Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

Din dorinta de a avea cat mai repede o gentuta de scule am reusit sa comand doua.

Asadar vand gentuta UFO noua, de scule, pentru aripa spate.Contine si setul de suruburi-piulite pt.montaj.

Catalin

Bucuresti

pret 110 lei

0722621060

post-143-1193810793_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Remorca este noua, fabricata in Cehia de foarte buna calitate si foarte usoara. Axa Knott cu suspensie integrata. Rampa urcare/coborare. Tabla zincata.

post-12303-1193941806_thumb.jpg

 

Pret: 700euro, fara tva.

 

Cine vrea mai multe poze sau alte informatii sa dea un semn.

 

Lucian.

email: lucian.n@gmail.com

tel: 0723663566

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi prieteni,

 

In vederea modificarii unui DR Big pt SM, am mare nevoie de urmatoarele componente:

 

- roata fata de Suzuki GS 500;

- roata spate si sistem de franare spate de la GSX600F(sau modele similare).

 

Va multumesc anticipat,

Cu drag,

Aky

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Rieju MRX 50, 50 cc, 9 cp, 2007. Primul proprietar, cumparata de la dealer la inceputul verii cu garantie de 2 ani. revizii efectuate la 500 si 1000 KM, Foarte bine intretinuta. Se conduce fara permis. Este ideala pentru incepatori. O vand pentru ca mi-am luat un motor mai mare. PRET 1900 EURO. Tel 0723890732, yahoo_id: ratonyx

 

Editat de Ratonyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu un cauciuc de enduro sh metzeller 130/18 in stare buna o sa-i fac si poze daca-l vrei.

caut cauciuc de cross 100-120/18 spate si 90-100/21 fata second daca are cineva sa-mi dea, singura chestie sa mai aiba crampoanele bune sa mai pot face ceva cu ele. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND : Protectii Madhead Genunchi, MADHEAD NE-19K.

Pret: 60 RON

 

- Sunt masura L; pe site sunt prezentate ca masura universala [daca ai picioarele foarte groase, poate ti se vor parea mai scurte bretelele elastice]

- Au fost purtate o singura data, timp de cateva minute prin casa - niciodata off-road

- Le pot trimite prin posta, ramburs

- Nr. telefon: 0746.115.265

 

post-12042-1194849476_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Yamaha XT 500 E, din 2002, primul proprietar, revizii la timp, are 11400km, inmatriculata-acte la zi.

Arata si merge impecabil. Uleiul, filtrul de ulei si cauciucul spate sunt noi.

Se conduce usor pe orice fel de drum, consuma 3.2-3.5% in orice conditii.

Ovidiu, Timisoara, aovip@yahoo.com Tel:0741013302 . 3400euro negociabil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor ... caut si eu o spita de fata pt o roata de KTM, are cineva ??? caut de o bucata de vreme . ... si nici acum nu am gasit ... :| sau daca are cineva idee de unde pot da comanda ... sa-mi spuna

 

Poti comanda de la KTM Romania - 0788180191 - Istvan

Iti trimite prin curier...

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti comanda de la KTM Romania - 0788180191 - Istvan

Iti trimite prin curier...

 

:hug:

ms mult .. :| dar ma gandesc ca nu imi poate trimite doar o spita .. asa ca o sa ma gandesc la ce imi mai trebuie ca sa fie o comanda putin mai mare .. :| ms oricum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au la motomania sau motoadventure dar tre sa vezi exact pt ce roata :)

 

eu mi-am luat 2 spitze de la motoadv. si le-am pus pe roata fatza, o spitza e standard cealata e mai subtirica :D dar lungimea e ok

 

 

...s-au rupt pe rand si cand am fost sa cumpar a 2-a spitza nu mai aveau pt modelul meu de roata :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Lampa Pozitie/Frana pt Honda XRV Africa Twin. Pret nou 71.25 Euro+TVA. Pretul meu 35 Euro.

 

Vand Cric Central Honda XRV Africa Twin Modelul: RD04, pret 98 Euro (nou 139 Euro la Polo)

 

Vand Spite originale pt. Honda XRV Africa Twin Roata fata (21"), 3 Euro bucata (nou 6 eur + tva)

 

Tel:0721/522633, Brasov

 

post-12060-1195491921_thumb.jpgpost-12060-1195491932_thumb.jpgpost-12060-1195491942_thumb.jpg

 

post-12060-1195494029_thumb.jpgpost-12060-1195494057_thumb.jpgpost-12060-1195494069_thumb.jpg

 

post-12060-1195494078_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

la magazinul NOMAD din Timisoara avem p stoc spita dorita de tine , putem trimite prin curier sau posta romana. Pentru ce motocicleta exact iti trebuie spita?

 

da un mail la nomad.bike@gmail.com pentru ca nu stiu cand apuc sa mai intru pe forum

 

 

ms mult .. :| dar ma gandesc ca nu imi poate trimite doar o spita .. asa ca o sa ma gandesc la ce imi mai trebuie ca sa fie o comanda putin mai mare .. :| ms oricum :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...