Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand o pereche de cizme de cross marimea 44 ( asa scrie in interior, dar cred ca merg lejer si la un 45 ), in stare foarte buna, pret fix ca sa nu pierd timpul cu vorbaria,400 lei, plus transportul.

Mai vand si o casca de cross ( bonus ochelarii - noi ), in stare ~noua, purtata foarte putin doar cu cagula, nezgariata si netrintita, marimea M, pret (ati ghicit, fix!), 200 lei, plus transpotul. Trimit oriunde in tara doar cu Posta Romana...stiu io de ce... :D

Cine este interesat de produse rog sa ma contacteze pe PM, fiindca nu intru asa des pe aceasta sectiune!

Nu ma intereseaza schimburi!

Las pozele sa vorbeasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand rucsac drumetie/enduro cu sistem de hidratare inclus (cca 2,5l).

Are bretele de prindere pt. piept si mijloc. Produsul este nou.

Pret: 90 lei

 

Rucsaci de la Plus :D Avea cineva la cursa de la Deva, adica de la Ghelari, ii vindea cu 100 ron, si el ii cumpara cu 30 parca.

 

Si eu am asa ceva, si vreau sa spun ca sunt mai rezistenti decat te-ai astepta. Am cazut pe spate de multe ori si m-am mirat ca nu a avut de suferit sistemul ala de hidratare. Spor la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau orice conic fat bar la acel diametru

 

 

Renthal TwinWall 139 euro

RTTWWL.jpg

Wirtz Racing W3D 62 euro

producto_1111_1c.jpg

 

Pro Taper Contour 84.9 euro

PROTAPER%20CONTOUR.jpg

 

toate ghidoanele vin cu protectia pentru ghidon inclusa in pret + un set de grip donuts gratuit.

toate 3 sunt pe stoc la aceasta dimensiune.

 

0742265487

office@fmracing.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vanzare ktm 200 exc din 2005, inmatriculat pe persoana fizica.

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?sh...pid=334926&

 

MOTORUL SE AFLA IN STARE PERFECTA DE FUNCTIONARE. NU NECESITA NICI-O REVIZIE SAU INVESTITIE,

ESTE GATA DE CALARIT.

 

PRETUL ESTE 2700 DE EURO.

SE POATE VEDEA SI PROBA IN ARAD.

 

saptamana asta a fost incaltzat cu un cauciuc spate nou si schimbat uleiul un cutie.

 

nu mai este nimic de facut la el doar bagat in coclauri si calarit .

 

are accesorii de sute de euro pe el cum ar fii pretectii de radiator, scut motor, protectii ambreaj, neoprene, hanguarduri si altele.

 

PT. ORICE INFORMATII SUPLIMENTARE - 0728.66.99.66

Editat de BGS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OCAZIE DE OCAZIE !!!

Bmw F650 GS , an de fabricatie 2000 ,38.000km cauciucuri metzeler tourance fata 60% spate 80%,kit de lant skimbat la 35000 km , janta spate noua schimbata anul trecut,placute spate,filtru si ulei schimbate recent sau variante de schimb cu KTM sau Husaberg + dif din partea mea pana in 1000 euro . pretul este negociabil

pret 2200 neg

g3o_bikeru@yahoo.com.

0722.257.378

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand o pereche de cizme de cross marimea 44 ( asa scrie in interior, dar cred ca merg lejer si la un 45 ), in stare foarte buna, pret fix ca sa nu pierd timpul cu vorbaria,400 lei, plus transportul.

Mai vand si o casca de cross ( bonus ochelarii - noi ), in stare ~noua, purtata foarte putin doar cu cagula, nezgariata si netrintita, marimea M, pret (ati ghicit, fix!), 200 lei, plus transpotul. Trimit oriunde in tara doar cu Posta Romana...stiu io de ce... :D

Cine este interesat de produse rog sa ma contacteze pe PM, fiindca nu intru asa des pe aceasta sectiune!

Las pozele sa vorbeasca!

Casca (dar fara ochelari) o pot da eventual la un schimb cu o pereche de minusi din piele, cu protectii de carbon, noi, marimea 12 (sau XXL)!

Pot fi contactat si telefonic, la 0722172642 sau 0745839379.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YAMAHA WR 450 F-2008 65H,1200KM,ACTE SUA,SCARITE TITAN,LINIE TITAN FINALA AKRAPOVIC,COMPUTER BORD MUSURI FATA SPATE,LANT PINION FOAIE ABIA SCHIMBATE,KIT FURTUNE SILICONICE ALBASTRE,SCUT ALUMINIU,PROTECTI CADRU. FARA ACCIDENT!!!SUPER MOTOR PENTRU CUNOSCATORI DIFERITE ALTE OPTIUNI/TEO 0767597495/BUZAU PRET 5800E

post-34555-1259346983_thumb.jpg

post-34555-1259347097_thumb.jpg

post-34555-1259347119_thumb.jpg

post-34555-1259347146_thumb.jpg

post-34555-1259347168_thumb.jpg

post-34555-1259347189_thumb.jpg

post-34555-1259347209_thumb.jpg

post-34555-1259347223_thumb.jpg

Editat de teodaniel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimb kawasaki zzr 600 108cp din 94 in stare foarte buna cu SM sau ENDURO (ktm, suzuki,husky etc,etc) in stare buna si inmatriculabile...astept oferte aici sau pe pm daca aveti ceva de genul.

poze pe messenger daca sunteti interesati la id supapa_jr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...