sg data ) 70 RON

 

10. Aparat foto digital Canon PowerShot A400 - 200 RON ( + cablu de date )

 

11. Aparat foto cu film Olimpus Shot & Go - 59 RON

 

12. Panou despartitor habitaclu-duba pentru VW Cady modelul nou 50 RON

 

13. Antigel marca HEPU P999-G12 produs in Germania (-40 C fara silicati !!!!!!!!!) recipient 1,5 L - 23 ron / recipeint ( am 4 buc )

pe piata se vinde cu minim 28 ron / flacon

 

14. PowerBall ( www.nsdball.com ) pentru antrenarea incheieturilor si bratelor, fara contor electronic, noua in cutie 75 Ron

 

15. Piese de Honda NTV 650 REVERE ( stop, saua, carena spate, cablu de acceleratie, cablu de ambreiaj )

 

16. Scuter PEUGEOT SpeedFight 1 - defect si far lipsa - 350 RON

 

17. Cauciuc Dunlop Sport Max 180 / 55 ZR 17 second hand in stare foarte buna 80 RON

 

detalii PM sau la 0745547974

 

 

 

Mesaj completat

18. Protectie coloana Marca B-Square noua in ambalaj marimea M60 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand tot! :laugh:

1. Catelus rasa Shar-Pei varsta 2 luni

150 euro

 

2. Motocicleta

Honda Hornet ( CB 600 Hornet F S cu semi carena) - inmatriculat

an 2000 ( 2001 pe briefu` nemtesc ) cu roata pe fata de 17

in stare perfecta arata si functioneaza impecabil ( 21 000 km ) tinut in garaj, neforjat, baterie noua.

pret de germania dar il primesti gata inmatriculat si conditii mai bune ca la banca 2900 euro. ( si in rate cu un avans de 2000 euro )

hornet in Germania : http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

 

 

3. Motocicleta

Honda XR 250 R - inmatriculat!

an 1999 cauciucuri de cross, 17000 km functioneaza impecabil, mici defecte optice ( zgarieturi pentru ca e motor de tranta )

2600 euro.

 

4. Masina de cusut liniar, industriala marca JUKI (cu baie de ulei, trifazica) putin folosita la cusut buzunare 450 euro. ( noua a costat 4300 USD )

 

5. Masina de surfilat, industriala marca Metalotehnica (trifazica) putin folosita 100 euro

 

6. Ciocan rotopercutor HILTI original facut pentru Germania SDS Max cu revizie generala la Budapesta (costuri reparatii si inlocuit piese 600 euro ). Practic doar carcasa si statorul au mai ramas din cel vechi. 900 euro ( nou a costat 2300 euro )

 

7. Masa pentru croit 2m / 1m / 0,8m inaltime cu sertar - 120 RON alba din PAL

 

8. Cric hidraulic ( 4 To ) cu doua pistoane + trusa de scule pentru dubite ( Mercedes Sprinter, LT, remorci etc.)

 

9. Costum protectie ploaie marimea XXL negru cu gri ( folosit o sg data ) 70 RON

 

10. Aparat foto digital Canon PowerShot A400 - 200 RON ( + cablu de date )

 

11. Aparat foto cu film Olimpus Shot & Go - 59 RON

 

12. Panou despartitor habitaclu-duba pentru VW Cady modelul nou 50 RON

 

13. Antigel marca HEPU P999-G12 produs in Germania (-40 C fara silicati !!!!!!!!!) recipient 1,5 L - 23 ron / recipeint ( am 4 buc )

pe piata se vinde cu minim 28 ron / flacon

 

14. PowerBall ( www.nsdball.com ) pentru antrenarea incheieturilor si bratelor, fara contor electronic, noua in cutie 75 Ron

 

15. Piese de Honda NTV 650 REVERE ( stop, saua, carena spate, cablu de acceleratie, cablu de ambreiaj )

 

16. Scuter PEUGEOT SpeedFight 1 - defect si far lipsa - 350 RON

 

17. Cauciuc Dunlop Sport Max 180 / 55 ZR 17 second hand in stare foarte buna 80 RON

 

detalii PM sau la 0745547974

 

 

 

Mesaj completat

18. Protectie coloana Marca B-Square noua in ambalaj marimea M60 ron

 

 

ok

am inteles

vrei sa pleci din tara.

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era un CBR albastru la pretz bun , care se incadreaza in specificatiile date de tine , mai este k5`u lui Luci ( luc_zxr ) si ... mai cauta dincolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ai cizmele?

am 42- 42 jumate..crezi k is bune?

 

 

da cred ca iti sunt bune.cel mai bine vi si le probezi.si eu tot aceasi marime am si cand e frig sa pot lua inca o pereche de ciorapi.daca esti interesat trimite-mi un pm cu nr de telefon si ne vedem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve,

 

In continuare de vanzare o pereche de cizme cross Oxtar Space nr.41.

Folosite un sezon de mine In stare buna, cu urme de uzura dar fara defecte.

Poze: http://www.drakkar.ro/images/oxtar/

 

Pret 40 de euro. (daca vi se pare exagerat, astept o oferta in PM, ca ocupa prea mult loc in debara :wacko: )

 

uff,

ocs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...