Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

un amic face cobri din aluminiu sunt foarte faine si practice i am spus sa puna aici...dar nu a inteles exact...asa ca o sa i fac eu un serviciu :burnout:

el le face ...voi va cumparatzi sistemul de prindere de la louis....

Vand 2 coburi laterale, din aluminiu. Au incuietori cu cheie, izolate impotriva apei si volumul unui cob este de 50 de litri. Sistemul de prindere permite detasarea si atasarea coburilor in 30 de secunde. Pretul este de 170 de euro amandoua. Pentru detalii heavyduties@gmail.com 0726311104 vlad

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=ac&...iew&ID=5144

post-6919-1164665021_thumb.jpg

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar capace laterale si releu de incarcare pentru yamaha xt 600 z tenere 86-87 modelul 1 VJ :wave:

orice alta informatie despre acest model si posibilitati de piese/dezmembrari moto in tara sunt bine venite.

nu-i nici o graba, eu sunt om serios si mi-am luat motor iarna :peace:

 

mersi

post-479-1165260090_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi trebue si mie butonul starter pentru transalp(poate aveti pe acasa si nu va mai trebuie sau de la alte tipuri)altfel tre sa iau tot blocul!dau cat cereti!

Editat de mihaisarghe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand protectie corp acerbis(nou nouta,nepurtata) pret 200ron!0723161351 sau schimb cu o pereche de pantaloni touring marimea 28-30 sau 38-40(S sau XXL)

http://www.acerbis.com/ecat/05_offroad_cat/05catalog.html ,intra la pag 51,e cea transparenta!

Editat de mihaisarghe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yamaha tt 600 e , an 2000, 35000km, electric starter, frane fata spate BREMBO, furtune frana fata spate racing, amortizoare fata OHLINS, amortizor spate SACHS, cumparata din reprezentanta yamaha, unic propietar in ro, motocicleta in stare perfecta de functionare, caucicuri NOI NOUTE de rezerva, baterie noua, kit lant 75% bun, placute frana NOI de rezerva, toba sport , aparatori maini, consum benzina 4% 100-120km/h

posibiltate rate pana in martie 2007

pret 3500e cash sau sistem de rate doar cu buletinul

tel 0721535377 orestte

 

1000294ni6.th.jpg

 

 

vanduta

 

aduc motociclete la comanda SprintMotors.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

REUCERE DE SARBATORI 25%

 

 

 

vand protectie corp acerbis(nou nouta,nepurtata) pret 200ron!0723161351 sau schimb cu o pereche de pantaloni touring marimea S(M) sau XXL

http://www.acerbis.com/ecat/05_offroad_cat/05catalog.html ,intra la pag 51,e cea transparenta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand motocicleta KTM GS 250

An de fabricatie: 1995

Capacitate cilindrica: 250 cc

Putere: 56 CP

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor: INMATRICULAT IN 2006

Starea motocicletei: PERFECTA STARE DE FUNCTIONARE

Culoare: ALB + NEGRU

PRET: 1700 EURO

Oras: TG. MURES

Persoana de contact / nr. de telefon: 0747-294033

 

 

 

VALABIL :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Provenite de la un KTM 640 LC4 Enduro, fabricatie 2004, am de vanzare:

 

1.- Rezervor de 11.5 litri, cu robinet, fara buson - 250 euro

2.- Acele ,,plastice" laterale ce incadreaza rezervorul - 50 euro

3.- Sea - 50 euro

 

Toate acestea, provin de la motocicleta mea, sunt in stare umpecabila.

 

Motivul vanzarii: Mi-am cumparat o sea mai confortabila si un rezervor de 18 litri.

post-10224-1167849135_thumb.jpg

post-10224-1167849185_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut fratilor enduristi!

La multia ani la toata lumea pentru inceputul de an, sa fie un an bun si profitabil pentru toata lumea....

Vreau unul sau daca nu cateva sfaturi de la voi cei mai indulgenti si rabdatori cu „incepatorii“...

Intentionez sa imi cumpar ceva enduro / cros pentru calarit muntii tzarii, nu ma sperii de greu, cu aventura sunt obisnuit, la fel si cu muntele si peripetiile.... mai ramane sa ma obisnuiesc si cu motorul pe munte...

Am nevoie de ceva usor, bagaje multe nu vor fi, in schimb vreau ceva fiabil, neinmatriculat, de preferinta si cu lumini, dar de ceva care sa ma scoata din cacao la nevoie si sa ma poarte le deal fara sa sughitze.....

astept paresi si daca se poate preturi estimative pentru propunerile voastre.... merci fain si s-auzim de bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Provenite de la un KTM 640 LC4 Enduro, fabricatie 2004, am de vanzare:

 

1.- Rezervor de 11.5 litri, cu robinet, fara buson - 250 euro

2.- Acele ,,plastice" laterale ce incadreaza rezervorul - 50 euro

3.- Sea - 50 euro

 

Toate acestea, provin de la motocicleta mea, sunt in stare umpecabila.

 

Motivul vanzarii: Mi-am cumparat o sea mai confortabila si un rezervor de 18 litri.

sunt eu interesat de ce vinzi tu dar ceri foarte mult rezervorul pe care tu ceri 9 milioane e 9 mil jumate la ktm acele plastice la fel ceri 50 euro atata costa si la ktm iar pe sea ceri 50 euro si ea este 1.5 mil la ktm ......gandeste-te ai bine la preturi si iti pot oferi bani pe eele dar atat timp cat nu le iau de la magazin le consider second hand si daca au tipla pe ele ...nu mi-o lua in nume de rau

 

 

Incepand cu 1 decembrie 2006 vor pleca spre Romania niste kituri de conversie ptr zapada (ptr motociclete enduro). Inca nu stiu care va fi pretul final din cauza transportului (in functie de nr de bucati importate).

La calculele facute acum pretul este de 3300EURO cu tot cu TVA.

 

Ce zice-ti?

 

 

daca afli mai multe te rog anunta-ma sunt total interesat 0721761964

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt eu interesat de ce vinzi tu dar ceri foarte mult rezervorul pe care tu ceri 9 milioane e 9 mil jumate la ktm acele plastice la fel ceri 50 euro atata costa si la ktm iar pe sea ceri 50 euro si ea este 1.5 mil la ktm ......gandeste-te ai bine la preturi si iti pot oferi bani pe eele dar atat timp cat nu le iau de la magazin le consider second hand si daca au tipla pe ele ...nu mi-o lua in nume de rau

daca afli mai multe te rog anunta-ma sunt total interesat 0721761964

 

Ti-am dat PM ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Minsk modificat enduro,frane disc,telescop central,cauciucuri noi,fabricatie 1993,unic proprietar in acte,acte OK,inspectia tehnica periodica valabila pana in 2008.Pret 600 euro cu inca doua roti cross complete cu disc de frana. Tel:0724603895 :cheers: Mai multe detalii si foto la rubrica COLTUL COMUNISTELOR (Minsk "hard-enduro")

post-15018-1168282459_thumb.jpg

post-15018-1168282567_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

honda dominator nx650

din 1997 cu 38mii km (reali) 46cp

cauciucuri noi dunlop enduro(au 200km), frane brembo, parbriz fata,tobe originale+toba arrow,lant pinioane bune (+2 pinioane spate noi rezerva de 48 si 46 dinti cel actual e de 45)

foarte bine intretinuta schimbat uleiul la fiecare 3000km in motor nu a fost umbalt niciodata !nici nu trebuie nu se aude nici o bataie

pretul 2500

suzuki rm 250 piston schimbat(6ore functionare) ambielaj si cilindru bun pe verificate!!!gume noi noute dunlop mocirla 2ore "uzate"

pretul 1100e( VAND MOTOCICLETA DOAR DUPA CE O SA VAND HONDA)

 

MOTIVUL AM FACUT ROST DE CEVA BANI SI VREAU CEVA MAI NOU :cheers:

post-6919-1168640284_thumb.jpg

post-6919-1168640308_thumb.jpg

post-6919-1168640341_thumb.jpg

post-6919-1168640369_thumb.jpg

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...