Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De vanzare Africa Twin, an 2002, neinmatriculat, adus recent din Germania, 32000km, topcase H&B. Poze in curand. Pret 4000EUR. Tel 0722858466 sau PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand disc de 320mm in stare f buna pt transformare sm sau dau la schimb pe un schimb de ulei pt lc4 (2L ulei plus 2 filtre) nu e la misto :D chiar am nevoie de bani pt

 

cine e interesat astept un PM sau un telefon 0766.73.76.79 sau id: for_ever_bachelor

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So,

 

Imi vand ktm-ul

An fabricatie 2004

Al treilea proprietar, cumparat de la Motomania la 8500 km.

 

Nu bate, nu manaca ulei, consuma 4.6l afara la 120 km/h.

Nu are absolut nicio modificare la raport, carburator. Toba standard.

Optional, adica moca, toba inox racing (teava in teava, cu gaurele si vatelina).

 

Necesita reglaj tacheti, garnituri capac tacheti, o-ring cilindru receptor ambreiaj (pierde presiune in maneta), plus bucsa din capatul amortizorului spate (are joc, problema clasica la LC4). Toate astea costa in jurul a 400 lei. (Probabil stiti cu totii problema de ceva timp a dealerilor KTM referitoare la comandarea pieselor. De astazi, un nou dealer KTM in bucuresti, singurul chiar la mom de fata, livreaza piese in 4 zile din Austria).

De-alungul timpului am schimbat pe el semering+o-ring+bucsa la pinionul din motor, conducta de ambreiaj (a fost ciupita de fostul proprietar), rulmenti jug, baterie Varta noua.

 

Pentru 2 beri mai dau, in acelasi pret, o a 2-a sea, plus SET ROTI SUPERMOTO (cu tot cu discuri, pinion si cauciucuri)

 

Acum 2 ani, nu credeam a voi ajunge aici, in mom cand voi fi nevoit sa-l vand, nu din cauza pasiunii pt alt gen ci din obligatia de a schimba categoria, numai pe motiv medical. O sa-mi iau Africa Twin.

 

PRETUL NU ESTE NEGOCIABIL, NU MA INTERESEAZA SCHIMBURI decat cu AFRICA TWIN (dupa 1994) sau TENERE 2008.

Valabil pana miercuri 02.09.2009

 

In concluzie, mobra + a2-a toba + a 2-a sea + roti SM = 3600 e + 2 beri

 

0769.336.153

Adi

 

 

 

2 zile si voi lua o decizie.

 

Pret fix pt pachet 3400 e. Inlocuim toba sport inox cu a2-a masca far + aripa SM model 2009. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jante de supermoto negre EXCEL aproape noi cu discuri si foaie pe spate pentru Husaberg , KTM sau Husqvarna

+ cauciucuri aproape noi (rulaj maxim 100 km) >> Michelin Pilot Power 2CT (120"/17 + 150/17)

 

pret fix 600 euro banu in mana ..fara variante de schimb

 

le vand la acest pret fata de pretul pietei deoarece atat jantele cat si caucicurile sunt f f putin folosite si nimanui nu i-ar conveni sa le cumpere de noi cu 1000 euro fara gume si sa mai dea si pe cauciucuri inca 260 ...si apoi sa le dea in pretul pietei pe criza asta , pret cu care se vand seturi de roti supermoto deja uzate , descentrate sau mai stiu eu cum

multumesc pentru intelegere

 

contact 0761 676 544 sau id: blue_nightwish@yahoo.com

 

Mesaj completat

cumpar casca Airoh Stelth marimea M ,astept oferte

0761 676 544 sau id : blue_nightwishx@yahoo.com

Vand alarma moto Scorpio SR-i600SB cu pager -- 200 euro usor negociabil >> (pret catalog 290$ + TVA = 1050 lei)

http://www.alarmescorpio.ro/alarma-moto-sc...o-sri600sb.html << Aici e linkul cu alarma precum si dotarile acesteia

 

0761 676 544 sau id blue_nightwishx@yahoo.com

Mesaj completat

nu vrea nimeni o alarma cu pager si perimetru buna ?

Mesaj completat

vreau si eu aceasta CASCA AIROH marimea M ...cine o poate aduce si la cati bani fata de pretul de pe fc.moto.de ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, da o fuga pana la magazinul ala moto de pe Cotroceni si la KTMul de pe Viilor - in ambele locuri au Airoh; poate iti aduc fix ce vrei tu la comanda.

La ei sunt 1600 lei , nu mai bine iau de pe E-BAY cu 980 lei ? :ph34r: sau de pe pe fc.moto.de ? :lol:

ma gandeam ca poate are cineva un Airoh Stelt second , o masura M ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ei sunt 1600 lei , nu mai bine iau de pe E-BAY cu 980 lei ? :ph34r: sau de pe pe fc.moto.de ? :lol:

ma gandeam ca poate are cineva un Airoh Stelt second , o masura M ...

da poate daca mai intrebi in stanga-dreapta o sa afli de promotii la unele magazine. un prieten acu 2 saptamani si-a luat stelth cu 900 lei . te las pe tine sa cauti de la ce magazin din bucuresti :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ei sunt 1600 lei , nu mai bine iau de pe E-BAY cu 980 lei ? :lol: sau de pe pe fc.moto.de ? :P

ma gandeam ca poate are cineva un Airoh Stelt second , o masura M ...

 

Stelt la 850lei a fost si (daca o sa citesti rubrica de magazine de profil) o sa mai fie in curand la promotie la Motoadventure. Da' deh, cumpara-ti din Germania "ca e mai ieftin" :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stelt la 850lei a fost si (daca o sa citesti rubrica de magazine de profil) o sa mai fie in curand la promotie la Motoadventure. Da' deh, cumpara-ti din Germania "ca e mai ieftin" :ph34r:

 

uraaa .. a ajuns criza si la noi ,ca de regula reducerile erau iarna

am avut stelt replica cervantes , tot la fel luata la promotie de la KTM Pipera prin iarna ...dar am vandut-o pe bani putini cand am schimbat categoria

ia ca trag o fuga sa vedem cine are oare ... :P

Mesaj completat

imi mentin in continuare valabil anuntul pana la inceperea reducerilor la magazinele de profil

cumpar casca airoh stelt masura M ( poate sa fie si sh) ... 0761 676 544

Mesaj completat

Da' deh, cumpara-ti din Germania "ca e mai ieftin" :lol:

pai de bine de rau astia din Germania au avut preturile mereu aceleasi sau egale poate cu preturile de la noi din perioada reducerilor

:P si ce au avut la reducere .. n-a fost intotdeauna un model cautat de mine care sa corespunda si pe masura

tu daca vrei un x-spirit te duci la united sa dai 830 euri pe el sau il iei din "Germania "/ site-uri gen e-bay, sau altele unde pretul difera simtitor fata de cele practicate la noi ?

pai vezi ...

 

Mesaj completat

da poate daca mai intrebi in stanga-dreapta o sa afli de promotii la unele magazine. un prieten acu 2 saptamani si-a luat stelth cu 900 lei . te las pe tine sa cauti de la ce magazin din bucuresti :P

stiu mane . dar unde sa gasesti ? cine are la noi airoh stelt ..trica si cu cei din pipera ....ca altii mai rar

si cand se face reducere . .nu intotdeauna gasesc modelul cautat de mine si daca poate il au . .nu-mi vine ca masura ... tenchiu oricum .. o sa dau o fuga pana acolo sau macar sa intreb

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jante de supermoto negre EXCEL aproape noi cu discuri si foaie pe spate pentru Husaberg , KTM sau Husqvarna

+ cauciucuri aproape noi (rulaj maxim 100 km) >> Michelin Pilot Power 2CT (120"/17 + 150/17)

 

pret fix 600 euro banu in mana ..fara variante de schimb

 

le vand la acest pret fata de pretul pietei deoarece atat jantele cat si caucicurile sunt f f putin folosite si nimanui nu i-ar conveni sa le cumpere de noi cu 1000 euro fara gume si sa mai dea si pe cauciucuri inca 260 ...si apoi sa le dea in pretul pietei pe criza asta , pret cu care se vand seturi de roti supermoto deja uzate , descentrate sau mai stiu eu cum

multumesc pentru intelegere

 

contact 0761 676 544 sau id: blue_nightwish@yahoo.com

 

Mesaj completat

 

Vand alarma moto Scorpio SR-i600SB cu pager -- 200 euro usor negociabil >> (pret catalog 290$ + TVA = 1050 lei)

http://www.alarmescorpio.ro/alarma-moto-sc...o-sri600sb.html << Aici e linkul cu alarma precum si dotarile acesteia

 

0761 676 544 sau id blue_nightwishx@yahoo.com

Mesaj completat

nu vrea nimeni o alarma cu pager si perimetru buna ?

Mesaj completat

vreau si eu aceasta CASCA AIROH marimea M ...cine o poate aduce si la cati bani fata de pretul de pe fc.moto.de ?

 

 

de pe fcmoto.de iti poti comanda singur vine ramburs prin dhl romania direct la tine la usa (costa 10e transportul per total)

Mesaj completat

cumpar aripa sm ktm (modelul ascutit pe negru) de unde pot sa iau si eu mai ieftin daca voi nu aveti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Husaberg FE450 Force Model / 2004 - fostul proprietar (primul) a cumparat-o in 2006 de la dealerul Husaberg - aparatori furca, ciorapi neopren, handguarduri, scut motor, mousse-uri fata/spate, cauciucuri aproape noi, ventilator radiator, arata si functioneaza impecabil. 108 ore functionare. Inmatriculata. 3800Euro. Se poate vedea in Bucuresti. tel. 0722704787

post-6265-1251891442_thumb.jpg

post-6265-1251891482_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de pe fcmoto.de iti poti comanda singur vine ramburs prin dhl romania direct la tine la usa (costa 10e transportul per total)

Mesaj completat

cumpar aripa sm ktm (modelul ascutit pe negru) de unde pot sa iau si eu mai ieftin daca voi nu aveti?

dqca imi iau un pret bun pe rotile de sm maine , ti-o vand eu pe a mea ..numai ca e albastra :lol: se potriveste ca deh . ..husa e facuta tot de ktm :ph34r: vbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare Africa Twin, an 2002, neinmatriculat, adus recent din Germania, 32000km, topcase H&B. Poze in curand. Pret 4000EUR. Tel 0722858466 sau PM.

 

 

post-30-1251947459_thumb.jpgpost-30-1251947450_thumb.jpg

 

Alte informatii: Filtrul de aer e nou, motocicleta are si cel mai important accesoriu, cric central :ph34r:

Rezervorul si carena dreapta fata au fost sterse un pic si reparate ca in poze. Pozele sunt facute cand am luat motocicleta din Germania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O vand pentru ca sunt norocosul posesor al unui KTM 300EXC-E 2010 SixDays

 

Ktm 300EXC-E 2009 SIXDAYS

 

Echipare:

Protectie neopren furca fata

Protectie neopren amortizor spate

Supape aerisire furca fata

Protectie pompa ambreaj

Hand-guard Acerbis Albe

Protectii radiatoare KTM

JD jetting Kit, cu toate jiglerele

Filtru Aer - 2 bucati, unul nou, de rezerva

Scut Aluminiu Motor

Pinion Spate Stealth

Kitul de strada complet

Kit de plastice KTM - SixDays de rezerva

 

 

Revizie facuta in Iulie 2009 care a cuprins:

Revizie suspensie fata la TCS, reglaj, ulei Kayaba,etc

Revizie+reglaj suspensie spate, adaugat supapa presiune PDS.

Bendix nou pentru electro-starter

Kit Piston - semeringuri si toate garniturile posibile care se puteau schimba (motorul nu are scurgeri)

Rulmeti roata fata, roata spate

Placute fata/spate noi, plus disc frana spate

Anvelope noi fata spate ( Fata Michelin S12, Spate Michelin S12)

Camere roata fata/spate noi, sunt cele de la modelul 2010 pt ca am mutat mooseurile

Kit pinioane (12/52) plus lant

Capac ambreaj

 

Are reglaj la carburator facut, merge perfect. Starterul merge impecabil, pentru ca nu l-am folosit mai deloc.

Este inmatriculata, emit factura si are TVA Deductibil la toata suma.

 

pret aproximativ: 6,400euro ( tva inclus)

telefon: 0723663566

post-12303-1252001620_thumb.jpg

post-12303-1252001633_thumb.jpg

post-12303-1252001652_thumb.jpg

post-12303-1252001666_thumb.jpg

post-12303-1252001687_thumb.jpg

post-12303-1252001701_thumb.jpg

post-12303-1252001723_thumb.jpg

post-12303-1252001741_thumb.jpg

post-12303-1252001761_thumb.jpg

post-12303-1252001782_thumb.jpg

post-12303-1252001805_thumb.jpg

post-12303-1252001825_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe, nu ai vazut mesajul??

 

motorul e superb, doar ca am primit cadou un model 2010.... ce sa-i faci.

 

 

posteaza si u niste poze cu noul model bitte schĂśn.....sa ne mai amagim si noi putin

 

asa bijuterie as vrea sa primesc si eu cadou :ph34r:

 

tschĂźssi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...