Sari la conținut

A Murit ...


Postări Recomandate

A murit suza. Azi la ora 18 la dorobanti.

 

;) :bigstar: :cheers:

Am impins la ea pana acasa (am slabit 10kile).

 

Funerarile au loc in zona Floreasca.

 

Banuiesc CDI-ul.

 

Maine (sambata) incerc resuscitare cu un alt CDI. Am bobine de la Mielu, CDI de la Lordloth.

 

Sindrom: moare in sarcina. Adica bagi a-I-a ... si moare din ture. Nu brusc (ca si cum ar fi senzorul de cric). Horcaie un pic si oha.

 

Am baut in cinstea ei in seara aceasta :cheers: :hug: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da benzina i-ai mai dat? ca tot veni vorba de baut

 

 

lasa ca daca a supravietuit accidentului, trece ea si de asta

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, imi pare rau pt. Suza si pt. tine, da nu mai pune titluri din astea ca mi a ajuns de cate RIP uri am citit, mi e groaza sa mai intru pe forum

 

L-am pus la service nu la accidente ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A murit suza. Azi la ora 18 la dorobanti.

 

;) :bigstar: :cheers:

Am impins la ea pana acasa (am slabit 10kile).

 

Funerarile au loc in zona Floreasca.

 

Banuiesc CDI-ul.

 

Maine (sambata) incerc resuscitare cu un alt CDI. Am bobine de la Mielu, CDI de la Lordloth.

 

Sindrom: moare in sarcina. Adica bagi a-I-a ... si moare din ture. Nu brusc (ca si cum ar fi senzorul de cric). Horcaie un pic si oha.

 

Am baut in cinstea ei in seara aceasta :cheers: :hug: ;)

 

 

/index.php?showtopic=47476

....PAREREA MEA.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

verifica culoarea bujiilor. ai sanse sa fie doar din carburatie, simtomul care il descrii tu apare cand nu lucreaza membranele de vacum corect ;) , nu vine benzina, etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...atat ;) :cheers:

Dar ia partea buna, ai facut conditie fizica :cheers: :bigstar:

 

foarte amuzant ce sa zic

 

/index.php?showtopic=47476

....PAREREA MEA.. :hug:

 

Adica mie mi se _fute motoru si tu imi propui sa iau altu de la tine?

 

Nu mi se pare amuzant.

 

 

La ora asta nu am nici un simt al umorului. SORRY. LE IAU IN SERIOS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

verifica culoarea bujiilor. ai sanse sa fie doar din carburatie, simtomul care il descrii tu apare cand nu lucreaza membranele de vacum corect :P , nu vine benzina, etc

 

 

 

Dar ia partea buna, ai facut conditie fizica :P

 

 

Nu e CDI-ul . Da-l in mortii lui de fier, se repara . Bere sa fie

 

 

Majoritatea au avut dreptate .. unii in felul lor altii precum :bigstar: se vede mai sus!

OFF TOPIC:

Asadar, ma gandeam io la o zi de vineri ca am un fir negru sub rezervor care a iesit di pi undeva dintr-o schema... Descopar destul de rapidi ca e vorba despre instalatia de la manere(incalzite, deh ) BUUN , secunda 2 pus mana pi tilifon, sunat pi Maria Sa Baiazid , ploconelile de rigoare..intrebat de starea de insetare a Domniei sale si daca printre galgaieli poate descoperi ce poola me e cu firul negru ?? :cheers:

...

ON/OFF TOPIC:

 

... raspunsul a venit cat se poate di promt, in specificul si neasemuitul accent Baiazidal: "..ad-o mah, DuDU-le la tata sa vaza ce are!" .." hai mai rapidi ca-s cu suza sub stetoscop" ....

:ok: Zis si facut... dupa o juma de ora apar la poarta cetatuii Mariei sale in plin zgomot monocilindric.. :cheers: .. . imediat se iteste de dupa poarta Conu' Baiazid c-un desht la buzici si cu ochii bulbucati ..dand din restul membrelor disperat ..in semn de "salut" .. ;) ... "BAAAH trezesti vecinii !!"

Ok, ii mai pfoot doo sprituri in semn de respect si cu un semn scurt, printr-o rasucire a incheieturii imi opresc gloata de cai putere ..

imi indrum gloata la pas catre cooru curtii Mariei sale si .... priviti ce se-ntampla pi clo :

...

AMU CHIAR E ON TOPIC SI PI BUNI, OAI :

 

Poze unice in care fratii Baiazid impreuna cu Lordloth si alte fituici rezumative a unui cpitol intreg din cartea tehnica a Suzei plus o multime de chei misto, noi si ciudat de imbarligate ce le foloseau sa ia pulsul Suzei, perfuzii incoplet aplicate ... transplanturi reusite de CDI-iiiiiuri si alte cutiute...multitudinea de sfaturi profesionale primite si micile injuraturi-condimente din sintaxa frazei specifice motociclisticodepanatorie.....

eh,..toate astea au dus la cateva poze si un avertisment clar din partea vecinilor cum ca e GALAGIIIEEEE !!! :P

 

... finalul zilei s-a incheiat cu carbelitoarele in brate... CONCLUZIA FINALA s-o zica Maria Sa Baiazid!

 

post-6154-1149523486_thumb.jpg semiperfuzarea carbelitoarelor Suzei (Fratii Baiazidali)

post-6154-1149523783_thumb.jpg

post-6154-1149523678_thumb.jpg regrupatoarele gloatelor de cai putere .. in curtea Cetatuii Mariei Sale

post-6154-1149523837_thumb.jpg Lordloth .. in aburii succesului ...

post-6154-1149523951_thumb.jpg fituicile lu' Baiazid ...cu astea se repara orice CDI-u de Suza ... :P

post-6154-1149524051_thumb.jpg in rolul principal .. carbelitoarel Suzetei Baiazidale ... ;)

post-6154-1149524143_thumb.jpg ..hmm

post-6154-1149524200_thumb.jpg una din ultimile imagini ale carbelitoarelor ..cand inca mai picura benzenul din dansele.. :P urma sa fie transferate la bancul chelaritor din turnul cetatii... oricum venea si ploaia! :crack:

post-6154-1149524343_thumb.jpg dupa o iute analiza la fata locului, Lorloth stabileste utilitatea clara a carpelor existente in formatiuni de genul: gramada innodata, atarnatura bezmetica in adierea vantului, stare flasca gen ... exact la ce va ganditi, formatiune intarita a carpelor din rezistenta, carpe oxidate, formatiuni clare gen infipte-n crapaturile din zid ....etc si a inceput sa-si lusruiasca bordul Suzetei Sale!

 

 

MORALA?

firul negru era "masa" ..si asta am aflat dupa ce am dat jos toate carenele din fata si rezervorul.. :hug:

 

Coane Baiazid ...sa nu te superi ca-ti trag podul de sub picioare ..!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Coane Baiazid ...sa nu te superi ca-ti trag podul de sub picioare ..!

 

 

Nu te supara pe mine ca nu am avut timp sa te ajut (ti-am pus la dispozitie toaate sculele) dar eram destul de nervos ca nu mergea suza si orice tentativa de resuscitare era sortita esecului.

 

Macar ti-am zis: firul ala negru se pune la masa. Adica ti-am servit solutia pe tava. ;) :bigstar: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara pe mine ca nu am avut timp sa te ajut (ti-am pus la dispozitie toaate sculele) dar eram destul de nervos ca nu mergea suza si orice tentativa de resuscitare era sortita esecului.

 

Macar ti-am zis: firul ala negru se pune la masa. Adica ti-am servit solutia pe tava. ;) :cheers: :cheers:

 

:hug: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...